reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

No ja Ci mówie Martyna ja po ścianach chodziłam uczucie wstrętne i nie do pozazdroszczenia , ja nie wiem jak ty to znosisz???biedulko , trzymaj sie !!!
 
reklama
Dziewczyny dziś mojej koleżanki synek, dostał w szkole instrukcję, że po przyjściu do domu ma się wykapać i umyć głowę. A ich jutrzejsza wycieczka została odwołana, właśnie ze wzg. na chmurę. Dzieciakom powiedzieli, żeby z domu nie wychodziły.
 
ana79 ostatecznie padlo na ingesine trip, mam nadzieje, ze nie bede zalowac
na spacer w koncu poszlismy, jakos wizja radioaktywnych substancji w powietrzu nas nie wystraszyla, w sumie jakos czarnobyl byl blizej i nikt nas w domu zakmnietych nie trzymal
co do kapci/ butow ja bym dziecku przez net nie zamawiala, jakos wogole buty musze przymierzyc, pomacac
no i co mamy za oknem snieg, ah, gdzie ta wiosna
magda85 ale Ci dobrze, u nas codziennie pobudka 5:30, o przespanej nocy to ja wciaz tylko marze
 
margerita moje 3 kumpele maja tripa i są zadowolone, tez chcemy kupic jakos niedługo ten wózeczek:)
my tez wstawalismy długo o 5:30..teraz sie zmieniło;) ale w nocy zdaza mu sie budzic jeszcze. najgorsze, że mega trudno go wtedy uspokoić.
 
http://www.paa.gov.pl/





Ta inglesina wygląda fajnie, wiem ze swojego doświadczenia i koleżanek,że wózek powinien mieć jedną rączkę do prowadzenia ( w razie gdy dziecko idzie z nami za rękę a my pchamy wózek, łatwiej się prowadzi wózek z jedną rączką niż dwoma szczególnie po naszych prostych chodnikach chyba,że wózek jest świetnie wyważony to mogą być dwie) , oparcie powinno być rozkładane praktycznie na płask i daszek powinien dobrze zachodzić na głowę aby w razie deszczu czy silnego wiatru można było schować pod nim dziecko. Ja kupiłam z daszkiem mniej więcej takim jak ma inglesina ale jest wg mnie za mały :( mam peg perego aria OH
c_big1158475.jpg
jest bardzo lekki, łatwo się rozkłada (one hand) , świetnie prowadzi tylko właśnie ten daszek powinien być bardziej ochraniający ( tu wydaje się ,że jest dobry p/słońcu)....następnym razem kupię maclarena :) no i duzy koszyk jest zbawienny. Anja ma maclarena i może o nim wiele powiedzieć :)
 
Ostatnia edycja:
tak mam maclarena i teraz kupuje drugiego , bo nadia czasmi tez chce sie przejechac wiec ..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE: Maclaren 2011 TECHNO XLR + FOLIA, OSŁONKA/ ŚPIWOREK w zestawie jest do 29kg.:-) wazy troche wiecej niz xt, musimy miec wozek dla 2ki dzieci,nie ma bata a nie chce kupowac podwojnego bo wole chuste w razie co.

ciezko dobrac wozek dla jednej ktora wazy niecale 7kg a drugiej 18kg:szok:,bo trasy robimy duze i 3latnie nozki nie sa w stanie caly dzien chodzic plus na nocno/wieczorne eskapady, bo latem nie kladziemy dzieci o 7 tylko lazimy/jezdzimy do poznych godzin nocnych:tak:
jak starsza w wozku mala do chusty i rece wolne wiec wygodnie maja wszyscy i nie wygladamy jak cyganski tabor..no moze troche:dry:

na prawde polecam ten wozek,mam porownanie z innymi wozkami, kolezanek i mojej siostry.niezniszczalny, rozkladany na plask, b.wygodny;-);-);-) bo maclaren jest przede wszystkim znanym producentem wozkow dla niepelnosprawnych dzieci wiec wykonanie bardzo prozdrowotne, :-)
mamy pewnosc,ze lezace czy siedzace dziecko ma odpowiednio ulozony kregoslup , nic nie uwiera nic nie wykreca pleckow. wozek rehabilitacyjny i materialy swietnej jakosci a to duzy plus, cena jest minusem,:confused: ale to naprawde niezniszczalny wozek, my kupilismy nasz 2lata temu i jest w stanie bardzo dobrym -, minus za troche zdarte kolka i kilka otarc na palakach, ale biorac uwage ile my tym wozkiem jedzilismy i po jakich terenach...:cool2::cool2: w malezji z racji na pore deszczowa krawezniki sa na 35-45 wysokosci i mackl dal rade a dziecko w miedzyczasie moglo spac spokojnie, pomimio wstrzasow i ta buda zaslaniajaca od slonca cale cialo praktycznie i chroniaca w 99% przed promieniami uv, w tropikach to MUST!:-)

wydaje mi sie ,ze kazdy dobiera wozek pasujacy do finansow, ale najbardziej do trybu zycia, jezeli ma sluzyc tylko do malych spacerkow po prostym terenie, zakupow to nie potrzebujemy mocnego wozka, moze byc tansza delikatniejsza parasolka;-);-) jezeli ktos duzo jezdzi z maluchami, prowadzi aktywny tryb zycia po wertepach powinien zainwestowac w wozek , ktory nie peknie w pol gdzies na zwrotniku koziorozca:-D
 
Ostatnia edycja:
no i czegos mi brak w tej Ingesinie, tylko nie wiem czego, zdecydowanie wole jednak spacerowke z mutsy,
teraz istotna byla waga bo moja mama po schodach by rady z mutsiakiem nie dala, + 9 kilo mojego kochanego grubaska
ingesina bedzie u mojej mamy, bo od nastepengo pon. to ona sprawuje piecze nad wnukiem,
arie tez rozwazalismy, ale ona nie ma rozkladanego podnuzka, marcelan super ale ta cena...


gdzie moge dostac w trojmiescie garniturek do chrztu?
 
Ostatnia edycja:
no i czegos mi brak w tej Ingesinie, tylko nie wiem czego, zdecydowanie wole jednak spacerowke z mutsy,
teraz istotna byla waga bo moja mama po schodach by rady z mutsiakiem nie dala, + 9 kilo mojego kochanego grubaska
ingesina bedzie u mojej mamy, bo od nastepengo pon. to ona sprawuje piecze nad wnukiem,
arie tez rozwazalismy, ale ona nie ma rozkladanego podnuzka, marcelan super ale ta cena...


gdzie moge dostac w trojmiescie garniturek do chrztu?

na świętojańskiej jeśli chodzi o Gdynie w tym skiepie koło wenty, tam kupowałam tez ostatnio kombinezonik dwuczęściowy bo w kościele było zimno i coś pod niego ,ale powiem ci , że te garniturki marny maja mateiral i ja sie zdecydowałam na taki komplet elegancki , co mozna potem jeszcze ubrac .
są tez tam wszystkie dodtaki.
i na allegro tyż
oraz jest sklep internetowy a siedzibe mają w gdyni cisowej
w sklepach z ubraniami komunijnymi i slubnymi , ja tam dokupowalam czape
z tego co kiedyś widziałam w acpolu
 
Ostatnia edycja:
reklama
W akpolu w Gdyni na pewno :) A jaki rozmiar potrzebujesz :)?? Ja mam na sprzedaz 80 :)

Hej. Ja po szkole, ledwo juz chodze, wiec zapowiedziałam ze za 2tygodnie to juz mnie na 100% nie bedzie, pogadałam z dwoma nauczycielami i mają mi wpisac obecnosci 9.04 i wtedy bede miala juz ponad 50% ze wszystkiego wiec ok :-) Teraz musze jeszcze prace kontrolne napisac i dostarczyc do 17.04. Jakos dam rade :-)
Wczoraj w koncu spakowałam torby do szpitala, zostały mi do dorzucenia tylko kosmetyki i kapcie, ale to juz jak wybije godzina 0. Fenoterol bede brała jeszcze 2 tygodnie wiec mam nadzieje ze dotrzymam, a potem moge rodzic :-D Ciekawe jak to bedzie :-) Dzisiaj jedna z październikówek wlasnie odstawiła to g.... (jest 2 tygodnie do przodu niz ja) , ciekawe jak szybko u niej pojdzie :-) Aaaa dzisiaj po zajeciach wychodze z sali a facet z geografii turystycznej do mnie "no to miłego porodu" - heh, pojechał :-D

Hmm mamuski dzieczaczków w wieku około Rafałka uzywacie jeszcze wózków?? Iza, Dominika, Anja, Marta, Natalia, Cris??? Ja sie nastawiam ze jak mała sie urodzi to Rafal bedzie na nozkach wszedzie chodził, ale nie wiem jakby dawał sobie rade na dłuzszych trasach np. w Zoo czy cos???
My mamy parasolke Espiro i ogolnie jestem z niej zadowolona aczkolwiek jedna reka po naszych chodnikach sie nie da tego prowadzic, wiec mysle ze za jakis czas kupimy dla małej jakas z jedną rączką, zebym mogła Rafala za reke prowadzic... Ale zobaczymy :-)
 
Do góry