reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

hej, ale nastraszylyscie, teraz sie zastanawiam czy z Patim wychodzic, czy jednak sobie darowac? juz jak wczoraj na spacerku bylam to jak normalnie mam z wozkami tlumy tak pustawo bylo, moze sobie daruje, choc jutro mamy pojechac po parasolke, bo juz do odbioru jest, planowalam dziecko mamie podrzucic co by przetestowala a sama z mezem na zakupy pojsc

a my mamy juz dwa zeby, nie wiem czy sie chwalilam, ze smutnych rzeczy zostal mi tydzien i wracam do pracy, buuuuuu
izabelinda zdrowka Wam zycze
 
reklama
Iza gratki:) godzina praktyki zabójcza:O!!!! no i zdrówka dziewczynki:) czemu jak piszesz o Dominiku to piszesz DD miałam juz wcześniej pytać:)
margeritta wam gratuluje zębów:) nam pierwsze wyszły na 7 miesięcy:)
emka my mam takie BEFADO - najlepsze kapcie domowe dla dziecka - R26 (1491741374) - Aukcje internetowe Allegro i jesteśmy zadowoleni;)
miłego dnia w ta pochmurna pogodę.
nie uwierzycie laski Damian ciągle śpi!!!!!!!!!!!! obudził sie o 7:30 dostał kasze i śpi..coprawda w nocy miał godzinna przerwe na zabawe!!! ale i tak bije rekord..
 
Magda właśnie oglądam te befado i jestem bardzo na tak, tylko teraz na wiosnę i lato chcę takie przed kostkę żeby nie było mu za gorąco...
 
wstawie emka foty dzisiaj, no ma 6msc, szok! taki szczuplusi szczypiorek z niej zupelnie inna niz siostra, w ogole jest inna.
a nozki ma takie dlugie iproste ,ze tylko do reklamy calzedoni ja oddac. my dzis wstalysmy o 11.40. o 6 dalam ja L by ja zmienil, byla przerwa na cycka i inke dla may i znowu sie polozylysmy i tak kimalysmy do 11.40. fajnie co
 
Fajnie fajnie , czyste lenistwo uprawiasz ! Ja właśnie położyłam Tymi na drzemkę i idę do swojego "spa" na kąpiel ;)
a później nie wiem co z nim wymyślę, teraz był grzeczny ale popołudniu może znów będą akcje, bo zacznie się nudzić :wściekła/y:
to wrzuć fociaki małej modelki!
 
a ja tez czekam na fociaszki :)fajnie fajnie Ania
Mala ma już jakieś zęby ???idą czy spokój??:confused2:

Emka Twój też taki inny od naszego ostatniego spotkanka , duzy chłop Ci rośnie!!!!:szok:

Iza zdrówka!!!:tak:

Margarita a jaki wybor >? chodzi mi o wozeczek...
:confused2:
Pozdrowienia dla Natali :-)
Martynka jak się dzisiaj macie ???:confused2::happy:

u mnie leniuchowanie , syf totalny, sniadnei dopieor Czarek zjadl porządne a tak od rana na danonkach ...mąż wskoczył do domku na lunch to się przeraxil wow:eek::cool:przez podloge przejść się nie da ..tyle zabawek , Maly drzemie druga godzine....:sorry::rofl2:full wypas
 
Ostatnia edycja:
emka ja mam czas w poniedziałek:)
te kapciochy co ja wkleiłam linka maja podeszwe z dziurami oddychajaca, nie wiem czy te co ty wkleiłaś tez taka maja.
Damian wstał z 30 minut temu, ale nie z drzemki tylko z nocnego snu!!
 
Hej. U mnie moze byc. Chociaz dalej mi sie nic nie chce, a jeszcze musze troche dla małej przygotowac i w szafach poukladac... Jutro i w niedziele szkoła i mam nadzieje ze jakos wytrwam... Musze zagadac z nauczycielami zeby mi 9 kwietnia obecnosc wpisali i wtedy bede miala z glowy, bo bedzie ponad 50%... Pozniej pod koniec maja egzaminy...
A na dworzu szaro, buro... Patryk robi cały weekend fuche, wiec bedzie wieczorami...
A ten fenoterol to zabójca... W glowie mi kreci mega, ciagle niedobrze, rece sie trzesą jak nie wiem, mam mega napady gorąca, robi mi się słabo i ogolnie sympatycznie... Chociaz dzisiaj niby juz troche lepiej, chyba organizm sie powoli przyzwyczaja... No nic jakos wytrwam te 2 tygodnie... Byle mała jeszcze w brzuszku posiedziała :-)
Ide sprobowac małego na drzemke polozyc, bo jakis taki niemrawy i pewnie nie wysiedzi do wieczora...

Iza gratulacje zdanej teorii :-) No i powodzenia na jazdach :-) Chociaz zdanie za pierwszym razem w Gdyni to prawie cud, ale trzymam kciuki :-)
 
reklama
Ana :* za porządek w domu, jakbym u siebie czytała:)
Ech Martynko całą tą ciążę miałaś ciężką i ogólnie nerwową, oby malutka wynagrodziła wszystkie trudy i była grzecznym i cudownym aniołkiem :) z całego serca życzę !
Magda te drugie są z oddychającą i chyba je kupię:) dzięki za uwagę, w pon to jak będzie pogoda bezdeszczowa to może tesco - na plac zabaw?
 
Do góry