reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

no to czekamy na kolejne trójmiejskie dzidziolki. Powodzenia dziewczynki - życzę bezpolesnych porodów.

Ewka - dzidziuś super. Jak Mateusz pierwszy raz się świadomie do mnie uśmiechnął to az łzy miałam w oczach. a teraz chichra się czasem nawet głośno i gada do mnie. ;D

e_mama to czekamy na Toje rozdwojenie - to już niedługo - i spacerek z pociechami sobie urządzimy.

Buziaki
 
reklama
Czesc dzewczyny!

Tu Paweł facio Aguli !

Agnieszka pozdrawia sedrecznie bo jest teraz w szpitalu, prosiła mnie jako Tatusia naszego dzidziusia abym wam przekazał wieści :))) za 3 dni wraca do domku z śliczna cureczką Mają !!! :))))))))))
3,5 kg 56 cm :))))) Śliczna blondyneczka bardzo spokojna i KOCHANA ! :))))

Dziewczyny nawet nie wiecie jakie to dla faceta szczęście byc przy porodzie i widzieć jak przychodzi na świat jego dziecko... :)))) ahhh tego się nieda opisać . Agula była bardzo dzielna z resztą opisze wam napewno jak wróci do domku.

Zyczę wam wszystkim powdzenia ! Pozdrawiam... Najszczęsliwszy Tatuś w tej galaktyce.

Paweł

 
Serdeczne gratulacje!!!!!!!!!!
Aż mi się łza w oku zakręciła... Dzielna Agula i dzielny Tata:)

Dużo zdrówka i szybkiego powrotu do formy:)

pozdrawiam
 
GRATULACJE dla dzielnej mamusi, szczęśliwego tatusia. A małą Majeczkę witamy i dużo szczęścia życzymy. To się mama na Ciebie naczekała :D :D :D. Paweł ucałuj swoje dwie księzniczki od nas. Agulo szybko do nas wracaj i pisz co i jak.

pozdrawiamy Monika i Martynka
 
SERDECZNE GRATULACJE DLA CAŁEJ DZIELNEJ RODZINKI!!!!

Ale dałam ciała, wczoraj dostałam wieczorem sms-a od Oli, że Aga urodziła, ale już komórkę miałam wyłączoną.
 
GRATULACJE !!!!

aż mi się przypomniało jak niedawno ja przechodziłam przez ten cud i łezki mnie naszły.

Buziaki
 
reklama
Do góry