reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Iza jak było pod Grunwaldem? słyszałam, że nasi wygrali? ;) no i kiedy sie u mnie zjawisz? ja teraz na urlopie w domu siedze wiec zapraszam!:):)

my ostro dzialamy w ogrodzie, a Tymek coraz ładniej przewraca sie na boki:)
 
reklama
Ivi, no podobno nasi, ale nie wiem, nie widziałam, obejrzę powtórkę w TV :rofl2:
Troszkę chyba za późno ruszyliśmy bo staliśmy na drodze prowadzącej na Pola Grunwaldu gdy usłyszeliśmy huk armat i Bogurodzicę. Auto zostało gdzieś w rowie a my na złamanie karku na przełaj przez pola lecieliśmy. Zdążyliśmy na drugą połowę bitwy ale tylko nasze dzieci siedzące u nas na karkach cokolwiek widziały :-D
Ogólnie jarmark cudów się zrobił, karuzele, bańki mydlane, plastikowe miecze i tarcze, zero klimatu, za to mnóstwo kurzu, pyłu, brudu, tylko jeden punkt czerpania wody pitnej widzieliśmy. Jakieś ciekawe punkty imprezy poza bitwą to chyba były ale w dniu gdy gościł tam Komorowski, bo dla nas śpiewały jakieś stare babki. Z ciekawszych rzeczy to był teatr średniowieczny, śpiew chóru i orkiestra no i miasteczko średniowieczne ale tak schowane, że gdybyśmy nie zostali dłużej i nie szwendali się to byśmy go nie znaleźli. Tam dopiero znalazłam klimat, po który pojechałam pod Grunwald.

Co do spotkanka to muszę z moją drugą połówką coś ustalić i dam znać na bank. Napisz mi na priv czy masz jakiś wolny dzień w tygodniu?

Kasia - super pomysł z basenem na balkonie! My też u mojej mamy z jeziora nie wychodziliśmy. Zupa nie woda :-) Miodzik!
 
anetawolszon - całe szczęście, że znalazłaś winowajców :tak: pająki, feee

Dominika - no to życzę więcej luzu i czasu :tak:

ivi - super! Ucałuj Tymka od e-ciotki ;-) Maciek już też coraz ładniej zaczyna siadać jak się go trzyma :-)

Iza - no to widzę, że mój A. miał rację, że nie ma sensu jechać, bo korki itp. Ale dobrze, że chociaż część klimatu złapałaś :tak: A masz jakieś fotki? :-)
 
Hej dziewczyny:)
Aneta co za paskudztwo! jak się tam zalęgło?? szok!
Ivi buziaki dla Tymusia:* za piękne obroty a dla Maciusia za skórkę:)
Iza ale czad, w tv pokazywali jak ludziska godzinami wracali.... cale szczęscie,ze Wam się udało:) tak przy okazji to Was podziwiam,bo skwar był nieziemski! No i kociaki zaczynaja chodzić więc czas na sesję:) koniecznie napisz kiedy Tobie pasuje to sie jakos umówimy.

My ciągle poza domem, mama i brat mają urlop a że my z tych rodzinnych wiec razem czas spędzamy. Tez mamy basen na balkonie( juz drugi w tym sezonie,bo pierwszy kotki pogryzły w zabawie) i zdaje egzamin.
Zaczęłam smarować Tymka faktorem 6 ,bo jest biały jak ściana po 30 i 50- jak myślicie czy nie za szybko? tamte blokują synteze wit.D3 a 6stka nie.
 
Cześć dziewczyny
Ja tylko przyszłam Wam napisać, że zdałam egzamin na prawko za pierwszym razem. Po prostu szok:szok: Chyba trafiłam na "dobrego" egzaminatora, kazał mi tylko więcej ćwiczyć puszczanie sprzęgła bo to robię za gwałtownie. mąż będzie musiał mi kupić autko bo obiecał, że jak zdam za 1 razem to mi je kupi.
Trzymajcie się pozdrawiam i ślę buziaki
 
Dorwalam jeszcze dwa ale chyba wszystkie wybite mieszkamy na pierwszym pietrze i po scianie przez okno wlazly takie diabelstwo ze szok :szok:. Ja moje dzieci smaruje faktorem 50stka b cora jest z natury bardzo blada i odrazu robi sie czerwona jak raczek i do tego ma uczulenie na slonce a chlopaki przy tak wysokiej ochronie sa brazowi bo dzieci jak jest sloneczny dzien to i w cieniu ich skora sie opala wedle mnie to troche jest za niska ochrona a moze wybrala bys 25tke.hausa-gratulacje ze zdanego egzaminu szerokiej drogi pozdrawiam wszytkich
 
Hausa - GRATULACJE!!! Mówiłam, że zdasz za pierwszym razem :tak:

Iza - teraz kolej na Ciebie ;-)


Wczoraj po południu Maciek dostał gorączki 38,5. Nie wiem od czego, ale podejrzewam, że to przez zęby. Jeszcze żaden mu nie wyszedł, ale ślini się okrutnie i cały czas ma w buzi: palce, rączki albo inne przedmioty, wydając przy tym różne odgłosy marudzenia. Dałam mu Panadol w syropie i gorączka spadła, ale biedaczek nie mógł zasnąć - udało się dopiero po północy.
Niestety dzisiaj rano znowu gorączka: 38,2. A więc Panadol ponownie, teraz zasnął i mam nadzieję, że i tym razem gorączka spadnie. Wierzę również, że powód, który podejrzewam jest właściwy i nic mu nie dolega...
 
reklama
caroli - daj znać jak Maciek? czy gorączka wraca? Mój Tymek też marudzi, ale druga jedynka już prawie na wierzchu :) gorzej, że widzę że górne jedynki się pchają ... ale mały na szczęście nie gorączkuje i śpi całkiem ładnie, tylko.. ma zatwardzenie ;)

hausa - gratulacje!! :)

a ja czekam na gości... :) :)
 
Do góry