reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Idzia - gratulacje!!! Niech Ci się Kamilka chowa zdrowo i niech kolki pójdą sobie precz!
Ale dziś fajna pogoda była. Rano się nie zapowiadało, ale potem było super ;D Wybraliśmy się do Sopotu. Było fajowo - słoneczko świeciło, nad morzem było ciepło (trochę się bałam wiatru, a było prawie bezwietrznie). Przy okazji obejrzeliśmy pokazy orkiestr dętych i okazało się, że grająca obok orkiestra nie przeszkadza Mai w spaniu ;) Zjedliśmy też sobie obiadek na mieście i po tym całym wypadzie miałam wrażenie jakbyśmy pojechali sobie na krótkie wakacje. Wczoraj byliśmy na spacerze na starówce i ogólnie sobie trochę wypoczęłam przez ostatnie dni (pomimo, że wczoraj byłam pół dnia w pracy). Fajnie by było, jakby takie długie weekendy zdarzały się częściej :D
A z nowości, to mamy już 4 zęby. W ostatnim okresie pojawiły się Mai dwie górne jedynki. No i Maja mocno garnie się do wstawania.
 
reklama
Gratulacje dla wszystkich nowych ząbków ;D

A my się dziś wybralismy na bulwar do Gdyni.Było super,ale pełno ludzi. Dawid zmienił sobie rozklad spania i na spacerach nie śpi już wogóle,szkoda czasu na spanie jak jest tyle fajnych rzeczy do oglądania ::) I na ogródku trochę siedzieliśmy wreszcie,bujał się na huśtawce,ale średnio mu się podobalo. Ogólnie dzonek milo spędzony i niech juz ciepełko z nami zostanie :D

Witaj Keterku,tak myślałam,że byłaś poza zasięgiem :p Pozazdrościć takiego grzecznego synka.Mogę się założyć,że z Dawidem na takim wyjeździe nie mialabym lekko... Ciekawe kiedy Ewa wraca i jak tam jej konsultacje z chirurgiem.
 
A my też spędziliśmy super dzionek.Pojechaliśmy do Brzeźna,tam zjedliśmy obiadek,potem jeszcze starówka no i do domku.
Nathalie- nie martw się zdjęciami -mamy ich trochę.Następnym razem mój mąż może Wam pstryknąć fotki (może będą lepsze-hi hi ).
 
Hej hej! Nam tez sie ten pierwszy a zarazem ostani dzien majowego weekendu udal! Od 15 do 21 "bawilismy" sie na Gdanskiej Starowce, zjedlismy obaidek i wypilismy piwko (niejedno ;)). Bylismy z moimi rodzicami, a pozniej dolaczyli teciowie. Bylo fajnie, pogoda superowa, ale na sam koniec (juz w domu) pozarlam sie z losiem i mam humor do d***y... :mad:

Szkoda, ze jutro do pracy trzeba isc ::) Dobranoc!

Acha! Dawidowa fajnie, ze o mnie pomyslalas!!! Duze buziaki dla Ciebie i Twojego kurczaczka!!!
 
Idzia, wielkie gratulacje dla ciebie i małej Kamilki. Niech ci rośnie zdrowo!!!

Dobrze, że chociaż w ten ostatni dzień weekendu pogoda dopisała. My też byliśmy dziś w Brzeźnie, przeszliśmy się do Jelitkowa i z powrotem, zjedliśmy obiadek na świeżym powietrzu. Amelka miała frajdę, jak chodziła po piasku na plaży, bardzo się jej podobało. Z tym że u nas ostatnio jest tak jak u Oli, mała w ogóle nie chce spać na spacerach, tyle jest rzeczy do zobaczenia. Efekt taki, że jak wróciliśmy to była padnięta, ale udało nam się jakoś przetrzymać ją do kąpieli. A kiedyś zawsze spała w wózku.
 
No to mamy lato,ale czad :laugh: :laugh: :laugh: Dawid dziś wystąpil wreszcie bez rajstop,kocyka,a nawet bez butów,bo skubaniec,co pół minuty mi któryś sciągał,strasznie mnie wkurzał,aż ściągnęłam mu oby dwa,w końcu dziś naprawdę cieplutko!!! Teraz trzeba jakąś czapkę z daszkiem kupić ;)Żeby tak już ciągle było mmmmmmmmmmmmmmmm...

Miałam iść dziś po kapcie Tombut dla Dawida,ale plany się pokrzyżowały,muszę iść innym razem.

Teraz śpi,bo przecież na dworze nie można,a murudził już jak cholera,ale nie zasnął.Chyba po obiedzie pójdziemy spowrotem na dwór :)

Buziaczki dla wszystkich pracujących :-*



 
Halllllllloooooooooooooo ???????????????? A co z wami,porwali was ??? Już po świętach,po weekendzie a i przed a ja tu sama zostałam :mad: No wiecie ... Chyba będę płakać...
 
No chyba tak,ale cóż,ja już się zmywam, idę spać,ile można czkeać na was :p
Dobranoc Keterku!!!
 
reklama
No ja tez sie powolutku zwijam. Jutro znowu puchy weekendowe, wiec pewnie ruszy cos w poniedzialek.

Acha! Dawidowa przesliczne zdjecie w podpisie!!!
 
Do góry