reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Dużo słonka i uśmiechu, zdrówka nieustającego i buziaka urodzinowego dla pierwszego forumowego roczniaka Mikołaja - przesyła Maja ;) :laugh:
 
reklama
witam wszystkie mamy :)
przepraszam ze tak pozno sie odzywam, ale narzekam na totalny brak czasu :) jak juz pewnie wiecie jestem juz z malenstwem w domu ... 20 IV urodzilam moja mala Kamilke :) zdjeciami sie jak najbardziej pochwale jak tylko zgram cos na ten komputer :)

pewnie juz nie uda mi sie nadrobic zaleglosci tyle tu naprodukowalyscie :)

pozdrowienia i odezwe sie w kolejnej wolnej chwili ... mala jest bardzo absorbujaca i zamecza nas kolkami ...
 
STO LAT STO LAT DLA MIKOŁAJKA! :-* :-* :-* :-* :-*

Idzia, gratuluję!!! :) Dużo zdrówka dla Was i niech te kolki szybko miną !

Dziewczyny, ale wam ładnie maluszki jedzą... Kinga wieczorem to zjada ostatnio maksymalnie 120 i więcej nie chce, a rano czasami udaje się jej wcisnąć 180, ale rzadko, z reguły wypije około 100 ml i odsuwa butelkę... Na diecie jest czy co? :p W ogóle jakoś tak mało je, tylko jogurty w całości wciąga. A zabawiacie jakos maluszki przy jedzeniu? Moi rodzice twierdzą, że bez zabawiania to mała za dużo nie zje i co niedziela sa atrakcje przy obiedzie, typu książeczki ;)

Wózek nam służy - co mnie bardzo cieszy, bo mialam watpliwości - dobrze mi się jeździ, rewelacyjnie się sklada, no i co najważniejsze - Kinga zadowolona ;).
 
rany co za gapa ze mnie, nie zauwazylam ze mamy urodziny na watku;

oczywiscie wszystkiego najlepszego dla solenizanta Mikolaja :)
 
Idzia wielkie gratulacje!!!Niech Ci się dzieci zdrowo chowają i dadzą mamie odpocząć  :laugh:

Mam nadzieje,że niedługo znajdziesz czas by napisać jak to było ze szczegółami!!!

Wszystkiego Najlepszego Mikołaju- jeszcze jeden i jeszcze raz,najpierw składałam przed,a teraz po,bo wczoraj mnie nie było :( Chyba na zdjęciu widzę znajomą twarz - twoją bratową  ;D  Ach i mnie to niedługo czeka,jak te dzieci nam szybko rosną... Muszę go nauczyć dmuchać świeczkę,a jak tam Miki,zdmuchnął ???

My wczoraj wybraliśmy sie za miasto.Dawid nie przepada za dłuższą jazdą,marudzil,beczal i wogóle.A niby to chłop,synek tatusia miłośnika motoryzacji,a nawet kierownica go nie interesuje  ;D No i pogoda nam nie dopisała,bo zaczęło padać jak dojechaliśmy,ech... Dziś już tak pięknie się zapowiadało,tak się cieszyłam,w radiu zarzekali się,że dziś padać nie będzie i ... dupa oni się akurat znają na tej pogodzie  >:D Jutro ma niby być bardzo ciepło,ale też pochmurno,hmmm ciekawe!

Isska no to tylko pozazdrościć takiej córy!!! Dawid też swego czasu był aniołkiem,no ale za dobrze mieć nie można  :D Co by nie bylo,że nie mam dziecka!

Edytka jak tam twoje piersiawki ??? U nas ok, Dawid to już pewnie nie pamięta do czego to służy  ;D A mi coś tam się jeszcze zbiera,nie tak żebym miala nabrzmiałe,jest ok. Martwi mnie tylko jedno.Zawsze więcej pokarmu zbierało mi się w prawej piersi,przez ostatnie tygodnie to wogóle już tylko nią karmilam,no i jest ona znacznie większa,mam nadzieję,że się to wreszczie unormuje,bo widać to gołym okiem,jak ja się na plaży pokażę ???

A Dawid stracił apetyt przez te zęby chyba,ale tylko na butlę ani rano ani wieczorem nie chcial,ale jakoś mu wcisnęlam :p
 
Wiki juz prawie dobrze. Glosik jeszcze taki troszke nie wyrazny, ale od razu tak wszystko nie ustapi. Mamy juz i dopiero 3 zabka. A wiec 3 zeby w niecaly miesiac :) :D :D
 
Hej hej! W koncu udalo mi sie odpalic komputer, bo mimo, ze od 19 w domku, to sie jeszcze goscie zwalili.... ::), a pozniej necik odmawial posluszenstwa.

Otoz w tej gluszy nie bylo zasiegu!!! Wiec mimo nieustajacej walki, poszukiwan wiatru w polu i wchodzenia na drzewa ;)nie moglam sie polaczyc z Wami! Ale wyjazd udany na maxa!!! Mateusz to istny aniol (z malymi wyjatkami oczywiscie!!!), bardzo balam sie szczegolnie pierwszej nocy na nowym miejscu, oraz usypiania dwojki dzieci (synek psiapsily). A tu? Maly po kapieli ok. 20 (bo dluzej nie wytrzymywal) spal do 7 rano ciurkiem (przez 3 noce), a po butli (wypijal zwiekszona dawke, bo kaszke na 210 ml wody, czyli z jakies 250) i spal do 9! I nic mu nie przeszkadzaly glosne rozmowy i smiechy w pokoju obok ;D jakbym dziecka nie miala! Super spedzilismy czas, a pooda a raczej jej brak w niczym nam nie przeszkodzil.

e_mamo jutro wysle Ci nr fryzjerki i info na priva!

Mikolajkowi 100 lat!

Idzia jeszcze raz gratuluje! I oby te koluchy szybki malutkiej Kamilce minely!

Zmykam, bo zasypiam juz!
 
Witam po przerwie.
Mikołajku sto latek-to nasz pierwszy roczek !!!!!!

Idzianajserdeczniejsze gratulacje dla Ciebie i Kamisi !!!!!!!!!!!!!!!!
A Ada ma jedynkę górną-a razem z nią wieczory wrzeszczące !!!!
 
reklama
Hej hej

Aniu nie przesyłam Ci tamtego zdjecia z basenu, bo nie za bardzo wyszło. No chyba, że bardzo chcesz. Coś ten mój mąż nie ma daru do robienia zdjęć...  ::)

Wszystkiego najlepszego dla Mikołajka!!! 100 lat!!!
clown__5_.gif



 
Do góry