reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Martyna - wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Dużo uśmiechu i spełnienia marzeń!

flr17-big.jpg


Ana - no co za beznadziejna lekarka!!! Trzeba było jej mega aferę zrobić i zażądać wręcz skierowania do kogoś bardziej kompetentnego :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: A najlepiej to zmienić na innego lekarza jak masz mozliwość.

Dziuba - chętnie do Was wpadniemy posłuchać co tam nowego, zobaczyć jak Tysia rośnie, mam nadzieję, że Pat do tego czasu wydobrzeje.

Młoda już lepiej, antybiotyk robi swoje, dziś noc była spokojna, z jedną tylko pobudką, bez gorączki. Tylko co chwilkę buty mi przynosi, na dwór by chciała, nawet jak ją gorączka telepała :-(

A dziś do pracy idę, troszkę odetchnę - a Wy się dobrze bawcie na zlociku :-) i zróbcie dużo zdjęć!!! Miłego dnia!


 
reklama
I ja się dołączam do życzeń dla Martyny, wszystkiego naj naj najlepszego!
Ja dzisiaj sama w domku nawet ubrać mi się nie chce. Zjedliśmy śniadanko, mały buszuje wśród swoich zabawek i słucha rock your baby na vh1, a ja przed kompem.
Życzę miłego spotkania i dużo zdrówka dla dzieciaczków.
 
cześć dziewczyny, wpadam się przywitać i zabieram się do sprzątania, dziś mloda zrobiła pobudkę o 5.30, zresztą często się jej to zdarza... dlatego na dzień dobry mocna kawa i do roboty

Martyna- samych cudownych chwil, sto lat Kochana!

Izuś - dużo zdrówka dla Patusi, niech szybko zdrowieje!!

Karolina - a jak przytulasz synka to do siebie czy podkładasz pieluszkę? może to faktycznie Twój proszek powoduje zmiany skórne?

lecę bo mi Tyśka rozpierduche w domu już robi
 
zapomnialam Wam powiedzieć... wczoraj zaczęłam przekladać wszystkie ciuchy i *******y z kątów do zabudowy, no i wreszcie zrobilam porządek z ciuchami nS, słuchajcie, poukladałam mu skarpetki, naliczylam - uwaga - 37par :szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok: teraz wieszalam pranie, a tu jeszcze dwie plus jedna sama wyobcowana (chyba nie zdarzyło się jeszcze pranie żeby wszystkie sparować), a tera mój szanowny małż jest na platformie, więc zakładam że też se wziął chociaż ze 3pary :szok::szok::szok::szok::szok::szok: z przykrościa stwierdzam, ze mam nienormalnego męża!!!!!!
 
Zobacz załącznik 238958
Martynko

Szczęścia, zdrowia, pomyślności
Czerp z życia same radości!
Niech los Ci zawsze sprzyja,
A co złe niech Cię omija.
Dużo słodkości, szczęścia w miłości
Samych luksusów, milion całusów.
Niech odejdą precz gorycze
Z głębi serca Tobie życzę.
O czym myślisz, o czym marzysz
Niech Ci w życiu się przydarzy!


 
dziś i jutro trwa akcja "Gdańsk za pół ceny", tzn. że strasznie dużo restauracji, kawiarni, muzeów, a także oliwskie zoo można odwiedzić placąc jedynie polowę ceny za bilet/kawę czy obiad. Warto skorzystać, choć podejrzewam że ciężko będzie znaleźć miejsce w jakiejś knajpce żeby sobie kawę wypić chociaż...
listę lokali i instytucji, które biorą udzial w akcji można znaleźć w necie, a zresztą na witrynach tych knajp i muzeów wiszą plakaty reklamujące akcję, więc nie będzie problemu żeby mieć pewność że zaplacimy 50%ceny. w kazdym razie polecam :)
 
Ostatnia edycja:
Ja się jutro wybieram do Gdańska z rodzinką na obiad. tata miał wczoraj imieniny więc jutro wspólnie świętujemy ;-)
Ale obdzwoniłam kilka knajp i już nie ma na dziś i jutro miejsc :szok:. Jeśli któraś z was jest zainteresowana to proponuję podzwonić ;-). Nam się udało zrobić rezerwację w ELEPHANT, nigdy tam nie byłam. znacie??
 
hej
ale macie fajnie , ja gnije w domku.....
Iza brak slów....
Dziuba z tymi skarpetkami to szok , u mnie to chyba znjadzie się 3 paryHI hi:)))
ja dzisiaj tez na pelnych obrotach sprzatanko pelna para , podlogi okna i kuchia bo zapyzialam na maksa:)))
pa
 
reklama
ja byłam dziś w Gd., wlaściwie nie ma większego problemu ze znalezieniem miejsca, jest dużo ludzi, owszem, ale jest też duża rotacja więc nie powinno być problemu. My byłyśmy w Grycanie na lodach, za 5zl rożek firmowy, tzn. w słodkim wafelku 4gałki, bita smietana, polewa trusk. i posypka czekoladowo-orzechowa. Mniaaaaam, choć czuję że moje siedem kilo na minusie zaraz przerodzi się z powrotem w dwa na plus, całe szczęście mała przyjechala padnięta bo biegala dużo, śpi już, więc się chyba wezme za siebie i poćwiczę...
milego wieczoru :*

ja wiem gdzie Elephant ale nie bylam - jesli bedzie dobre jedzonko i w miarę normalne ceny to daj znać, skorzystamy w przyszłości :)

dziewczyny dlaczego jak mam tą szybką odpowiedź to nie ma buziek? przecież wyżej normalnie pisalam i by.ly... tak mnie dlkugo nie było, strona się pozmieniała wyglądem i od razu ułom!
 
Do góry