reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

2e5skgj.jpg
wszystkiego naj dla Patusi
2e5skgj.jpg


10omt0x.jpg


Aby serduszko Twoje
gorące było zawsze jak słońce...
A uśmiech Twój radosny
przypominał zapach wiosny...


29y1qxd.jpg
 
reklama
Hej hej!

Wróciłam :-D:-D:-D

Dzięki jeszcze raz za życzenia dla mojej dwulatki :-) ależ ten czas szybko zleciał :szok:. Tym razem udało się jej zdmuchnąć świeczkę za 3 podejściem, dwa pierwsze tata pomagał i się nie liczyło. No i nauczyła się pokazywać paluszkami ile ma lat.
Tylko taki maminy cyc się zrobił, jak coś nie halo to do mamy tylko... To chyba taki etap i minie cooo? ;-)

Święta u nas mega rodzinne, spokojne, domatorskie plus małe spacerki. Pati bardzo podobało się lanie wody :-). Mam nadzieję, że u Was też upłynęły w miłej atmosferze?
 
wszystkiego naj naj naj dla Patusi!!

STO LAT





dziewczynki, podczytuje was ale nie mam czasu ani weny na pisanie,jestem totalnie pochlonieta remontem-wiec teraz bardziej bob budowniczy niz matka polka ;):-D

buziaki
 
Dzień dobry bardzo! :-D

Anja - powodzenia w remoncie, oby przeszedł szybko i bezboleśnie, i jak najmniej nerwów kosztował.

Dzięki dziewczynki za odwiedziny! Było jak zwykle bardzo milutko gościć Was i Wasze cudowne dzieciaczki :-):tak:

Zdjęcia ze spotkania do obejrzenia na stronie Izabela Wilma-Drzeżdżon Photography a hasło to "trojmiasto".

Buziaki i uciekamy na spacerek :-D Mam nadzieję, że na dworzu jest tak pięknie jak to wygląda przez okno.
 
Witam słonecznie - wreszcie pogoda wydaje się piękna
Ja dziś w domku ;-). niedługo wybiorę się na spacerek z Amelką.
Potem wizyta u gin - czas najwyższy na badania kontrolne :eek:
A po obiadku na Matarnie na zakupy się wybieramy, znów dostałam sms z kaphala z wyprzedażą :szok: :-D więc może coś fajnego za mniejsze pieniądze uda nam się kupić.
Pozdrawiam!! :rolleyes:
 
Czesc dziewczyny, pomyslalam, ze zajze sobie do Was. Mozna? :-) Ja nadal siedze z synkiem w domu, ale szukam pracy i mam nadzieje, ze niedlugo sie uda. A teraz uciekam na spacerek, bo piekna pogoda. Milego dnia zycze
 
Hej!
Iza - cieszę się że impreza udana, jubilatka szczęśliwa - zdjęcia śliczne! Ja niestety w tygodniu nie daję rady, bo nie mam samochodu, a ode mnie do ciebie jest strasznie daleko - szczególnie w kontekście powrotu żeby odebrać Piotrka z przedszkola.
Z nowości - Piotrek się dostał do przedszkola w przyszłym roku, uff, kamień z serca.
Maciek zaczął strasznie gadać - zdaniami i podobnie do polskiego już. Skończyło się nocne AAA i zmieniło się na PIICIEEE MAMAAA ;-)
 
reklama
Oj coś czuję Kasiu że prędzej się wybierze góra do Mahometa :-) To kiedy mogę wpaść? :-D;-)
I już gada ten Twój młodziak? Co za ekspress. Starszy też tak szybko zaczął?
Co do przedszkola do wielkie gratki - ja pełna optymizmu wybrałam się do przedszkola a by młodą zapisać bo przecież ma 2 lata i we wrześniu już by się kwalifikowała a tam dyrektorka kubeł zimnej wody na głowę, że dopiero rocznik 2007 ma nabór :sorry:ops.

Justyna - powodzenia w szukaniu pracy! Trzymam kciuki aby się udało.

Amanda - byłam dziś w Klifie kupować młodej apaszkę bo z gołą szyją biega i zachęcona Twoim wpisem zajrzałam do Kappy, ale to chyba nie sklep dla mnie... zobaczyłam pierwszy wieszak, przecena na 179 zeta i aż mnie cofnęło hihihi. :happy: Mam nadzieję, że jednak coś dla siebie znalazłaś?

Meldować się dziewczynki, Wy jeszcze przed czy już po spacerkach? My teraz na Minkę, Wiktora i Juliankę czekamy...
 
Do góry