reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Hehe Marta, właśnie miałam usiąść i napisać, że może jestem płytka jak sadzawka, bo Wy tu o przedszkolach, językach obcych, przyszłości dzieci etc... a ja nie mam pojecia co na siebie włożyć na weselicho Marty :-p:rofl2:
A to moja mała tancereczka na balu przebierańców u DD w szkole:



I z brackim:

 
Ostatnia edycja:
reklama
dobra jesteś:-) a ja właśnie sobie wstaam, pogrążyłam się w drzemce, u mnie wszystko gotowe oprócz rajstop i poysłu na porzadek z głową:sorry:bo do fryzjera nie mam czasu iść:confused2:
może Iza zaprezentujesz nam jakieś propozycje??
:happy:
 
Marta ja bardzo chętnie bym się przeszła, ale nie mam co zrobić z Franiem, a wogóle to my sie nigdy na żywo nie spotkałyśmy i tak trochę głupio.
Iza Pati do you can dance się nadaje!
 
hausa chyba nie głupio,ale jak nie macie co z małym zrobić...
Wiesz mi,że nie głupio tak przyjść...A co mają powiedzieć tacy co zapraszają jakieś ciotki,które widzą raz na 10 lat.Ja tam nikogo z dalszej rodziny nie zapraszałam tylko koleżanki a Grzesiek kolegów z pracy z osobami towarzyszącymi...
 
Chyba się przejdę do szwagierki jej szafę przetrzepię :-D

Cris - pytałaś się co wymodziłam na moją imprezkę karnawałową, a więc przebrałam się za TADAM :rofl2:
 
reklama
Do góry