reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

co do wizytówek, to dąże dalej do swojego ideału, który będzie mnie satysfakcjonował w 100%, także narazie kwestia otwarta:rofl2:aż tak mi się nie spieszy, więc mogę dalej kombinować:-p

martyna: oby Patryk w Gdańsku dostał pracę, trzymam kciuki.
hausa: dobrze, ze się tak skończyło.
kasia: dziękuje za opinię:tak:
iza : halo, halo jesteś tam?? jak po balu?
ana: dziś dziolka będziesz oglądać:-)potem zdaj nam rlacje z wizyty, a co do L4 to przecież możesz powiedzieć, że praca bardzo Cię stresuje.
anja: jak tam dziś samopoczucie? ze słońcem to chyba lepsze co??:-)

co, do jezyków, to nawet jeśli się wydaje, ze językowo jest ok,to może się to "odbić" gdzie indziej. w ogóle nie jestem nawet zwolennikiem małżeństw "mieszanych":sorry:ale to moje, osobiste zdanie.

mój mężaty dziś znów na noc, potem pt dzień i dopiero we wt dzień. także w końcu troszkę pobędziemy razem:-) strasznie się cieszę:-)

idę naleśniki robić, bo trzeba stadko nakarmić:happy:


PS. my napewno zbojkotujemy Walentynki i w domku będziemy, bo w sobote mamy wychodne, także to już by za dużo było.
 
reklama
My w pt idziemy na imprezę do znajomych, więc w walentynki pewnie będziemy przymulać w domu zmęczeni uroczystościami piątkowymi ;-)
Jeszcze mnie kusi wybrać się gdzieś na plenerową imprezę, ale właśnie zagubiłam linki do eventów... macie coś na oku?
 
Hej laleczki! Zgłaszam się do raportu :-)

Cris - ja jestem za spójnością, czyli lepiej aby na wizytówce było to samo foto co na blogu, te same kolory, czcionka etc.

Marta - dołożę Ci jeszcze stresiku a co :-p porozmawiajmy o sesji plenerowej (może być w tej restauracji a potem troszkę na śniegu) :-D

Martyna - u mnie już wszyscy zdrowi, zapraszam !!!

Caroline - no to jutro już będziesz mogła biegać i skakać :sorry::-)

Kasia i wszystkie inne zainteresowane wyjściem, eventem, jak zwał tak zwał :-) Kto się ze mną wbija 20 lutego (sobota) na "Pokład" jak rok temu? Gwarantuję dużo tańców, wytrzęsienie sadełka jak ktoś ma w nadmiarze, hektolitry napojów o podejrzanych barwach i zapachach no i oczywista beczki (kto był ten wie :-p).



No, a co u nas.... W niedzielę wzięłam dzieciaczki do Aquaparku, w poniedziałek pracowałam a dziś DD i Pat tańcowali na balu przebierańców. Ja też tam sobie poskakałam :rofl2: a co ;-)
Aaa i jeszcze coś.... jakie to super że zużywamy tylko 1-2 pampersiaki dziennie :-D:-D:-D

A w Walentynki pewnie będziemy odsypiać mega weselicho u Marty i Grzesia hihi.
 
Wow Iza - graty dla Pat! A co do Pokładu to jakieś bardziej info poproszę bo już nie pamiętam co było przed rokiem (oprócz że nie byłam) :happy:
 
no, właśnie mnie też "pociąga" spójność:-)
iza: widzę, ze się na niezłe balowanie u Marty szykujesz:happy: szkoda, ze mnie nie będzie na Pokładzie 20:-( ale mam szkołe 20-21 buuuu :-(

kasia: jesli pamięć mnie nie myli to urodziny Izy ...
 
Ostatnia edycja:
Chętnie bym z Tobą Iza poszła, ale chyba nie będzie mnie w Gdyni. Oczywiście innym razem jak najbardziej.
Mały właśnie odsypia noc, a ja obiadek gotuję.
 
Hej hej.
No my chcielismy dzisiaj kogos odwiedzic na jakąs kawke czy cos, ale niestety u Rafała lekka biegunka... Przed 5 zaczął się płacz, brzuszek jak skała twardy, masowałam i dałam herbatki, pozniej sie zaczeły gazy z kleksami i kilka niefajnych kupek, niby nie duzych i nie az tak wodnistych, ale ostatnia była ze sluzem. Dałam smecte i pozniej dam jakis lacidofil czy cos. Mam nadzieje ze to cos po prostu zaszkodziło a nie zaden wirus... No ale je w sumie dobrze, nie wymiotuje, gorączki nie ma, wiec chyba nie jest zle. Rano był marudny, przytulasny i ogolnie osowiały taki, ale pozniej juz broił, wiec mysle ze bedzie ok. Oby....
Ok lece cos porobic poki śpi :-)

Izus jesli fundusze pozwolą to ja się pisze na Twoje urodzinki, bo rok temu przegapiłam... :-( chlip chlip

Marta żyjesz jeszcze :-)?? Niby drugi slub, ale stresik jest co :-)?? hehe. Jeszcze 4 dni i wreszcieeee spokój bedziesz miała :-) A G pewnie oaza spokoju co?? Faceci... ehhh :-)

Ania musimy sie w koncu zgadac na jakies spotkanko :-) Tak blisko a tak daleko... hehe
 
Ostatnia edycja:
Kasiula - no urodzinki moje, rok temu bawiłyśmy się z Jolcią, Anją i jej lubym, Dominiką, moją kuzynką... i w tym roku kuzynka się pyta czy wyprawiam też, no to w sumie czemu nie :-D Mam nadzieję, że i Wy dopiszecie dziewczynki:tak:

Co do Patki to dzięki, naprawdę blisko tym razem jesteśmy, już zdarza się że rano albo po drzemce pampers jest suchy, dziś po imprezie też był. Młoda biega bez majtek i robi na nocniczek i siku i kupska.
Ale wczoraj to się wystraszyłam porządnie, bo Jarek był zły że rano nie pozmywałam przed pracą, a że mnie to nie ruszało, bo miałam zbyt dobry nastrój, to na Patce się wyżył. Jak się zsiusiała na jedno krzesło (bo czasem miewa wpadki jak sie zapomni) to na nią nakrzyczał a jak potem na drugie też zrobiła to dał jej klapsa. :crazy: Całe szczęście nie zacięła się w sobie i dzisiaj dalej ładnie trzyma i na nocniczek siada.


EDIT

Cris - to lekarze na razie nie wiedzą co Tobie jest? Cokolwiek to by było, oby udało się szybko diagnozować i wyleczyć bidulko....
 
Ostatnia edycja:
Jestem jestem...
Wróciłam od fryzjera :-) i zaczynam wyglądać :-) bo już na siebie patrzeć nie mogłam.
Jutro kosmetyczka z 5 godzin tam będę :-)
Buty doszły więc bosa nie pójdę...

Mam 2 miejsca wolne w restauracji więc jak któraś się nudzi 13 lutego to zapraszam...

Poza tym już paczki nagrody dla gości na konkursy zrobione.Robimy takie porządne paczki a nie tylko po czekoladzie :tak: Prezenty dla dzieci też gotowe brakuje tylko tych materiałów o które prosiła animatorka,ale to się dokupi.

iza a kiedy ta sesja,bo w dniu ślubu to do 16 nie ma szans a później to już ciemno...
Ja się na imprezę piszę.Rok temu nie byłam,ale teraz przybędę :-)

Martyna Grzesiek się nie stresuje,bo on tego nie organizuje tylko mi pomaga.Prawda jest taka,że wszystko sama załatwiam no mój mąż był załatwić sprawy u kościelnego,pogadał z kolegą żeby zawiózł nas swoją A8 i umówił się z proboszczem na czwartek to wsio.Ja załatwiałam restauracje wybierałam menu skrzypka organistę kupiłam krawat ekri DZIĘKI KASIA :) koszule też ma ecri,ale nic się nie zlewa wyglada super.Alkohol kupiony,owoce kupimy w piątek,prezenty dla świadków kupione,Oliwka ubranko ma...
No jeszcze 4 dni :-)

Na a jak Wasze przygotowania?Kreacje gotowe?
 
reklama
nataliab-niecierpie dr Boćkowskiego. ma okropne poczucie humoru. choc to zalezy od podejscia. ja bym do niego nie poszla!!
 
Do góry