reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Hej dziewczyny! Ja sie tylko wita,byscie o mnie nie zapomnialy ;) Dzisiaj mielismy zebrania i wyszlam z pracy o 20.30... padam na pysk... caly dzien nie widzialam malego i jest mistrasznie z tym zle...

Ale tez czujewiosne i Matiego ubieram w kurteczke. Kombinezonom zimowym mowimy- NIE!

Ewka super bryka!Ja na razie bede sie meczyc z trojfunkcyjnym, ale z czasem chcialabym sprzedac i kupic mala zgrabna spacerowke.

Wszystkiego naj dlawszytskich dzieciaczkow,ktore niedawno obchodzilky, obchodza lub beda obchodzily miesiecznice!!!

Co do spotkanka, to mi jak najbardziej pasuja czwartki oraz weekendy.
Pozdrawiam!
 
reklama
Hej :)
U nas też wiosennie już - kombinezonowi precz!

Kinga przesyła gorace pozdrowonka dla Amelki!

Ewa, bryka super! A ja nie wiem, czy kupować już spacerówke, czy poczekać do następnego sezonu i męczyć się z tym paskudztwem na razie???

Jako że nareszcie jest ciepło, pozwoliłam dziecku pohasać na podłodze - ale miała frajde, bez kocy to slisko ;) wpełzła pod łóżeczko i potem nie umiała wyjść ;).


 
Hej!
Ja tez się cieszę, że w końcu mamy prześliczną wiosnę.  :D Wczoraj z Agulą spotkałysmy się w Gdyni na swietnym spacerku. Przeszłysmy cały bulwar i skwerek, no i jeszcze czas na kawkę znalazłysmy. Dzieciaczkom chyba również się podobało, bo bardzo zadowolone, bez kombinezonów zimowych podziwiały świat.

Mój wózeczek rzeczywiście drogi i ja w sumie sama nigdy bym sie na niego zdecydowała- ale mojemu męzowi tak przypadł do gustu, że zdecydowalismy się na niego.

Cos mi się zdaje, że Edytka z Olką nam się gdzieś zapodziały. dziewczyny odzywac się proszę!!!!!!

A oto fotki z naszego wczorajszego spacerku:

firstday0077vf.jpg


firstday0084nh.jpg


firstday0101lb.jpg


firstday0132zl.jpg


firstday0152bq.jpg


firstday0176ff.jpg


firstday0194gt.jpg


firstday0365xb.jpg


firstday0371ll.jpg


firstday0428le.jpg


firstday0437ik.jpg



Pozdrawiamy i do usłyszonka!!!


 
hallooo?? Gdzie się wszyscy podziali?? Latem to już pewnie nikogo tu nie będzie.. buu..
Spacerek rzeczywiście bardzo udany, czekam na następne i może jakies szersze grono? Co foremki? Jak to z tą naszą organizacją jest??
 
Rzeczywiscie cos pusto tu... Ale jest jedna przyczyna: W I O S N A ;D My tez wolne chwile spedzamy na spacerkach i wdychamy cieple wiosenne powietrze...

Agula, Ewka zazdroszcze milego spotkanka! Zdjatka super a dzieciaczki sliczne jak zawsze!

To co dziewczyny? Kiedy sie mozemy spotkac? Ja sie wlasciwie musze dostosowac, bo wiadomo jak z praca. Ale np. przyszly piatek mam wolny, wiec moze...???

A sie jeszcze pochwale, ze Mati robi "kosi kosi" no i pokazuje jaki jest duzy :p A "papa" sie mu mysli z kosi kosi...
 
No no widzę,że coś wszyscy strajkują z pisaniem!

No proszę,cóż za spotkanko!Super foty,widać,że Kuba to aż się ślini na widok Mai :p Ja jestem chętna zarówno na szersze jak i mniejsze grono :) Więc gdzie i kiedy ??? Może w sobotę np. w parku Oliwskim,który to miałyśmy zaliczyć jeszcze w zeszłym roku!!!

Mnie również pogoda zmobilizowała do spotkań między ludźmi.Przed wczoraj byłam u psiapsiuły z podstawówki,poszłam sobie na piechotkę na Przymorze!Dawid uwielbia starsze dzieci,a ona ma synka 4 letniego,tyle że tamten był zazdrosny o Dawida i jakoś nie za bardzo się z nim bawił :( Dziś byłam u kuzynki,która ma synka 2 letniego to Dawid też jak go zobaczył to rwał do niego jak nic! :D

Ja mam depreche,bo koniec cycusia,nic już tam prawie nie ma... Bardzo mi bedzie tego brakowało!Cieszę się mimo wszystko,ze muszę Dawida utulić do snu,bo i ja mam wielką potrzebę przytulania się do niego...Jakoś cały czas nie dociera do mnie ta myśl,że już mu nie dam cycusia :(  Wczoraj oglądałam film jak Dawid się urodził i byl maleńki i... się popłakałam!!!To prawie jakbym na inne dziecko patrzyła,wogóle nie pamiętam,że on tak wyglądał,a przecież to nie było aż tak dawno.Takie maleńkie zawiniątko,wpatrywało się tymi czarnymi ślepkami,uczyło się ssać tego cycusia ( a jak sie przy tym denerwował nerwusek ).Kurcze a jak to mleko sztuczne szybko idzie  :-[ Zresztą Dawid jakiś głodomorek się zrobił,ostatnio budzi się o północy głodny jak wilk!Potem ok.5 i 7-8.Prawie jak noworodek,a jak miał 2-3 m-ce to potrafił spać 8-11 godz. bez przerwy!!! :(

Powiem szczerze,że w tę pogodę to mam straszny dylemat jak ubirać Dawida ??? A wy? Staram się go ubrać podobnie jak siebie,ale myślę o tym,że on śpi,nie rusza się,więc mimo wszystko wolę,żeby mu cieplej było niz letniej!
 
reklama
hmm, tak mało piszecie, że nie ma co czytać  :p
Dni teraz są dłuższe, to może spotkanko byłoby któregoś dnia tak koło 14 albo jeszcze później, to ja bym też mogła się zjawić  ;D Co Wy na to? Mi w tą sobotę nie pasuje :(
A Maja ostatnio robi za czołgistkę - czołga się po całym pokoju i rzuca się na wszystkie kabelki i moje kapcie  ;D ;D ;D
 
Do góry