reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Hey

Widzę, że wypad do Ivi się udał.
Marciaag życzę wspaniałej zabawy, widziałam zdjęcia Oliwki na stronie Izy- śliczna dziewczynka.
Iza też bym chciała sobie pospać, niestety na razie mogę o tym zapomnieć.

A my chyba dzisiaj w domu posiedzimy bo jakoś brzydko.

 
reklama
cześć laseczki :) Kiepski dzień dzisiaj mam.. jakaś bez formy jestem.. pewnie to przez wiatr:-(

caroli - to co, która pierwsza rodzi? :-D i w którym szpitalu w końcu będziesz rodzić?

Iza - nie szkodzi :) na pewno wiele zdjęć które zrobiłaś wczoraj jest równie ładna i i tak nie mogę się doczekać ich zobaczyć:-)

ciekawe jak imprezka u Oliwki?;-)
 
My już po imprezie...

Oliwia znowu dostała zabawki i chyba otworzę jakiś plac zabaw bo mase tego mam a jeszcze chrzest za miesiąc i znowu mi ich przybędzie...:baffled:

Taki Oliwka miała torcik

O4.JPG

A to solenizanta


O11.jpg

Wiecęj zdjęć na razie na NK a później wkleję na WZ

Idę się myć i spać bo padam :)

Jutro druga tura gości,ale tylko dwie moje kuzynki :-)

ps Olisia złapała różaniec,ale jestem dobrej myśli :happy2:
 
Marta - torcik śliczny, ale Oliwka najpiękniejsza:-) hehe ten różaniec brzmi ciekawie;-) Zdjęcia na NK cudne!
 
Dzięki ivi Za rok będziesz szykować imprezkę urodzinową dla Tymka,ale najpierw czekamy aż mały wybierze sobie dzień urodzin :-) Obstawiam datę parzystą :tak:
 
witaaajcie:-)

wracam Kochane... przyznamsię, że was podczytywalam, ale czasu mam strasznie malo, a do tegojeszcze strasznego lenia mam:no:

maciag: Wszystkiego najlepszego dla Oliwki-spóźnione ale szczere:-)śliczna z niej dziewczynka:tak:
kasia: gratuluje!!
ana: i jak się miewasz?? staraj sieza dużonie stresować!! i jak będziesz gotowa,to się odezwij :happy2:
ivi, caroline: już niedługo będziecie maleństwa tulić:tak:
Iza: dzięki za pamęć i przywołanie do porządku:-):cool2:jak Pati z ząbkami?? nam Antoś też się męczy:-(

od teściowej wróciliśmy dopiero 6, także troszkę zabalowaliśmy:-)ale za to zaliczyliśmy kino z męzatym-oczywiscie Avatar, a ze starszakami w Aquaparku byłam:tak:dzieci zachwycone, a ja wymęczona. Wróciliśmy, i trzeba było dom posprzatać, ja w koncu zapisalam sie na jazdy, od lutego szkola,także trzeba mi się zebrać w reszcie do kupy:cool2:

Co do naszych wiercipiętów, to w domu jest rozpierduch, za rozpirduchą Antoś jest jeszcze gorszy od Emcia, ostatnio wyrwał kontakt już nie wspominając o moczeniu się w WC, Emuś nie pozostaje w tyle, w przedostatni dzień u mamy, jak poszłam otworzyć mężowi o 8 rano dzrzwi od przedsionka, to Emuś zakluczył mieszkanie od wewnątrz, a my na klatce zostalismy bez kluczy, a ja w pizamie...:szok:po 5 min stwierdzilam, ze jak zadzwonimy dzwonkiem to Emuś skojarzy,ze trzeba otworzyc... i tak się stało, ale bałam się, że to nie wypali.:baffled:



Kochane, postaramsię być bardziej sumienna...alenie obiecuje:baffled::sorry2:dobrej nocki wszystkim życzę, oby doWiosny:-)
 
Witam Wszystkie Mamusie :-)

melduję się i obwieszczam, że nadal w dwupaku :-);-)
W ostatnich dniach jakaś taka zmęczona jestem... dosyć wcześnie (jak na mnie) chce mi się spać, w dzień również się kładę na chwilę... hmm....


Iza - jak tam po imprezce? :happy2:
Jest to oczywiste, ale i tak napiszę: piękne zdjęcia Oli :tak::happy2:
A jak tam Pati i ząbki?

Marta - Oliwka na zdjęciach Izy wyszła uroczo :tak::happy2:
No to widzę, że imprezka urodzinowa się udała :happy2: Torcik fantastyczny:tak::tak:
"Olisia złapała różaniec,ale jestem dobrej myśli" - hehe, we'll see ;-);-)
Zaraz idę obejrzeć zdjęcia na NK :tak::happy2:

Kelebek - "fajnie tak juz czekac na dzidzie, wszystko gotowe... tylko czekanie pozostaje. Jak to tak czytam to mysle sobie, ze tez bym chciala" - no to do dzieła ;-):tak:

ivi - "to co, która pierwsza rodzi?" -- hmm... ;-) jutro mam wizytę, więc może po niej będę w stanie odpowiedzieć Ci na to pytanie :happy2: A na poród wybrałam Redłowo w Gdyni.

Cris - no to widzę, że niezłych masz rozrabiaków :happy2: Wpadają na coraz bardziej "genialne" pomysły, hehe:happy2:
Powodzenia z ząbkami Małego, no i w szkole!


Miłej niedzieli, papa :-)
 
reklama
marta Oli cudna! moja Julianka i Patisia Izy też różaniec wybrały hehe będzie klub różańcowy :-D
caroline ja stawiam iż ivi będzie przed tobą, a może obie w tym samym czasie hihih
ana jak brzusio, nie stresuj sie... jak zly klimat to idz na L4 w koncu masz nową umowę i nową kaskę :tak:
iza my też byliśmy na 3wymiarze w kinie ;-) dzie w tym roku DD jedzie na ferie? coś znowu ksiądz wymyślił? ja aktualnie szukam kasku do jazdy na nartach dla mlodego... ceny kosmiczne no i nic nie warte te kaski!
cris dołanczam do Ciebie hehe w czwartek bylam na 1 zajęciach na prawo jazdy:tak:
kasiu ja już trzymam kciuki za obrone!
anja jak @?? a moze jednak brak;-) Nadusia ma super błysk w oczkach!
kelebek czy Wasz synuś chodzi do przedszkola? czy jest 2jezyczny?
hausa jeszcze kiedys pośpisz hmm może przy kolejnej ciąży :tak:

Ja od godziny 11 dnia 01.01.2010r. nie karmię :tak: ciągle mamy wojnę, bo J szuka cyca, ale dużo R pomaga w tym zakesie:happy2:
 
Do góry