reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Ja od godziny 11 dnia 01.01.2010r. nie karmię :tak: ciągle mamy wojnę, bo J szuka cyca, ale dużo R pomaga w tym zakesie:happy2:
trzymam kciukaski za wytrwałość odstawiania oj pamiętam ja to było z Kordiankiem:sorry2:

Nadusia obdarowana mnostwem prezentow...
jeden byl mega specjalny i niepowtarzalny:-D
łał no bomba widać że inny klimacik Wam sprzyjał Gratulaski!!!!!;-):-p:-D
Nadusiu
Misio, prosiaczek i osiołek,
pszczółka, muszka i koziołek,
wszyscy dziś powiedzą Ci,
że najważniejszy jesteś Ty !!!

bubble8zt.gif



anja: wszystkiego najlepszego dla Nadusi:tak:
jakie piękny noworoczny prezent:tak::tak: Gratulacje!!

my dziś przesiedzieliśmy cały dzień w domu:dry:głowa mi od tego wiatru pęka, i nic mi się nie chce, a powinnam trochę umysł wyślić:baffled:
hausa: powodzenia w dotrzymaniu postanowienia noworocznego:happy2:

Kochane idę po jakąś tabletke, bo zaraz padne:cool:
oj kochana jakbym siebie czytała :baffled: ta pogoda + dzieciaczki :sorry2:
mam nadzieję że tabsy pomogły;-)

Mój M przyjechał dopiero wczoraj pod wieczór, a dzisiaj juz o 20 pojechał. Do tego Rafał spał z nami całą noc, bo co go chciałam odłozyc do lozeczka to płacz :-(
W dzien pojechalismy po 14 do tesciow na obiad, pozniej wyskoczylismy na pół godzinki do tesco, zeby małego ze soba nie ciagac po sklepach. A teraz mały spi, ale tak niepewnie, kreci sie i przebudza. Chociaz ogolnie to on sie dobrze raczej czuje, w dzien w ogole ok, jak spi mu sie katarek zbiera i pochrapuje, no ale broi na potęge :-) hi hi

...
oj samo życie , nie zawsze po naszej myśli:sorry2:
zdróweczka dla smarkulinka no niestety Kordek od 2 dni ze świeczkami chodzi i ostatnią noc właściwie z nim spałam:sorry2: bo nosek się zatykał:shocked2:

Dla zabrzuszkowanych dużo siły i zdrówka
i tak ogólne dla Wszystkich ciepłe pozdrowionka:tak:
 
reklama
Hej kobietki - ja tylko na chwilkę bo muszę do pracy się szykować. A weekend cały mąż kompa okupował (prace nad projektem sie nasilają bo niebawem trzeba go oddać w całości). Tak więc Iwonko kochana jeszcze troszkę cierpliwości. Od jutra biorę się za nasze zdjęcia :-):tak:

Co za wieści ja tu wyczytałam!!! Anja, jednak wyjazdowy plan się udał w 100 procentach :-D Cudownie!
Jak fajnie, że się znowu nam mnożą nowe fasolki. Jak się Ivi i Caroline rozpakują to będzie znowu komu kibicować i od nowa przeżywać ciążowe emocje.

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek Nadusiu kochana!
tort2.gif
mis_z_roza


To do jutra moje miłe panie, obiecuję wtedy więcej napisać!
 
10gfkuf.jpg
NAJLEPSZE ŻYCZONKA DLA NADUSI:)
10gfkuf.jpg


33wt6id.jpg


Ile kwiatów na łące, ile gwiazd na niebie, tak wiele szczęścia życzymy Tobie. By spełniły się wszystkie życzenia, zdrowia i miłości bez ograniczenia .....
Życzy Ania i Czarusiek

2h2e1pk.jpg
 
Hello dziewczyny!!!!!!!!!
Sto lat dla Nadinki!!! Duzzzzzzo zdrówka!

Jako,ze zaczniemy myśleć o rozeznaniach podatkowych:wściekła/y: pragne Was prosic o wsparcie 1% z podatku moja przyjaciółkę, która zbiera fundusze na operację i rehabilitacje swojej córeczkai Kamilki- Kamilce podczas porodu lekarze uszkodzili splot ramienny - dosłownie wyrwali dziecko z brzucha! Tu jest strona Kamilki : FSR - Kamila Budkiewicz , my z męzem rowniez zrobilismy strone dla Kamilki www.dlakamilki.pl i gdzie moglismy i nadal możemy to rozsyłamy informacje aby pomoc Kamilce!

Pozdrawiam Was cieplutko!!

Trzymam kciuki za dziewczyny i Wasze wspaniałe i małobolesne porody!
 
mam problem,probowalam dodzwonic sie dodr W,:nerd:no i pierwszy wolny termin rejestracji 23luty:szok:

hmm,mam pytanie to chyba do Joli czy Zinkiewicz pracuje na Zaspie? kurde co robic...?moe jkais inny gino,mammega zaufanie do Wydry, ale te mega kolejki i problemy z rejestracja mnie dobijaja:baffled: tak czy inaczej musze za 2-3 tyg do lekarza a nie za 2msc:confused:
 
mam problem,probowalam dodzwonic sie dodr W,:nerd:no i pierwszy wolny termin rejestracji 23luty:szok:

hmm,mam pytanie to chyba do Joli czy Zinkiewicz pracuje na Zaspie? kurde co robic...?moe jkais inny gino,mammega zaufanie do Wydry, ale te mega kolejki i problemy z rejestracja mnie dobijaja:baffled: tak czy inaczej musze za 2-3 tyg do lekarza a nie za 2msc:confused:

Aniu, ja ide w ta sobote do Wydry! ja proponuje isc do Małgosi ona wciśnie cię gdzies! mam do niej tez maila jak chcesz to na priv wyśle ;-)
 
Ehhh Rafał dzisiaj dostał zielony katar, u mnie tez nawrót kataru, więc do dupy :-(
Latam z chusteczkami i z fridą, mały podłapał ze mozna smarkac i jak mu przystawie chusteczke cos mu tam nawet sie udaje wydmuchac, a reszte musze sciagac...

A snieg sypie i sypie... Mam nadzieje ze uda nam sie jeszcze na sanki wyskoczyc zanim zniknie... Tylko niech sie brzdąc wykuruje...
 
tak zrobie Minka..

zarejstrowalam sie do Zinkiewicza,zobaczymy jaki bedzie, on pracuje na Zaspie wiec... sama nie wiem, jak by co to wroce do Wyderki:tak:
marze by moja druga ciaza byla tak samo spokojna jak z Duska - Dr W "ziewal" z nudow na moj widok ale pogaduszki z nim sa fajne:-D:-D:-D
 
Wszystkiego najlepszego dla Nadusi :-)

anja ogromniaste gratulacje dla Was strasznie się cieszę,że będzie kolejny maluszek... :-) Spokojnych 9 miesięcy :-)

martynka zdrówka dla Was.

emkajot czytałam historię...przykre...A udało się z tą operacją prze skończeniem 6 miesięcy?


My byłyśmy na sankach.Młoda teraz śpi.Ja jestem obecnie zakopana w mailach.
Ostatnio zaczęły mi na poczcie ginąc przesyłki,ale tylko z bielizną i jakieś to podejrzane jest :-( nie bardzo wiem co z tym zrobić Reklamacje oczywiście składam,ale dziwne jest to,że tylko bielizna wsiąka :-(

No nic zabieram się do pracy :-)


Miłego dnia


ivi caroline jak samopoczucie?

 
Ostatnia edycja:
reklama
Aniu mega ogromniaste gratulacje!! życzę Ci wymarzonej drugiej dzidzi zdrowej i "nudnej" ;*;* ale fajnie, Wasza dzidzia powstała pewno gdzieś między Tybetem a Malezją... no i ucałuj i wyściskaj mocno Nadusie na te drugie urodzinki od cioci!! :-D:-D

wszystkim zakatarzonym, zakaszlonym, zagorączkowanym i polamanym w kościach i mięśniach - dużo zdrówka życzę!

dziewczyny czy ten Wydra to się tylko ciążami zajmuje czy innymi sprawami też? a jak nie to poleccie jakiegoś dobrego gina z Gdańska, musze koniecznie iśc ze sobą, mam nadzieje ze okaze sie ze wszystko ze mna w porzadku i lekarz zrobi mi tylko rutynowe badania po ktorych nic nie wyjdzie...

ide z mymi podopiecznymi na sanki, buziule
 
Do góry