reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Ana - jestem dobrej mysli a biurokracja jest okropna- tu bedzie sie rozchodzic o dochodzenie winy , odszkodowania- wiec sie firma zabezpiecza z kazdej strony a tu chodzi o ludzkie zycie i przyszłosc młodego- zaczynajacego dorosłe zycie- męzczyzny...co tu duzo gadac...az szkoda słow.
 
reklama
kasia, ciezko mi powiedzic bo jadlam bo bylam tam chyba za 15 razy,maja naprawde swietne zarcie,dobre pasty,zupy, saltki etc:tak:
dosc duze porcje,ale co najwazniejsze,swierze i swietnie podane, nie palnieta porcja miecha i warzywa z puchy tylko naprawde z wyobraznia:happy2:


polecam, poza tym jest KIDS FRIENDLY:-Dwiec mozna sie wybrac z potworami, maja cierpliwosc, duska tam chodzi odkad skonczyla 2msc....bardzo sie cieszana jej widok :cool::cool::-D :-p

NO I CENY DOSC PRZYSTEPNE, obok otworzyli na szerokiej taka wloska, niby fajna...ale drugi raz jak poszlam to :baffled:pica byla malo zjadliwa, jakas stlusta i beeee...ja dosc wybredna jestem
:confused:
atmosfera jest dosc luzna,fajna ,mloda obsuga,mam nadzieje,ze przez ostatnie 3msc sie nie popsulo:dry:


Ana- brak slow:no::no::no:umywaja raczki co.:baffled:

bylam swiadkiem obok mnie w pracy jak chlopak spadlprzy przyklejaniu rekalmy na 3 piertze walnalo,glowa o bruk,krew z uszu mu leciala,brak przytomnosci -maskrycznie too wygladlo,3 tyg byl w spiaczce , przezyl.. oczywiscie firma zatrudnila gop na lewo,mial zle przypiete liny,zero odpowiedzilanosci za ludzie zycie i zdrowie:no: durna reklamaproszku do prania kosztowalaby goo zycie:-(
 
A my bylismy dzisiaj u lekarza. Mały osłuchowo czysty, za to gardło i jama ustna zaatakowana i ten katarek, dostalismy rutinacee junior, wapno, zyrtec i syrop drosetux + plus psikacz do gardła i noska :-) A ja "szorstko na oskrzelach" mam brac to samo, tylko wieksze dawki :-)
Mam nadzieje ze szybko przejdzie :-)

Teraz spi moja mała maruda kochana :-) A ja musze cos lekkiego przekąsic, bo padam... he he :-)

A no i waga 12,6 kg. Klopsik :-D hi hi
 
Martyna kurujcie się :-) Teraz taka pogoda,że nie trudno o przeziębienie.
Ja siedze na allegro i przeglądam sobie byle co.Przydałoby się poszukać czegoś do ślubu bo nie mam np butów...w ogóle jakoś daleko w polu jestem z tym wszystkim :-( Goście mają jeszcze tydzień na potwierdzenie przybycia i będę musiała się do tego bardziej przyłożyć

Dziewczyny ile płaciłyście za świece na chrzest?
 
hej dziewuszki:):tak:

ale dzisiaj puchy , wizytujecie Ivi:confused::-)?
ja odliczam godziny do weekendu..atmosfera grobowa...masakra...najgorsza jest narwowa atmosfera u mnie w pracy , jestem tak na siebie zła :baffled:, ale nie potrafię się od tego wszystkiego odciąć:zawstydzona/y:...nie moge znaleźć na siebie sposobu...jedyne co, to po pracy biorę Czarka z przedszkola i idziemy na spacer, potem na miasto coś przekąsić i troche odżywam...może znacie jakieś sposoby relaksacyjne...:-(???
Iza fajne fotoszki:):tak:
Marta tzrymam kciuki za szybka i skuteczną organizację:tak:
Aniu gdzie jest KIDS FRIENDLY???
 
czesc :)

ja zalatana... biegam fruwam po urzędach...
Marta ja nie pomoge w sprawie świecy wziełam po Wiktorze:zawstydzona/y: za to za szatke zapłaciłam 17zl + przesyłka ale cudowna :tak:
 
reklama
Cześć

Oj dzisiaj tutaj spokojnie:-) Pewnie dziewczyny do Ivi pojechały.
Dzisiaj byliśmy na spacerku na skwerku bo ładnie słoneczko świeciło.
Marcia nie wiem jak tam u ciebie, ale jest taki zwyczaj, że chrześni kupują świecę i szatkę.
Martynko dużo wypoczywaj i herbatkę z sokiem malinowym pij.
Ana 79 sposoby relaksujące - masaż?
Carolino jak tam pakowanie torby?
http://www.suwaczek.pl/
 
Do góry