reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Super, że piszecie o prezentach. Zawsze można coś podejrzeć. Ja lubię jak ludzie cieszą się z podarunków ale zawsze mam problem ze znalezieniem zcegoś oryginalnego.
 
reklama
powiem Wam szczerze,ze moj syn kocha ogorki kiszone..potrafi zjesc na jedno posiedzenie 4..pozniej to juz sama chowam bo sie jeszcze rozchoruje. nic mu nie jest tylko czasem bączki trzaska;) ale to nic takiego;)
 
A czy któraś z Was robiła kiedyś na święta - albo przynajmniej jadła KUTIĘ. Jeszcze nigdy nie miałam okazji spróbować. Słyszałam, że to coś baaaardzo słodkiego (takie uwielbiam najbardziej). Myślałam ściągnąć sobie z jakiś stron ale może macie jakieś sprawdzony już przepis...?!
 
powiem Wam szczerze,ze moj syn kocha ogorki kiszone..potrafi zjesc na jedno posiedzenie 4..pozniej to juz sama chowam bo sie jeszcze rozchoruje. nic mu nie jest tylko czasem bączki trzaska;) ale to nic takiego;)

Te ogórki mojemu starszemu też zostały i jak znajdzie to nie podaruje - a niestety już wie gdzie ich szukać ;) Wprawdzie co za dużo to oczywiście nie zdrowo - ale nie wiem czy wiesz - niektórzy pediatrzy zalecają i ogórki kiszone i kapustę - są zdrowe i wzmagają apetyt (ponoć) ;)
 
cześć dziewczyny
widzę, że dzisiaj sezon ogórkowy.
mojemu małemu też one smakują.
a co do ząbkowania to i u nas trójki idą, mały w nocy nie chce spać za to w dzień przesypia 3 godziny.
dzisiaj wykorzystałam swój prezent mikołajkowy i poszłam do kosmetyczki.
no i się zrelaksowałam jak ta kobieta zaczęła mi masować głowę Polecam:-)
godzina przyjemności i relaksu
 
no ja nie mam szans,zeby sie wyrwac do kosmetyczki. co do zębów, to u nas dwie trojki dolne idą. nie dosc,ze nie spi w nocy-to w dzien wcale. juz od tygodnia nie bylo drzemki..a wczesniej tak w kratke. chyba wyrosl mlodzian z drzemkowania? ponoc ja i moja siostra tez nie chcialysmy spac-chociaz cos ma po mnie hihihi... no i juz prawie po srodzie.. jeszcze tylko czwartek i piatek.. ehhh chyba przesune zegarki i pojdziemy juz spac hihihi
 
Dzieńdoberek
16kygwh.jpg


jak tam dzionek sie zapowiada....szaro , zimno, brr....:-(
wczoraj miałam ciężki wieczór , bo babcia wylądowała w szpitalu...wypuscili ja na szczeście po wykonaniu wszystkich badań :-(..ale wszyscy są juz jak na szpilkach, ja jeszcze siedze im na glowie w domu z Czarkeim , bo zajmują mi sie małym ....a na Mostach na wszystko wywalone:wściekła/y:.
dziewczyny mam pytanko , dotyczące badan , mam skierowanie na glukoze , nigdy nie robiłam i jakoś wcześniej nie byłam zainteresowana:zawstydzona/y::zawstydzona/y::-( , jak to wyglada:confused2:?
 
reklama
Cześć babeczki
ja humor kijowy więc baardzo na szybko

Ana - na początku glukoza to raczej tylko badanie z krwi na czczo.
Dopiero po 24 tygodniu chyba mogą Ci dać skierowanie na obciażenie glukozą (wtedy na czczo pijesz to świństwo i ponownie badają Ci poziom cukrów)
ale pewnie więcej Ania Ci o tym powie:tak:
 
Do góry