reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

reklama
ja mężowi kupiłam pasek do spodni i perfum, a małemu taki helikopter edukacyjny
a gitara fajny pomysł, ale mojemu mężowi to słoń na ucho nadepnął:-)
kalendarz rok temu zrobiliśmy i dziadkowie się ucieszyli bo nie mają wnuka na codzień
Hej, widzę że wymieniacie się pomysłami na prezenty. Mój mąż dostanie portfel skórzany i też pewnie jakieś perfumy. Z chłopcami jest troszkę gorzej, bo jedynie wózeczka dla lalek nie mają (nawet dzidziusia po mnie dostali do zabawy - zrobił furorę;)). Poważny problem jest z teściami i szwagierką. O ile dziadki dostaną w tym roku chyba portrety maluchów o tyle kompletnie nie mamy pomysłu dla 40-letniej panny...Może macie jakieś propozycje??
 
A może coś do domu? Jakieś takie bardziej artystyczne - rzeźba, misa, obrus. Może jakaś grafika? Świeca taka dekoracyjna z podstawką?
 
A może coś z biżuterii? Podejrzyj jaką nosi na co dzień, czy coś delikatnego, czy raczej duże, geometryczne o krzykliwych kolorach.

Mój men zażyczył sobie pod choinkę coś specjalnego, łaziłam za tym po całej Gdyni i w końcu gdy straciłam nadzieję, weszłam ot tak, dla spokoju sumienia - i jest! znalazłam! :-D
Dla dzieci ja wybierałam na Mikołaja to teraz niech mąż się martwi i wybiera. Ewentualnie mogę z nim pojechać na zakupy i pomóc bardziej w głowie zamieszać hihi.

Pati w mikołajkowy ranek:



Domino był tak zdegustowany prezentem że wyszedł na zdjęciu co najmniej dziwnie, więc nie wrzucam :-p
 
hej Kobietki:-)

widzę, że tu prezentowy klimat;-)
my dzieciom kupimy play-doh, wózek dla panny, i jakiś samochód dlaEmcia,bo ostatnio tylko to go interesuje:-pa Antosiowi cały czas wymyślam:cool: a tak to jeszcze coś mężowi trzeba wymyśleć i teściowej a i cioci... masakra jakaś. dobrze, ze jedziemy do babci, to zostawie towarzystwo i na zakupy pojade:-)

he,he,he wiem coś o zadyszce... my jak wychodzimy, gdzieś to w domku jest tornado, a jak już zejdziemy, to ja spocona, i już mi się nie chce iść:confused2:

wild wind: swietny prezent dla męza!

caroline: dobrze, że dzidzia tak ładnie rośnie:tak:

ivi: jak tam samopoczucie??:cool2:

kasia: zestaw do robienia piwa...hmm... mój mąż by się ucieszył;-)

mi się ostatnio marzy maszyna do szycia, ale jeszcze odkurzacz powinnam wymienić:sorry:także chyba maszyna sobie poczeka:cool:

ale mnie dziś zmogło, z rana wstałam wypiłam herbate, potem chwilke posiedziałam i zanim zabrałamsię do jedzenia śniadania, to zaczęło mną telepać, jakbym się kawy opiła:szok:musiałam się położyć, bo wstać nie mogłam, ciemno i słabo mi się zrobiło, poty zimne,mąż dał mi czekolady i po 15min wstałam dopiero:szok:zjadłam 2 kanapki, jogurt i powoli się uspokoiło, ale nadal czuje się niewyraźnie:confused2:ja nie wiem zawsze coś:wściekła/y:

uciekam Kochane obiadek robić... dzień dziś naprawde do dupy:wściekła/y::crazy:jużnie wspominając o pogodzie:eek:
 
Kasia - fajne pomysły na prezenty :tak: najbardziej podoba mi się zestaw do produkcji piwa :-) jeszcze o czymś takim nie słyszałam :-) jejku, ale mi smaka zrobiłaś ;-)napiłabym się takiego z soczkiem, mniam mniam ;-)

Ania - myślę, że mąż na pewno ucieszy się z tej gitary :tak: żeby tylko się nie popłakał ze wzruszenia ;-)

Iza - czy ja dobrze widzę, że Pati weszła do tej torebki? :-)
A tak w ogóle to ja również miałam (wspólnie z siostrą) taką lalkę-szmaciankę jak byłyśmy małe :-) ale w wersji solo :-) bardzo ją lubiłam :tak:

Cris - mnie zawsze w takich sytuacjach pomagał magnez - może zaaplikuj sobie jakąś dawkę?

 
WildWind;bedzie jeszcze wieksza hihihihi o bedzie trzeba ubrac i zniesc 2 maluszki hihihi[/QUOTE

nie będzie łatwo, ale sobie poradzisz, a jak z wózkiem będzie podwójny czy 2 osobne?
kasia-robienie w domu piwa, ciekawe czy mój mąż wie o takim sprzęcie?
mamo w boju też by mi się nowy sprzęt agd przydał, więc jak czyta to jakiś św. Mikołaj to wie co chcę :-)
 
reklama
ja juz w 2 meisiacu ciazy kupilam wozek blizniaczy. udalo sie kupic tanio uzywany. z jednej strony gondolka z drugiej spacerowka. pozniej 2 spacerowki. mam Implast spider.
 
Do góry