reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Marta super chyba jednak pani postanowila zostawic sobie wieksza pizamke ;-)co zdecydowaliscie dla Oliwki?? ja polecam teletubisia tanczacego lub kotka interatywnego:tak:
Ana jeszcze troszke i zaczniesz zakupy pełną parą :tak:
 
reklama
a dla 6 miesięcznej panienki:)??????
wlaśnie mi się przypomiało o tych wszystkich plastelinach , ciastolinach czy innych wynalazkach plastycznych co to Kasia kiedys pisała , to też super prezent:tak:, chuba zainwestuje teraz na Mikołajki i kupie dla Czaruchny:eek:
 
Witam,ale Wy dziewczyny produujecie tych postów w zaskakującym tempie:-)
Nadrobić to se ne da- tym bardziej że ja wstaje o 11 kiedy to forum tętni życiem
Dziś obchodzimy połowinki mojej ciąży więc trzeba to uczcic.
Lecę na zakupy i po szampana Piccolo a Wam życzę miłego dnia!
 
Gratuluję Kamisia - no to teraz z górki pójdzie :-):tak:

Dostałam ciotkę, Patucha na spacerku się wyspała i znowu buszuje robiąc demolkę w mieszkaniu ale ja jestem przeszczęśliwa bo kupiłam wszystko do butów dla moich ludków, co planowałam :-D

A na dworze wcale nie tak zimno, pięknie, słonecznie, a światełko idealne do fotografowania, cud miód malina, prześwitujące spomiędzy gałęzi, krzaczków, odbite od mokrej nawierzchni, szkoda że aparatu nie wzięłam, ale on taki ciężki wielki grat. Może jak DD wróci ze szkoły to wyskoczymy razem na mały plenerek :cool2:.
 
Oj Izuś ,a le ty masz fajnie , widzę , że za oknem slońce sie uśmiecha, ale jak wyszłam na zewnątrz to nie grzeje/:sorry:.ja juz nie mam tyle energi co kiedys i nie mam siły na spacery i szaleństwa plenerowe:-D:-p
Kamisia gratulacje!!!!:happy::laugh2::-D:-)
 
heyka

jak sie ciezaroweczki dzisiaj miewaja:tak:no i reszta mamusiek....
piekne slonce co?mrozik ale lepsze to niz szarzyzna i plucha:no::no::no:

ania, pewnie za 2-3msc zaczniesz zakupy dla dzidzi:-) cudnie po prostu,
a buraczka szefa - olej,nie warto na zakompleksinych idiotow czasu tracic.
podpiszumowe idz na L4 i sajonara moi buraque!;-)

minka- jedna torba wazy12kga tam sprzet do nurkowania, pieluchy,mleko i takie tam, a w plecak spakuje ciuchy dla naszej trojki ok 8kg:szok::szok::szok:i wsio
same cienkie bo upal nasz czeka ponad 30C poza tym planuj zakupy, wiadomo ja troche ciuchowe lukasz sprzet elekroniczny:cool2:

poza tym mamy zamowienia od znajomych na iphony i jakies gadgety
ja napewno kupie sobie jakis nowy fajny obiektyw, luki chce apple komuter...,nadie pewnie jakies misie :-D:-D:-Dkazdy bedzie zadowolony:)
hmmm zobaczymy co jeszcze sprzet tam jest generalnie najtanszy na swiecie wiec sie nawet oplaca kupic a potem opylc na allegro:rofl2::rofl2:

no odliczamy juz....chyba se stoperan zaaplikuje:laugh2:
 
no chyba tak zrobię:-D
o maj gad , ANIA CHYBA MNIE COŚ OMINEŁO I NIE DOCZYTAŁAM , GDZIE TY JEDZIESZ....:sorry::-Dale zawartoś twojego bagażu juz sie zapowiada interesting:-p
 
ana, generalnie rzut beretem....jakies tylko 15godz lotu nas czeka:-D:-D:-D

sinagapur, potem jezdzimy po malezji
zamiast choinki,pierogow i karpia ,bedziemy na wyspie pod palmami , jesc jakies morskie potwory...wigilia bez rodziny meza.... bezcenne:rofl2:
 
ana, generalnie rzut beretem....jakies tylko 15godz lotu nas czeka:-D:-D:-D

sinagapur, potem jezdzimy po malezji
zamiast choinki,pierogow i karpia ,bedziemy na wyspie pod palmami , jesc jakies morskie potwory...wigilia bez rodziny meza.... bezcenne:rofl2:
2vuetrd.jpg
2vuetrd.jpg
2vuetrd.jpg
 
reklama
witajcie

córa marnotrawna się melduje:zawstydzona/y:

bardzo was przepraszam, ale nie mam głowy do pisania, a do tego jeszcze ogarnia mnie ogólne lenistwo:no:sama siebie nie poznaje:eek:no,ale może mam naturę niedźwiedzia...więc, jakby co zapadłam w sen zimowy:-p

wczoraj pierwszy raz zachystowałam Antosia, i nawet się chłopak nie buntował, dziś wybierzezmy się na spacer, zobaczymy czy mu się spodoba:happy:żałuje,że wcześniej tego nie stosowałam:-(no, ale może kiedyś... jeszcze wypróbuje:cool2:

teraz się zaczęłam właśnie zastanawiać, czy jako doula, zakładać stronę... zupełnie nie wiem jak się za to zabrać, może któraś z Was wie, jak najlepiej sobie taką stronę założyć:sorry:??normalnie zima, mi nie sprzyja, no ale jesteśmy bliżej wiosny niż dalej:-)oby tylko, taka pogoda została:tak:

izula: jaka Twoja Pat sięurocza zrobiła:szok:normalnie cukierek!!

ana: jescze troszkę i będziesz z ciuszkami szalała:cool2:

kamisia: gratuluje!!:tak:
anja: rewelacja!!! spokojnej podrózy wam życzę!!

minka: a ja jak nigdy nie mam prezentów kupionych:no:bo tak to zawsze wlistopadzie,miałam wszystko gotowe:crazy:

wściekłam się,bo mój mężaty miał być w pracy do 14.30, a będzie do 19:wściekła/y:ich kolega miał wypadek, i teraz mają więcej dyżurów wstawionych-także bomba! no, ale możenie będzie tak żle bo ok 14 grudnia, jedziey już do babci i wracamy po nowym roku;-)wspolnie przygotujemy święta, posprzątamy i takie tam:-pale przynajmniej A. bedzie miał bliżej do pracy:tak:

uciekam obiadek majstrować. miłego dnia
 
Ostatnia edycja:
Do góry