reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Buziaczki dla Juleczki z okazji 5 miesiączka! :-* :-* :-* :-* :-*

Jejku, już myslałam, że dziś nie zajrze tu.... jak miałam rano chwilę, to koleżanka przyszła, a potem to już w ogóle nie było mowy o necie... az nerwowa się zrobiłam, teraz mąż i dzidzia śpią, a ja mam chwilę nareszcie ;)
Ze świątecznych przygotowań to jutro większych zakupów część pierwsza, a w piatek wędliny i odebrać biszkopty... az sę boję kolejek w tym sklepie, bo tam zawsze przed świętami szał jest. Powywieszałam na firankach takie świateczne pierdółki, a jutro planujemy ubrać choinkę. Mamy małą sztuczną ( z lenistwa, bo nie trzeba tyle sprzątać ;) ), ale mam ochotę kupić troche gałązek, żeby pachniało ładnie.
No i biore sie powoli za jedzonko na święta.... musze listę zrobić, co do kupienia, co do zrobiena... Aha, jedno co z głowy, to prezenty mam popakowane :D
 
reklama
Cześć mamuski
Ja nadal 2w1 ;D
Wczoraj ubrałam choineczkę, prezenty wszystkie popakowane i nic :D
Dzis z mamą zrobimy pierogi, jutro reszta zakupów..super atmosfera Świąteczna :)
Idę poodkurzać może cos zacznie się dziać :D
 
agnes.kol - wlasnie sobie o Tobie myslalam wczoraj, ze moze juz nie jestes 2 w 1. Ale widac dzidzia na razie sie nie spieszy. Tak czy siak to pewnie maksymalnie 10 dni bedziesz jeszcze chodzila z brzuszkiem, wiec to juz naprawde bardzo blisko. A moze dzidzia zrobi Ci prezent tuz przed Swietami? ;D Jesli chodzi o spotkanie, to ja nie moge w srode, bo mam spotkania z kandydatkami na opiekunki... Merka, juz znalazlas nastepna nianie?
 
Agnes ja też o Tobie myślałam wczoraj przed snem,no ale jak widać jeszcze jesteś w domku!Takie małe leniuszki z tych dzieci,najchętniej to by chyba wcale nie wychodziły z ciepłego brzusia :laugh: No,ale liczę,że to już lada... godzina!

Ja już mam zakupy zrobione.Dziś będę robić ciasto na paszteciki,w piątek będę je piec.Codziennie po troszku,bo podejrzewam,że bede mogła robić dopiero jak Dawid pójdzie spać.Nie mam tylko cały czas prezetu dla taty,no i jeszcze pakowanie mnie czeka!

Hmmm a Dawid obudził się dziś o 8 i bardzo mało zjadł.Co mu ???
 
Niestety nie mam nadal opiekunki  :( :( :(, i jakoś specjalnie nawet nie mam z kim rozmawiać w tej sprawie. Ikpi skąd wziełaś swoje "kandydatki"?

Dawidowa Lenka też ostatnio rano jakoś mniej je, wygląda to bardziej jakby jej się pić chciało - pociągnie kilka razy i już, a mleka mam dużo bo jak skończy to jeszcze mi leci ciurkiem.
 
Dużo zdrówka i buziaczków dla Kubusia :-* :-* :-*

Agnes wygląda na to, że dzidzia czeka jeszcze troszkę żeby nie omineły cię świąteczne pyszności :D ;)
 
No własnie chyba chce mi zrobić niespodziankę na Świeta ;D chyba zaczął mi czop odchodzić, ale niejestem pewna :p taki jak białko jaja kurzego i przezroczyste :p to może być to? co myslicie?
 
Agnes to możesz już urodzić lada chwilka. Mi jak odszedł czop sluzowy to po 20 godzinach już trzymałam Kubusia w ramionach. Cieszę się, że znów to przechodzimy na forum- cud narodzin. U mnie ten czop był zabarwiony na różowo. Ale lekarka powiedziała, że jak czop odejdzie to można urodzić nawet za 2 tygodnie. Trzymam za Ciebie kciuki!!!!!
U nas wszysko dobrze. Tylko coś nie mogę za prezenty pakowanie się zabrać. Wczoraj jakoś dziwnie się czułam, zaczęło boleć mnie całe ciało i strasznie mnie przeczyszczało. Kubulka zresztą też bo robił strasznie rzadkie kupki. Ciekawe co takiego zjadłam. Mam nadzieję, ze to nie żadna grypa żołądkowa.
Już na dziąsełku tak jakbym czuła ząbka, ale nie widać. Pewnie zrobi nam prezent na święta.
Merka KUbuś dziękuje za zyczonka.
Teraz zmykamy na spacerek.

A tak przy okazji parę zdjęć.
Nasz ostatni weekendzik
urodziny taty- Kubulek w czapce, która zrobiła furore , każdy przymierzał
dsc003589ec.jpg


Kubulek z matką chrzestną
dsc003766ru.jpg


pierwszy raz na sankach
dsc003893bg.jpg


Kubus pomaga mamie ubierać naszą malutką choineczkę, tzn. plątać łańcuchy
dsc004083ni.jpg


dsc004115dk.jpg


Kubus pod naszą choineczką
dsc004171gc.jpg


juz mam dość pozowania- zmykam
dsc004242eb.jpg



z mamusią
dsc004343sa.jpg


i parę bezzębnych uśmieszków małego smyka
dsc004376li.jpg


dsc004414dv.jpg


dsc004436gp.jpg


dsc004459wq.jpg
 
Buziaczki dla Kubulka :-* :-* :-*
Fajne foteczki,chyba lubi pozować :)

Jejku, dziecko mi dziś rano oszalało...piszczała i szalała od 6 do 10.30, po czym padła i śpi. A ja normalnie nie miałam już pomysłu, o co chodzi? Dupka czysta, brzuszek pełen... heh, uroki ;)
W kuchni pieką się pierniczki, a ja przyszłam na chwilę relaksu ;) zbieram siły na zakupy.
Agnes, a może Twoja dzidzia chce na samo Boże Narodzenie z brzusza wyjść? Tylko wytłumacz może, że sie nie opłaca, bo jeden prezent na święta i na urodzinki będzie dostawać ;) Trzymam za was kciuki :) (u mnie czop tez był lekko podbariony, a odszedł ok. 2 tygodni przed porodem)
 
reklama
Ewka Kubus sliczny!!! My tez z Mateuszem dolaczamy sie do dobrych zyczen z okazji skonczenia 7 miesiecy!!!

Agnes.kol trzymam kciuki! Mowilam juz, ze mam przeczucie, ze do swiat urodzisz ;D

A Mateusz przespal dzisiaj pierwszy raz cala noc tj. od 18.55 (dokladnie, bo marudzil i szybciej go kapalam) do 7.30 a do 8 lezal sobie w lozeczku i rozmawial z misiami ;D A ja juz tak zaprogramowana jestem, ze i tak budze sie kolo 4 i nasluchuje czy nie "wola" mnie (bo spi w swoim pokoju).
 
Do góry