reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Hej laseczki.
Merka, jak tam plecki?
E-mamo, jak tam zdrówko Julii?
Kinga wcina jabłuszka i inne atrakcje równo, aż się podciąga jak do siadania, jak do niej z miseczką idę ;) Taka pogoda dziś, że na spacerku po raz pierwszy od dawna spała i z rozpędu nadal śpi. Ciekawe, co będzie w nocy ;)
A mnie coś brzuch boli, cholerka... wielki mam jak w 5 miesiącu ;) a tak się pilnuję z jedzeniem, żeby te kg pociążowe w końcu poszły precz :(
Trzymajcie się cieplutko
 
reklama
Widzę,że ta pogoda nie tylko na Dawida tak działa.Spał dziś ponad 2 godzinki w domu.Szok!!!Jak za dawnych czasów.Nie byliśmy dziś na spacerku bo i mnie dopadło.Boli mnie gardło i wogóle jestem nie do życia.Mam nadzieję,że nic grubszego się z tego nie rozwinie :( No ii Dawid zakatarzony od paru dni jest,ale nie chce dać sobie noska oczyścić Fridą,jest wielka histeria.

Agnes no w święta to będziesz mieć ciężko- ani pierożków z kapustą,ani smażonych przysmaków...Za rok sobie odbijesz :)
 
Witam Drogie Panie,
u nas dziś sądny dzień - mała marudzi jak nigdy.. Drze się w niebogłosy o każdą głupotę - np. na książeczkę, lub skarpetkę.. Co 2,5 godziny cycuś... masakra..  ::)
Mam też kolejny problem na głowie, bo mamy jechać na święta do rodziców i trzeba by zaopatrzyć się w łóżeczko turystyczne.. Tylko takie z podwieszanym dnem - szanuję swój kręgosłup - to spokojnie ponad 200 zł kosztuje.. I to akurat przed Świętami tyle wydać .. buuuu..
Ogólnie dzień ohydny, ciągle zmierzch i chodzę wściekła jak osa, więc nie będę Wam już zawrać głowy i strzelę sobie baranka w jakąś ścianę  :mad:
 
Aga a tak niezbędne wam będzie to łóżeczko?Nie może Maja pospać tych parę nocy w gondolce,albo z Wami na łóżku?

Co robicie na sylwestra? Mnie to w sumie się nawet nie chce nigdzie wychodzić,no chyba,ze byłaby dobra organizacja i zgranie towarzystwa.I jakoś oczywiscie ciężko mi się rozstać z Didkiem ;) Jak on zaśnie itp. A ja i tak będę tylko o nim myśleć.No chyba,ze bedę się dobrze bawić,to sobie poiję w końcu,a dla Dawida zrobie złoża mleka wcześniej :)
 
Hej dziewczyny! Ja szybko, bo pora pozna! No i mam nadzieje, ze mi posta jak ostatnio nie wetne, bo sie wnerwie...

Kupilismy wczoraj, tzn. dziadkowie kupili na Mikolaja krzeselko w Akoplu. Niby promocja 290 zl ProBaby, plastikowe. Juz zlozone, maly sie cieszy i lapkami ogladal cale. Ja tez jestem zadowolana, bo ma regulacje 3 stopniowa gora-dol i tak samo z oparciem. Do tego koszyk na zabawki i sciagany blat. Wygodnie sie sklada, ogolna ocena- pozytywna ;) Polecam!

Pozdrowienia dla Was wszystkich! Uciekam, bo Mati spi od 20, a maz od 23, tylko ja... cma nocna... PA!
 
Witam

mi już lepiej już wróciłam prawie do pionu, jeszcze tylko trochę na lewo jestem przekrzywiona :(

Jutro niestety do kina jeszcze się nie wybiorę :(

Reszcie chorym życzę zdrówka :) :-*
 
Damayanti - powiedz co dokladnie wypelnialas zeby dostac łyżeczkę z Bobovity? Ja dostałam od nich poradnik jak żywić dziecko i 2 paczuszki z jakimis kaszkami. Czy Ty też dostałaś coś w tym stylu, tyle, że z łyżeczką?
Widzialyście gdzieś może ładne sukienki świąteczne na rozmiar 68? Chciałabym wystroić Majkę na święta w jakąś śliczną czerwoną / bordową sukienkę, ale w sklepikach koło mnie nie ma nic ciekawego. Widziałam jedynie calkiem fajne sukienki w Carrefourze, ale dopiero od rozmiaru 80 :( A propos Carrefoura - od wczoraj mają jumbopaki pampersa za niecale 45pln.
 
ikpi - z boowity łyżeczki nie mam jeszcze ;), mam z hippa i z nestle. Z hippa dostałam chyba na podstawie ankiet wypełnianych w szpitalu jeszcze (przy tych pudełkach były), a z nestle podałam dane na stronie http://www.nestle.pl/dziecko/ (że chcę otrzymywać e-biuletyn, tam jest takie coś).
Jutro idziemy na szczepionkę, ciekawe, jak będzie...
 
Wiki wazy 5600. wczoraj bylYSmy na szczepieniu i mala wazy na granicy normy. musimy zaczac ja tuczyc kaszkami. za dwa tygodnie bedziemy ja wazyc i wtedy jak bedzie wazyla za malo to badzie miala badania moczu. mam nadzieje, ze bedzie dorze.
jnmk jn '
'00000000000000000000000lvvvvvvvc0x0c22ttb gb mcmdcdm
to bylo kilka slow od wiktorii
:))))))))))))))))
 
reklama
Hej dziewczynki!
U nas już toszkę lepiej. Byłam wczoraj z małym na kontroli u lekarki i nie musze już podawać antybiotyku. Ja mu jeszcze podałam na noc, bo stwierdziłam, że 5 dni to troszkę mało na antybiotyk. Kubulek jeszcze kaszle, ale już coraz mniej. Ja też się jakoś trzymam a najważniejsze, że walczę bez antybiotyku. Może w końcu mi się uda.

MIKOŁAJKOWI MAGDZY NAJSERDECZNIEJSZE ŻYCZENIA IMIENINOWE!!!!!

Co z jutrzejszy kinem to jeszcze nie wiem. Boję troszę się z nim wychodzić, żeby nie podłapał niczego. Merka mam nadzieje, że kubulek nie zaraził Lenki w zeszłym tygodniu i że z twoim plecami jest już coraz lepiej.

Moje dziecie rwie się jak szalone do siedzenia. Coraz bardziej mu ychodzi, ze jak sam się podciągnie, to uda mu się usiąść. Wczoraj przed zaśniećeiem do 23 turlał mi się po łóżku i miał z tego wielką radochę. Im ja dalej od niego się odsuwałam, tym większą frajdę ma aby się do mnie przyturlać.

W niedziele mój mąż wyjechał na cąły dzien i siedziałam z Kubusiem w domku. Troszkę gości przewinęło się przez nasze mieszkanie. Kubulek dostał po swoim starszym kuzynie z Niemczech worek ubranek i butków- ale go będę stroiła. I w sumie dostał jeszcze jeden kombinezon zimowy- więc teraz mamy 3 ;D

Dzisiaj Mikołajki. Kubusiowi nakupowałam zabawek, a jeszcze dostał od dziadków, ciotek itp. Tylko tyle, że to moje dziecie i tak uwielbia jedną zabawkę najbardziej- pilota od telewizora ;D jest cały szczęśliwy jak może poprzełanczać i zgłaśniać tv.

Na sylwka pewnie pójdę gdzieś zabalować, bo już dawno nie byłam ;) (z jakis miesiąc) a Kubus będzie z moimi rodzicami. Tylko musze go bardziej podszkolić w piciu z butelki. Ten mój mały zdrajca w domku nic nie che jesc. A jak wczoraj bylismy u teściowej na obiadku to wsunął 2 ziemniaczki z masełkiem, pół banana i wypił butle herbatki. Nie wiem od czego to zależy.

Merka ja ten smoczek (2 w komplecie) kupiłam za 13, 50 i pasuję do butelki Aventu. Tylko troszkę nakrętka nie pasuję bo ten smoczek jest dłu.ższy niż aventu, ale da się zamknąć.

Isska ale Wiktoria się rozpisała ;) mam naadzieję, że wszystko będzie u niej dobrze!!!!

POzdrawiamy serdecznie!!!


 
Do góry