reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Cześć mamuśki
Tak czasem tu zaglądam i widze,że tu same mamusie :) raczej ciężarnych niewidzę :p i zgrane wszystkie ;)
Choć jeszcze 2 tygodnie i też będę mamą :D
Jestem z Gdańska i mam nadzieje, że mnie tu przyjmiecie do swego grona :)
postaram się częściej zaglądać ;)
Całuski dla wszystkich maluszków :-*
 
reklama
Całuski dla Dawidka i Mikołaja :-* :-*

Witam nową koleżankę, pisz jak najczęściej :)

No ładnie Ikipi ja też byłam w kinie i co prawda opuściłam go prawie jak inwalidka :(, ale film obejrzałam i z Ewą się spotkałyśmy, a ty nawet nie ujawniłaś się ;).

Niestety mam skrzywiony kręgosłup i co jakiś czas zdarza się, że nagle "łapie" mnie taki ból, że nie jestem wstanie się ruszyć. Wierzcie mi że ból porodu nie był taki jak ten przy kręgosłupie :o

Dostałam skierowanie na rehabilitacjie a termin na.........maj!!!!!!! Ale nic to może jakoś wezmę się sama za ćwiczenia :p
 
Witaj Agnes i mam nadzieje, że zostaniesz z nami. Przyjemnie będzie nam czekać na kolejny poród i czytać wieści o kolejnym maluszku.
Ikpi- no wiesz co, trzeba było podejść. Ja byłam z siostrą i jeszcze Merka do nas dołączyła. Mam nadzieje, że zagrają cos innego w Multikinie i może uda nam się zebrać w większym gronie. Oni często maja błędy na stronie internetowej więc jest szansa. Umnie wyświetla się, że będzie grany "Rewolwer"
Treść

Akcja filmu rozgrywa się w gangsterskim półświatku Las Vegas. Głównym bohaterem jest Jake Green, hazardzista mający wielkie szczęście, lecz krótki rozum. Rzadko jest wpuszczany do kasyn, bo zawsze wygrywa. Pewnego wieczoru wraz ze swoimi braćmi, Billym i Joe, zostaje zaproszony do prywatnej gry z gangsterem Dorothy Machą, przywódcą lokalnej mafii. Jake nie boi się Machy i nie tylko ogrywa go doszczętnie, ale jeszcze stroi sobie z niego żarty. Oczywiście Macha chce się zemścić i wydaje na niego wyrok śmierci.

Jak my z Kubulkiem będziemy zdrowi to pewnie się wybierzemy- zawsze to jakaś rozrywka ;D

Mnie dalej gardło boli, ale walczę. Kubus natomiast nie chce ani pić, ani jeść, tylko cyc i cyc. Pewnie go też gardełko boli i nie ma to jak mamę pomumlać ::)

Ikpi ratulacje dla Majeczki za nowe wyczyny.
Dziekuję zaq życzenia zdrówka- mam nadzieje, ze poskutkują
Pozdrawiam serdecznie
 
No widze, ze sie porozkladaly niektore kolezanki! Zdrowka duzo zycze i Wam i maluchom! Nas na razie choroby omijaja z daleka i dobrze, bo jedna kuracje antybiotykowa Mateusz ma za soba. Mam nadzieje, ze zadnego chorobska nie przytargam ze szkoly...

Mati dzisiaj mi tak pieknie spal, ze jak sie przebudzilam to nie wiedzialam jak sie nazywam, ktory jest dzien tygodnia i czy nie zaspalam do pracy ;D Otoz kimal juz o 19.30, przebudil sie na mleczko o 2.30 i nastepnie o 6.30. Normalnie to po tej drugiej pobudce nie ma juz spanka, ale wzielam mlodego do nas do lozka i spal ze mna do 9.50!!!! Jezu! Ale sie wyspalam! I przyzeklam sobie, ze nie bede sie klasc w tygodniu pozniej niz o 22, bo pozniej tylek ciezko podniesc.

Czy robicie swoim dzieciom zupki z mieskiem? Bo z warzywek to mam przetrenowane i Mati bardzo je lubi. Niby wiem jak sie te z mieskiem robi (tak samo jak warzywne + miesko obgotowane w wodzie, ale bez tej wody), mam tylko obiekcje co do pochodzenia tego miesa. No i slyszalam, ze kurczaki zawieraja duzo hormonow...
I jeszcze jedno pytanie o deserki. Robicie? Z czego i jak?
Bede wdzieczna za wskazowki! Pa!
 
wszystkim chorowitym duuuuuuuużo zdrówka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

keterek, j apodaję słoiczki, ale wczoraj kupiłam blender i sama będę robić...
a z tym mięskiem jest tak: niby w sklepie nie wiesz skąd pochodzą, ale jednak są badane... a takie mięsko ze wsi, nie jest badane i ja uważam że jeszcze większą szkodę może zrobić... ja sama mam dylemat
ale prawda że kurczaki mogą zawierać dużo hormonów, na początku dobry jest królik i indyk... cielęcinka i jagnięcina
tylko nie wiem czy to dostaniemy w sklepie... oprócz indyka

 
Mi lekarka odradziła ku[pować mięsko ze sklepu, ewentualnie ze wsi. Ale ja narazie jestem mama typowo słoiczkową. Cielęcinkę mi lekarka zabroniła dawać bo ponoć jest strasznie alergizująca. Mi się zdaje, że co lekarz to inna opinia. Najlepiej zdać się na intuicje. A deseków żadnych też nie robię. Najwyżej dam bananka, jabłuszko ztarte, ewentualnie jakieś słoiczkowe rarytasy ;D
 
Cześć babeczki :)

U nas ostatnio mamy ciężkie dni, pochorował nam się Tata (dziś już jest na szczęście dużo lepiej), a Julka ma od 2 dni krew w kupce :(
Dzwoniłam do pediatry i mam czekać do przyszłego tygodnia i jak nie przejdzie to mam się zgłosić po skierowanie na badania. Obawiam się, że mała mogła złapać gronkowca !:( na lipcówkach jest jedna koleżanka, której maluch tez miał w kupce krew i okazało się, że ma gronkowca:( Lekarka mówiła, że to może być alergia na coś co zjadłam... Sama nie wiem, Przedwczoraj opiłam sie soku pomarańczowego- może to jej zaszkodziło ?
Poza tym, jesteśmy po szczepieniu- Julia waży 6995 gram :) Kawał babeczki z niej:) lekarka nie kazała mi jej niczym dokarmiać, tylko jechać na cycuchu tak jak do tej pory.

Witaj agnes.kol zapraszamy do nas zawsze i o każdej porze :) I pisz jak się czujesz i jak Twoje maleństwo, bardzo dokazuje? kopie? Będzie super mieć tutaj znowu maluszka :) Chętnie pomożemy i poradzimy jak będziesz miała jakieś pytania :)

A kto tam nam choruje? Duże buźki dla Kubulka :-* :-* :-* i niech przestanie kasłać bidulek.

Przyłączam się do życzonek dla naszych miesięczniaków :) :-* :-* :-* Jeszcze trochę i będziemy pierwsze roczki świętować, Konradek Martynki będzie pierwszy chyba :)

merka współczuję z tym Twoim kręgosłupem :( ja wiem tylko co to ból korzonków, ale nie jest on niczym przyjemnym :( brrrrrr Teraz też mnie bolą korzonki od dźwigania małej, ale to jeszcze nie to co kiedyś, jak nie mogłam z łóżka wstać, albo chodziłam z wypiętym tyłkiem bo nie mogłam się wyprostować :(

Powiedzcie jak zdobyć mięso ze wsi? Co mam kurcze pojechać gdzieś za Gdańsk i wejść do pierwszego lepszego domu i zapytać czy mi sprzedadzą kurę na przykład ?:)
Ja jeszcze nie wprowadzam niczego nowego do diety Julki, ale tak się zastanawiam na przyszłość :)
A może znacie kogoś kto handluje sprawdzonym mięsem i możecie go polecić ? :laugh: ;)
 
Hej Mamuśki.
Witaj, Agnes.kol. :)
E-mamo, trzymamy kciuki, żeby to była alergia, a nie żaden gronkowiec, brr.
Nas na szczeście żadne choróbska nie łapią...
No i pytanie za sto punktów - czy moje dziecię jest głodne czy po prostu ma fazy marudzenia? Dziś w nocy pobudka co 1,5 godziny i cycek. Smokiem sie nie da oszukać. Nawet po kąpieli i obfitej, butlowo-cycowej kolacji, spała tylko 2,5 godziny :(

Dziewczyny, a jak się gotuje zupki maluszkom? Normalnie jak zupkę i potem zmiksować? Bo że bez soli, to wiem... i w sumie tyle wiem ;) Na razie Kingula dostaje słoiczki.
Pozdrowionka
 
reklama
dzieki damayanti :) :-*

Ostatnio na szczepieniu pediatra powiedziała mi, że to marudzenie nocne to nie z głodu tylko z potrzeby przytulenia i poczucia mamy przy sobie. Ja tam nie wiem, ale Julka też budzi się 3 razy w nocy i nie daje się uspokoić przytulaniem, próbowałam ja ponosić na rękach, ale nic z tego, dopiero cyc ją od razu uspokaja i potem dalej spi, albo sobie gada sama do siebie w łóżeczku, ale już nie beczy. No i co najważniejsze, lekarka jeszcze powiedziała, że fazy snu normują się dziecku koło 3 roku życia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! HA !

No to sobie nie pośpimy hehehe
 
Do góry