reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

żyje żyje..dzis marato plażowo-gdyniowo-placozabawowy hehehee... cały dzień w Gdyni na placu zabaw...ach...strzaskalam sie na mahoń hehehehehehehhee:baffled::-D:-D:-D

Gosiaczek
szkoda..ale nie ma co trzeba sie dalej starac i nie mysleć:tak:

andzia
no to masz niezła mamę.... ja po wakacjach juz nie bede na wsi mieszkała..ale pewnie znów w domku, wiec prac ogrodowych znów bedzie sporo:)

moze kupiłyscie takie same sukienki co????????

czas na Michalinę
fotki z telefonu:-(

5 maj..u mojej cioci w Gdyni..... Michalina wyjela sanki i kazała sie ciągnac po trawie heheee



5_maj_po_trawce_na_sankach.jpg




5_maj_po_trawce_na_sankach.jpg


a to dzisiaj na placu zabaw na plaży w Gdyni:biggrin2:..ciepelko bylo bardzo:-D



9_maj_plac_zabaw_plaza_gdynia.jpg


wol_error.gif
Ten obrazek jest przeskalowany. Kliknij tu, żeby zobaczyć oryginał (640x480).
9_maj_plac_zabaw_plaza_gdynia.jpg


wol_error.gif
Ten obrazek jest przeskalowany. Kliknij tu, żeby zobaczyć oryginał (640x480).
9_maj_plac_zabaw_plaza_gdynia.jpg
 
reklama
Michasia śliczniusia!! i w końcu bez pieluchy biega, w sumie troche już siara ona taka duża w gaciorkach i... pieluszce!! :laugh2::laugh2:
Martka, ja już dawno chciałam sie Ciebie zapytać... co robisz z BB że jestes MODERATOR?? :nerd: :nerd:
 
Dziuba
Michalina nie miała dwóch lata jak przestała nosić pieluchę..dokladnie od 6 grudnia...ale wiesz co....ja ciąglę widzę 2-3 latki z pieluchami...i podobno to normalne????

A jestem moderatorem na dzieci urodzone w styczniu 2006 :tak:
 
no cóż u mnie Rita też z pieluchą jescze biega, woła na nocnik, ale dopóki się nie zrobi porządne lato , to boje się ją puscić w majtkach, bo nie moge dopuścić, żeby jarzewiało czy się zaziębiła, ale to inna para kaloszy.
kiedyś zajmowałam się chłopcem, który miał 4 lata i non stop w pieluszce zasuwał:szok:rozumiem na noc..... teraz ma 6 lat i już bez pieluchy;-)
 
ja też zaraz....

..przed chwila bylam wziaść prysznic i troche sie zgarbiłam..jestem jak raczek..w paski od koszulki..grrr jak ja tego nie lubię hehehee..a ryjek jak indianin:baffled:

miłej nocki..ja jeszcze partyjka 1000 na kurniku i też lulku:sorry2:
 
Cris
wiadomo..że lato najlepsze na takie oduczanie....
moja zawolala ze chce i od tamtego dnia koniec.... to był mój priorytet.....bez pieluchy zanim skończy 2 lata...i sie udało:))))

ale 4 latek z pielucha:szok:....szok...ale też o takich nie raz słyszalam.... ostatnio w pociagu był dzieciak...mial ponad 3 lata..pieknie mówił, liczył, wierszyk Michalinie opowiadal z pamieci..złote dziecko...a nagle mama do niego "synku mam Ci zmienić pieluszke, czy masz sucho"..padłam jak to usłyszałam.a nie lepiej zapytac czynie chce przypadkiem siku:baffled:.... Michalina sika gdzie popadnie...to dziecko w końcu i nie wiem jak długo uda jej sie wytrzymac, wiec szukamy w niare ustronnego miejsca i jazda:rofl2:

no spadam pograć w końcu bo sie rozpisałam hehee
 
no, ja też spac ide...coprawda jestem juz w wyrku z laptopem...bo męża niema to trzeba jakośluke wypełnić-wole laptopa od dziecka, bo on sie przynajmniej nie rozpycha hem, he, he:laugh2:

dobrej nocki i do jutra
no martka to teraz musisz zacząć chodzić tyłem:laugh2::-D
 
to i ja jeszcze wpadłam do Was przed spaniem, jakoś dziwnie mi bo rano pisałam że przyszła @, bo miałam małą plamkę na bieliźnie a przez cały dzień czysto, sama nie wiem o co chodzi.
A u mojego męża wszystko wyszło pomyślnie, podpisał kontrakt, od 1 czerwca z dwoma wspólnikami ruszają z nową firmą, będzie ciężko bo pierwsze pieniądze dopiero w lipcu także 2 miesiące jesteśmy bez dochodów, masakra.Dobrze że istnieją karty kredytowe i debety, hi hi.Potem się nadrobi (mam nadzieję)
Buziaki, słodkich snów.
 
reklama
witam.

gosiaczek: ciesze sie, ze wszystko wyszło pomslnie, teraz cierpliwości, zeby się wszystko poukładało Wam:-)a z tym okresem rzeczywiście dziwna sprawa:sorry2:

miłego dzionka:-)
 
Do góry