reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

walnęła 8-dniową kupę!! o matko, musialam ja od razu wykąpać...
Abeja, ja jej daje wode przegotowaną i herbatkę czasem, ale to już nie pomaga; przy wizycie u pediatry zapytam się co poradzić...
jeju, Antosia, jak Ona urosła!! i to już 30.tc?? jak to szybko leci... już niedługo i będziemy raze na spacerki chodzić!!
Anetka, może w czwartek spacerek?? ok, przyjade na Starówkę..która sie przyłączy??
 
reklama
aniu: irs-19 znam, moja mama kiedyś brała na okres jesienno- zimowy i w ogole nie chorowala, nawet kataru nie miała, a tak to zawsze po kilka razy. wiec chyba dobra jest ta szcze pionka.

my juz po grilu, ja sie za prasowanie biore, i moze jakiegos loda na podwieczorek sobie zjemy:-D
 
jeny, dziewczyny, ale mam wenę, w ciągu jakieś pół godz napisałam 2str magisterki!!
wygońcie mnie z BB i każcie pisać dalej, skoro tak dobrze mi idzie...
 
Dziuba
spadaj dom pisania pracy..i to już:-D:-D:-D

a ja jestem w trakcie koszenia trawy..a raczej sianokosów, tudzież żniw ..jak kto woli..trawa na pól metra do tego w pip mleczy...taka sobie zapomniana przez Boga łąka, a nie mój ogródek heheh..jeszczev troche mi zostało....mam nadzieję że dam radę..mam jeszcze godzine czasu, bo potem małą muszę się zając..a będzie czym, bo cała w piachu, trawie i innym gównie...koszmar....brudna, ale szczęśliwa:-D

ja za to wkurzona bo co rusz mnie smsy od "znanej" koleżanki od pracy odrywały..strasznie jej nudno cholera jasna:rofl2:....
 
:-)
dziuba bardzo chetnie wybiore sie z Toba na spacerek w czwartek :-) dokladnie sie pewnie jeszcze zdazymy zgadac, ale jestem jak najbardziej za :-)
 
dziuba, jesli karmisz piersia malutka moze nie robic kupy nawet do 2 tyg, wiec sie nie przejmuj.

moj powinien robic kazdego dnia, bo dostaje modyfikowane mleczko a robi raz na 3 dni. po za tym ma straszne gazy. dostawal rozne specyfiki-nawet te na recepte, ale nie dzialay..a niektore uczulaly:( mam dola, bo nie ma na to sposobu. co do potraw to jeszcze za wczesniej na jogurty jablka czy sliwki. Antos nie ma jeszcze 3 miesiecy. pani pediatra powiedziala,ze dopiero jak skonczy 5 miesiecy mozemy wprowadzac nowe pokarmy. to dlatego,ze to wczesniak i moze miec dluzej problemy z jelitami. jesli wprowadzimy za wczesniej inne produkty, mozemy czasem sie meczyc do 2 lat z kolkami, albo i dluzej..czasem warto przeczekac.

dziekuje Wam za porady..szkoda tylko,ze nie moge ich wykorzystac
 
Aniu spróbuj małemu dać wody przegotowanej do picia, ja kupuje wodę min. Gerber bo taka specjalna jest dla dzieci i gotuje i podaję małej na kupki, czasem pomaga...
lecę już do wyrka, ostatecznie na dziś mam 3str, wystarczy :laugh2:
miłego weczorka wszystkim
 
no dziewczyny wstawać:-)co się tak ociągacie??
ja już nie śpie od 5:baffled:więc się juz rozkręciłam, zaraz zabieram sie za dokonczenie prasowania a potem jedziemy z mężusiem na zakupy:laugh2:coprawda spożywcze, ale zawsze razem:-D
uciekam robić moim kochanym śniadanko, bo wracaja z kontroli A.M. więc pewnie głodni będą:-Demek już buszuje mi po szfkach i szufladach:rolleyes2::errr:

miłęgo dzionka wszystkim, jeszcze zajrze:-)
 
reklama
Witam mamusie z Trójmiasta i okolic. Jestem przyszłą październikową mamą a także obecną 13-latka. Poczytałam sobie sporo stron wstecz żeby się troszkę z Wami zapoznać :-) chłonę wszystkie wasze informacje i opowieści o porodach i opiece nad maluszkami. Niby już to przechodziłam ale tyle lat temu, że czasami czuję jakby to była pierwsza ciąża :tak:
 
Do góry