reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

reklama
Dziewczyny taki oto post znalazlam na innym podforum,moze bedziecie mialy ochote wyslac pocztowke do tego chlopca,ja zaraz lece na poczte:
Dziewczyny ! Przepraszam że tak tu Wam zawracam głowę , ale jest ogromna prośba do wszystkich osób mieszkajacych bliżej i dalej Polski.
Może już dostałyście informację na maila albo słyszałyście.
"Fundacja Mam marzenie
spełnia marzenia dzieci smiertelnie chorych. Jednym z marzycieli jest
Mateuszek Lang ze Szczecina. W niedziele ma osme urodziny, beda to
prawdopodobnie jego ostatnie urodziny. Jego marzeniem jest dostac
pocztowki od wielu ludzi. Jesli macie chwilke dosłownie czasu, kupcie
pocztowke, napiszcie zyczenia urodzinowe i wyslijcie mu. Was to bedzie
kosztowało niewiele, a dla niego bedzie znaczyc ogromnie duzo. Oto adres:
Mateuszek Lang
ul. Wiślana 37
70 - 885 Szczecin
Roześlijcie to do kogo się da i ślijcie kartki ze wszystkich stron
świata. Na razie załatwilismy kartki z kilku europejskich krajow, ale
wciaz mozna wiele osob poprosic, najwyzej kartki sie chwilke spoznia.
No Volontario, do dzieła! Dla uśmiechu dziecka!"
 
witam wieczorową porą:-)
ale tu dzis cichoooo:szok:dzień sie nie zapowiadał za ładnie, ale my jeszcze o 18.30 wybraliśmy si e na spacer:happy:było całkiem przyjemnie.
a co Wy porabiałyście i w ogóle gdzie się wszystkie podziewacie??

aga: pisz jak tam sie skonvczyło.

oj, znikam jak Wy takie dziś niechętne do pisania, pewnie wszystkie na majówke się szykujecie:-D

do jutra :-D:-)
 
Hejka babeczki wpadłam na sekundke sprawdzić czy Aga zrobila testa :angry: a tu lipa! nici! zadnych informacji! No i wpadłam sie pozegnac, jutro z rana wybywamy z mezem na miodowy weekend w słowackie wysokie tatry tylko we dwoje :-)

Zatem - usciski dla Was i buziole dla bobasów!
 
czesc dziewczynki. jak tam zdrowka? ja dzis bylam na malym zabiegu z malutkim. mial podcinane wędzidełka języka. malutki przezyl,ale ze mna gorzej:( laryngolog robil to nożyczkami. nie wygladalo to dobrze:(
 
Czesć kochane:tak::tak::tak::tak:
Wczoraj czułam się fatalnie-nawet nie miałam sił pisać:-(
cały dzień mdłości :baffled:słabo, i ból podbrzusza-aż wzięłam no-spe i nadal cisza:no:
testa nie robiłam pójdę do gina zaraz po tym cholernym długim weekendzie.
Ale mam przeczucia że @ nie będzie......:happy:
Z Kubusiem nie miałam żadnych objawów ani mdłości ani złego samopoczucia tak że nie mam porównania, ale mam przeczucie ze o nie jest zwykłe spóźnienie...zobaczymy co bedzie:laugh2:
miłego dnia szkoda,ze pogoda nam sie popsuła:-(
dziuba gratki :tak::tak::tak::tak::tak:zdolniacho!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
wild wind malutki cuuuuuudny:-) dobrze,ze już po zabiegu i macie to za sobą-wiem jak mamy to przezywają :-(jak Kubuś miał przetykanie kanalików łzowych to zaału o mało nie dostałam:baffled:
 
witajcie:-)

aga: no podziwiam Cię, że nie robisz testu, tylko po weekendzie dopiero do gina idziesz...ja bym juz z ciekawości ie wytrzymała:tak:trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze:-)

wildwind: dobrze, ze z małym wszystko ok, ale on urósł:-)sliczny chłopaczek z niego:-Da chusta, to fajna sprawa sama taka mam:-)

dobra uciekam na śniadanko, miłego dzionka wszystkim:laugh2:
 
reklama
kurcze dziewczyny a ja od wczoraj w takim jakimś ponurym nastroju...
najpierw znalazłam tą informację o Mateuszku co Wam linka wkleilam, a dzis rano przeczytałam historie Zielono_mi, która straciła synka i nienarodzone dziecko w wypadku 2tyg temu... straszne... nie wiem co bym zrobiła gdyby mnie to spotkało...
 
Do góry