reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

reklama
Witam was wszystkie:-)Od paru dni przyglądam sie temu forum. Chciałabym wam się po krótce przedstawic. jestem z Rumi , w piątek zrobiłam sobie test (wyszły dwie kreseczki):tak:do ginekologa idę dopiero za tydzien gdyż byłam umówiona do niego nawet jeszcze nie wiedząc ze jestem w ciąży:-)i już nie mogę się doczekać na potwierdzenie,chociaż i tak wiem że jest we mnie mała kropeczka. dziś rano miałam pierwsze mdłości,nie wiem czy to dziwne ale cieszyłam się.Dodam jeszcze że to moja pierwsza ciąża. To by było na tyle:-)buziaki.Napewno będe teraz stałym gościem tego forum...
 
No gosiaczek w końcu jesteś już się martwiłysmy!!!!!!!!
witaj martynka:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
dziuba
ja też czytałam o zielono mi faktycznie straszna sprawa:-:)-:)-:)-:)-:)no: niestety takie rzeczy się zdarzają :-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(
mama w boju nie robie testu bo im nie wierzę i już :-pJak byłam z Kubusiem w ciąży 2 robłam(a był to już co najmniej 4 tydzień)i wyszły oby dwa negatywne.lekarz mi stwierdził ciąże dopiero w 7 tygodniu:laugh2:
 
martynka:wiamy, witamy:biggrin2::rolleyes::wink:
aga: no to czekamy wszyscy:-)po weekendzie w końcu bedziemy wiedzieć co jest grane:happy:a mówiłaś już coś Krzyśkowi??czy on żyje w "słodkiej " niewiedzy??

gosiaczek: miło, ze wpadłaś:-)i powodzenia w rozwiązywaniu problemów:tak:
martka....gdzie sie podziewasz??:confused::eek::rolleyes2:małgosiunia a ty??
 
Hej Babeczki:-)
No to dlugi weekend nie zapowiada sie slonecznie:wściekła/y:
My nigdzie nie wyjezdzamy, ale pewnie i tak wiekszosc czasu bedziemy poza domem, tak wiec z gory usprawiedliwiam swoja ewentualna nieobecnosc :-)
Aniu: Antos jest super :-) rosnie w oczach, ze zdjecia na zdjecie coraz wiekszy z niego chlopaczek :-) a w tej przesmiesznej i przeuroczej czapeczce wyglada jak malutki smerfus :-)
ciesze sie ze zabieg sie udal i wyobrazam sobie jaka to musiala byc dla Ciebie trauma:baffled: najwazniejsze ze Antos dobrze to zniosl , a i bolu nie bedzie pamietac :-) to pocieszajace :-)
co do chusty-moglabys pstryknac jakas fotke ?
agnieszka a moze przy Kubie robilas oba testy z tej samej firmy ? sproboj moze z innej? Okres sie spoznia, Twoje sampoczucie tez raczej typowo ciazowe, a do tego jeszcze Twoje przeczucia- hmmm...moze rzeczywiscie kolejny dzidzius na forum pcha sie nam na swiat :-) fajowo :-) i mam nadzieje ze Ty tez w razie gdyby okazalo sie ze to jednak ciaza bedziesz szczesliwa :-) Dla Kubusia to odpowiedni wiek na rodzenstwo:-)
dziwne jest jedynie dla mnie to ze bralas tabletki anty i tak jak juz pisalas robilas to regularnie-to jest zastanawiajace. Bo skutecznosc pigulko ocenia sie na 99,9% no chyba ze Ty jestes tym pechowym 0,1% :-) tak swoja droga pechowym, albo i nie :-) ale w koncu jak czlowiek sie zabezpiecza to jednak nie planuje potomstwa...
tak czy inaczej glowa do gory ;-) wlasnie kochana tak szczerze jak zapatrujesz sie na ewentualna ciaze ?
dziuba nie wiem czy powinnam to czytac, by nie psuc sobie nastroju i sie nie dolowac, ale jak mam znalezc historie zielono_mi? ja nie mam pojecia kto to jest...
a jak tam Twoje plany na majowke? Bo chyba zostalas bez facecika ? :-(
gosiaczek w koncu!! najwaznijesze ze zyjesz! Pamietaj ze jak bedziesz czula taka potrzebe zawsze mozesz wyagadac sie nam-postaramy sie pomoc, chociazby mentalnie! Trzymam kciuki za pomyslne rozwiazywanie problemow!
martynka gratulujemy dzidziusia ! i witamy :-)
mama w boju a Wy jak macie jakies plany na dlugi weekend? Wlasnie pewnie sie kurujesz, w koncu chora bylas...jak sie czujesz ?

reszczcie tradycyjnie posylam usmieszki :-) ;-) i zycze milego dnia!
 
andzia: mam sie lepiej, nie boli mnie juz gardło, katar już jest taki typowo alergiczny, ale mam kaszel cały czas, i odksztuszam jakieś świństwa:baffled:. w każdym razie, jak mi minie przeziebienie, to i tak zostaną mi objawy alergii:wściekła/y:co do nas , to nie mamy planów na weekend, bbo dziś mężuś do pracy na noc:wściekła/y:potem w ndz na dzien ale, do południa, bo robimy Ricie urodzinki, tak więc zwolni się wcześniej żeby na urodziny zdążyć:tak::wink:

a co do tabletek antykoncepcyjnych, to gdzieś ostatnio czytałam artykuł, że ich skuteczność jest przereklamowana, jest inna niż w rzeczywistości to podają. nawet jeśli by tak było i tak się nie dowiemy, bo to za dobry biznes jest żeby nam prawde objawili:sorry2:no, ale nie ma co ściemniać po prostu dzieci się nam na świat pchają, ot co:rolleyes2:aguś cokolwiek będzie, to głowa do góry-jesteśmy z Tobą;-):-p:wink:
 
Cris ciesze sie ze czujesz sie juz lepiej. Co do alergii-cholernie Ci wspolczuje, nawet nie jestem sobie w stanie wyobrazic tego swinstwa, i wczuc sie w Twoje, zapewne, paskudne samopoczucie :-( Sama na szczescie nigdy nie doswiadczylam zadnego typu alergii, ominelo mnie to szerokim lukiem, ale obserwujac Macka, ktory jest uczuolny na pylki, trawy itp widze jakie to meczace :-(
mam nadzieje ze Toska nie odziedziczy tego paskudztwa po nim, oby!
 
reklama
ale mamy pogodę... nie ma co...

martynka, witamy wśród nas i życzymy powodzenia u lekarza (gratulacjeee!!!!!), i za Agę też trzymamy kciukasy!!! :laugh2::laugh2:
 
Do góry