reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Aga zrob jutro z porannego moczu zwykly test plytkowy, moze kup jakiejs innej firmy niz ostatnio... mysle jednak ze ten z krwi bedzie dokladniejszy i chyba jego cena nie jest jakos strasznie wygorowana. Idz najlepiej z rana do punktu pobran, pobierz zaplac i czekaj na wynik :-) najwazniejsze to sie nie stresowac, bo takie nerwy moga opozniac okres, zreszta ze wszystkim tak jest- jak na cos bardzo czekamy to jak na zlosc tego nie ma, albo ostro sie opoznia:wściekła/y:
Cris ciesze sie ze z mezem wszystko w porzadku, uff cale szczescie!! ale to dobrze ze na siebie uwaza, i sprawdza kazdy zly sympotom...oby wszyscy mieli tak glowe na karku jak on...tak swoja droga to mialam wrazenie ze widzialam dzis Twojego meza z Ritka w Gdansku Glownym-oczywiscie bardzo mozliwe jest to, ze sie pomylilam w koncu widzialam ich tylko na zdj :-) Tak czy inaczej dziewczynka bardzo podobna do Rity-tez taka czarnulka z gesta czuprynka, a tatus rownie o ciemnej karnacji bardzo krotko ostrzyzony, on siedzial na lawce na przeciwko lumpa na szerokiej w takim parczku, a Mala manifestowala swoje niezadowolenie, cos tam pokrzykujac:-) obok stala spacerowka :-) ojej jaki rysopis niczym z 997 :-) czy to byla Twoja rodzinka ?
 
reklama
Iza przepiekna fotka :-) z mamusi niezla laska , a Patrysia z pewnoscia odziedziczy urode po mamie, juz to widac- cudna jest :-)
mhhhmmm... ale ochoty mi narobilas tym jablecznikiem, niedobra Ty ;-) poprosze o kawalek :-)
 
andzia:my juz po prostu dmuchamy na zimne...2 odmy w tym 1 operacja do takiego zachowania zobowiazuje.
a co do rysopisu, to ich widzialas, bo ja w parczku ich zostawilam i do rosssmana poszlam, mala miala rozowa bluze, malego nie bylo widac bo spal, ale jesli wozek byl bialo czarny to oni byli:-)kurcze ale jesteś spostrezgawcza:-)to my sie pewnie minelysmy o chile:laugh2:
 
Dzien dobry Laseczki :-)
Kurcze i znow pogoda sie pogarsza, dobrze ze chociaz temepratura jest w miare do zniesienia...no i niestety cos ten dlugi weekend nie zapowiada sie slonecznie, jak tych kilka poprzednich dni ;-( nacieszylysmy sie sloncem i ciepelkiem, szkoda ze tak krotko :wściekła/y:
Cris a no widzisz, tak wlasnie myslalam ze to Twoja rodzinka :-) bardziej niz po mezu poznalam po Malej, a pozniej jak spojrzalam na tatusia to stwierdzilam ze bardzo prawdopodobne jest to ze to wlasnie Twoj maz i corcia, Emanuelka nie widzialam...na kolor spacerowki tez nie zwrocilam uwagi, ale jesli to na 100% byl Twoj maz i dzieciaki to dla potwierdzenia moge podac w jakie spodnie byl ubrany: a wiec moro czy cos takiego :-) minelysmy sie, bo ja do lumpa zaszlam na chwilke, a pozniej do Rossmana :-)
Aga i jak robilas tesciora??
Malagosiunia co z Toba ?? maz wyjechal to powinnas miec wiecej czasu by do nas zagladac :-)
Gosiaczek Ty tez sie pod ziemie zapadlas? Co tam u Ciebie , jak Feliks ?
Dziuba Ciebie tez ostatnio malo...
achhh babeczki :-) czym Wy takie zajete jestescie :-)
 
jestem jestem, tylko cholera rzeczywiście czasu ostatnio brakuje, ale już dziś S wyjeżdża do pracy na 2tyg to będę wolniejsza i będę częstym gościem na forum!! :laugh2::laugh2:
a dodatkowo tata moj wczoraj przyjechal do domu na długii weekend więc też zamieszanie, dziś jedziemy na zakupy, jutro babcia, pojutrze do Mama i ja i Akpolu bo tata chce zasponsorowaxc malej fotelik do auta 8-18 kg - zobaczymy co powie na cene, bop mi sie podoba taki maxi cosi za 740zl...
a w ogole to za pol godz ide nsa uczelnie bo mam dzis pierwszy egzamin z sesji letniej - wiem ze wczesnie, potem Wam wytlumacze dlaczego tak mam, trzymajta kciuki zeby dobrze poszlo bo to ustny exam, jak ja tego nie cierpie!!!
 
Dziuba powodzenia na egzaminie :-) i spokojnie, moze w Twoim wypadku, jako mlodej w zasadzie swiezo upieczonej mamusi latwiej bedzie na ustnym :-) zawsze bedzie mozna cos napomknac o Martysi i o tym jak ciezko sie jest wyspac przy takim malym szkrabiku :-) a jakbys miala pisac, to co na kartce bys nie zamiescila adnotacji-przepraszam ale nie zdazylam sie nauczyc wszystkiego bo mam dziecko:rofl2:ustne nie sa takie zle :-) glowa do gory!!
 
witajcie

u mnie dziś kiepski dzień, jestem chora wszystko mnie boli i i dziejszy dzień chyba spedze w łóżku:-(mam dość, do jutra musze sie pozbierać, bo mezus na noc do pracy idzie:wściekła/y:no, więc ja będę dziś leżała i umierała:baffled:

andzia: to napewno byli oni:tak:
dziuba: powodzenia na egz:-)
aga: jak tam sie czujesz??jakie sa wyniki??

miłego dnia wszystkim zycze:-)
 
achh Cris to widzialam juz czesc Twojej rodzinki na zywo :-)
bieduko, lez w lozku i kuruj sie !! zycze zdrowka!Tym bardziej ze teraz trzeba dbac o oba zdrowka! :-)
 
dziewczyny, mam pierwszą 5 w indexie w tym semestrze!!!!! :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
a egz był tak wcześnire, bo ja robiłam ten przedmiot awansem, to znaczy ze normalnie bym go miała na piątym roku, ale ja chciałam zrobić go już teraz żeby mieć ostatni semestr wolny, no i już na ostatnim sem nie bedę maiął zadnych zajęć!!!!!!!!! ale jestem szczęśliwa, normalnie chyba pójdę...... na lody!!!! jedna gałka nie zaszkodzi nawet mojemu dziecku :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
 
reklama
Do góry