reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Andzia a ztymi biodrami to tak jak Marta pisze wraca do stanu wcześniejszego:-)
mi od początku szło tylko w biodra:crazy: a brzuch mi wyskoczył dopiero w 6 miesiącu hehe
wróciło wszystko do poprzedniego stanu.no może tylko trszeczkę zostało, ale nie dużo:rofl2:
 
reklama
kurcze Aga ale masz przygody:(

wiesz co moze test nie wykrył ciąży...moze jak sie bierze tabletki i sie zajdzie to organizm na początku nie wydziele tego hormonu HCG czy jak mu tam..a to on potwierdza ciążę przy tescie...tylko nie bierze teraz tabletek, ....
...poczekaj jakis tydzień, dwa i zrób znów test....

a tak poza tym to burdel mają niezły w tej przychodni...jak to sie nie kwalifikujesz?...a jak jestes w ciązy i zaczęłabyś dalej brac tabletki????...ja pierdole przecierz taka wizyt to 10 minut, mógł Cie zbadac, jakby był lekarzem z powolania to by to zrobił..ale jak mu tylko na kasie zalezy, to należy zmienic lekarza... no chyba że z nim nie gadałaś wcale..ja bym wpadla do gabinetu i z nim pogadała...

teraz tylko czekać.. i co najgorsze teraz bez zabezpieczenie jestes i nawet jesli w ciązy nie jesteś to za cwile możesz być... niezłe jaja z tą naszą "służbą zdrowia":crazy:
 
Aga aby być pewną zrób test z krwi. Tam już nic nie ma prawa się "ukryć"

Zdjątka z randki super! :-) Normalnie jaka parka :-)
 
Agnieszka rzeczywiscie ku..wa idzie sie niezle wkurzyc:wściekła/y: wszystko w tym kraju jest ostro popierd..lone, ajj szkoda gadac. Agnieszko-zrob test z krwi, tu nie powinno byc zadnych pomylek, a jesli okres sie spoznia, a Ty nie wiesz co z tabletkami, to uwierz mi miesieczna przerwa w braniu tabletek nie zaszkodzi, a nawet pomoze. Czasem potrzebna jest taka przerwa by watroba mogla sobie troszke odpoczac od hormonow. Bedziesz musiala bardzo uwazac i jakos inaczej sie zabezpieczac, ale lepiej tak, niz jakbys miala brac atykoncepty a okazaloby sie ze brak miesiaczki to ciaza...
 
no tak właśnie zamierzam zrobić przecież nie będę ryzykować i łykać piguł jak nie wiadomo co się dzieje:no: poczekam i powtórzę test albo ten z krwi zrobię-chciałam zapyatć o ten test z krwi ale tak się wkurw**** że zapomniałam:crazy::-D
A lekarza chyba też zmienię ale u nas w redzie tylko ta jedna przyjmuje :wściekła/y:ma prywatny gabinet-to teraz będzie miała dwa:baffled::-D
my dopiero z Gdyni wróciliśmy musze jakąś kolacyjkę zmajstrować i wykąpać śmierdzioszka:-)
 
dziewczyny wpadam sie przywitać.....
i prosze trzymajcie kciuki, moj maz pojechal do szpitala na rtg klatki piersiowej bo jest podejrzenie, ze odma mu wrociła........jesli tak to bedzie to 3 raz....:-(

milego dzionka
 
dziewczyny.... udało się mój mezus sie po prostu, przedzwigał i bolą go zrosty na płucach o operacji....uffff. Boze jak sie ciesze.....tak mi sie lekko zrobiło:-)dzięki za dobre słowa aguś:-)miłego wieczorka
 
:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
o i widzisz jak fajnie:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
A swoją drogą co się Was, te choróbska wstrętne uczepiły?:-(a kysz choroby a kysz:-D
 
reklama
Sorki, ze tak rzadko bywam, ale ostatnio mieliśmy troszkę gości i my się gościliśmy... ponadto w domu u nas ukrop straszny w ciągu dnia i uciekamy z Pati na spacerki jak długo się da, bo ona grzeczna ale jak za gorąco to się marudna robi (i wcale się jej nie dziwię, to jest męczące). No a dzisiaj ciasto nawet mi się udało zrobić oprócz obiadku - jabłecznik z kruszonką i z lodami :) komu kawałeczek? :)

Aga - rozumiem Cię, dzwoniłam dzisiaj do NFZ w sprawie tej lekarki, która przyjmuje przez godzinę tylko 3 osoby. Babka z NFZ powiedziała mi że faktycznie to nienormalne, zatem jutro zrobię totalną aferę jeśli nie zostanę przyjęta z Pati.

No i nareszcie brat zrobił mi porządne foto z Patusią :) Oczywiście muszę sie pochwalić, nie ma bata :)
 
Do góry