reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

reklama
Teśkniłyście??? hihi
Dziuba mała śliczna i jak duża już:-) A ty jaka szczęśliwa:-)
Mama w boju dawaj cynka co tam doktorek wylukał??
Marta podjęłaś dobrą decyzję tylko tyle mogę powiedzieć teraz bądź dzielna:-) Będzie dobrze:-)
Gosiaczek gdzie sie podziewasz???
Aguś biedna jesteś... Ale nie myśł od razu o ajgorszym. Może poprostu wyszedł do kumpli :-) Będzie dobrze jeśli będziesz dobrej myśłi, ja bym zapytała gdzie to on sie wybiera....że tak się stroi
U mnie lipa i nuda i wogóle wszystko do bani:-( Jak nie ma M to ja jestem nie do życia normalnie...
 
hej kochane dziękuję za zyczonka i dobre słówka:tak::tak::tak::tak::tak:
no niby wiem gdzie wyszedł, miał jechać na komisariat-w związku z jakimś mandatem czy coś, potem do mechanika a potem do szpitala do swojej mamy, z resztą dzwonił juz po 3 godzinach i teraz znowu:sorry2: wiem wiem że przesadzam z tymi podejrzeniami z resztą sama sobie tłumaczę że która normalna by go chciała i z nim wytrzymała hehehehe:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
tylko mnie wkurza to,ze chodzi ze mną jak obwieś a sam się stroi
no i z tymi życzeniami tez olał sprawe nie wiem,może dlatego,ze u nich w domu nie obchodzi się imienin tylko urodziny:confused: a umnie na odwrót-urodziny po 18 stce nie istnieją:rofl2:

a ja już mam to w dupie, byłam z Kubusiem w Gdyni, kupiłam sobie torebkę i koraliki a Kubulce buciki:tak::tak::tak::tak::tak::tak:
całuski kochane jesteście cmok cmok cmok:-):-):-):-):-):-):-)
 
ale piękna pogoda, bylyśmy na długaśnym spacerku, oczywiście nie obyło się bez zakupów - a wszystko przez to, ze rano nie miałam suchych spodni, jedne wywaliłam bo się przetarły i mammtylko jedną parę, więc szybciutko w Orsayu przecena jeansów-jedyne 99zł, no i dwie bluzeczki dla małej, i plaża zaliczona, padam normalnie a nogi mi w tylek wchodzą :baffled::baffled: ale za to mala dotleniona
 
witajcie:-)
a my dopiero w domu zladowalismy:-)od rana w gdansku, lekarz potem wizyta u mojej ciooci i czas zlecial:-)

no wiec bylam u lekarza wszystko jest ok, termin wg ostatniej miesiaczki to 22.10 a wg usg 6.11 lekarka powiedziala, ze raczej ta druga data bo dzidzia mala jest jak na 11,5 tyg wiec data 6.11 jest oficjalna:-)

co do facetów....to mi sie chyba wyjatek trafil, zawsze jak ze mna idzie gdzies to sie wyszykuje i w ogole, nawet na spacer:-Dale moj maz to po prostu moj skarb:happy::happy::happy::happy:i tyle:happy:

dobra uciekam dzieci klasc bo zaczynaja plakac:dry:
milego wieczorka
 
cris no to gratki:tak::tak::tak::tak: bedzie listopadowy dzieciaczek czyli skorpionik mały-oj da wam popalić:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
wiem co mówię bo u mnie w rodzinie same skorpiony :tak:ja, mój brat i Krzysiek też:baffled: może dlatego tak trudno nam się dogadać i porozumieć:-:)-:)-(
miłego wieczorku kochane:tak:ja chyba zmykam do łózia...papatki
 
Cris super z wszystko z dzidzia ok :rofl2::rofl2:
my z kolei rogacizna, mala koziorożec, a my ze Stasiem byki - i pewnie tez dlatego nie mozemy sie dogadac, za bardzo jestesmy uparci oboje :wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
Cris suoper że wszystko oki:-) No i mi tez się wyjątek trafił:-) Bo zawsze śłicznie wygląda może dlatego że jest pedantem??? Miałbyście widziec jego paznokcie.... Normalnie ja takich nie mam jak on:-)
a co do znaków to ja jestem Wodniczką a mój M rybką więc ja żądzę a on ustępuje taka już rybek natura:-) I dobrze:-) hihi
Ok ja mykam spać mam nadzieję że Michał dziś nie spadnie z łóżka ani razu....
 
Do góry