reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

cześc dziewczynay:-)

nie odzywałam sie wczoraj, bo duuuuzo miałam zajeć, no teraz na mezusia czekam az wroci z pracy, ale ciesze sie bo sobie tak załatwił, ze jutro nie musi isc na dyzur tylko dopiero w srode i obydwoje baaaaardzo sie cieszymy z tego:-)
no, ja na 11.20 ide do gin ciekawa jestem co powie:-)troche sie boje, ze bede miała termiin szybciej niz sie spodziewam:sorry2:ale co tam, raz sie zyje:rofl2:

dobra uciekam sie ubierac i dom podgarnąć

dziuba: ale martynka to jest śliczność:-):-)po mamie:-D
 
reklama
Hej Dziewczyny :-)
Kurcze net odmowil mi posluszenstwa :-( nie mialam go od piatku wieczorem i dopiero dzis usuneli awarie...stad tez moja dluga nieobecnosc. Przeczytalam Wasze wszystkie posty, ale nie dam rady sie ustosunkowac... :-(
dziuba superowe zdjecia :-) Martynka oczywiscie jak zawsze przecudna, a i Twoje powalajace :-) bardzo ladnie wyszlas na tym zdj ze Stasiem :-) przepraszam przez te awarie nie napisalam Ci obiecanego maila :-( mam nadzieje ze mi wybaczysz...a teraz widze ze jestescie pogodzeni wiec moj belkot na nic sie zda, skoro sami doszliscie do porozumienia... ;-) nie zmienia to jednak faktu, ze Stas powinnien sie bardziej poczuwac do pewnych kwestii w tym finansowych i jesli ten odruch i poczucie obowiazku same z niego nie wychodza, to trzeba je jakos wydobyc...i tu jest Twoje zadanie. Niestety mam wrazenie ze dobrocia w tym wypadku niewiele zdzialasz, musisz byc zdecydowana, i konkretnie powiedziec mu czego od niego wymagasz....moze nawet go nastrasz....
Cris koniecznie zdaj relacje po wizycie u lekarza :-) ojj az sie nie moge doczekac. Bede trzymac kciuki :-)

Reszcie przesylam usmiech :-) :-) na mily poczatek dnia !!! :-)
 
cześć kochane!!!!
Ale mi smutno dzisiaj:-:)-:)-:)-:)-( wczoraj miałam imieniny, była moja mama ze swoim przyszłym mężem:crazy: i moja babcia, ogólnie było miło...tylko ze Krzysiek mi nawet życzeń nie złozył:-:)-:)-:)-( no właśnie ,gdyby nawet zapomniał to byłoby to jeszcze do zrozumienia ale nie mógł zapomniec-bo byli goście-cały dzień czekałam i nic:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: wieczorem nie wytrzymałam i pytam się go czemu mi nie złożył zyczeń a ten gapiąc się w komputer"nie wiem":wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:.
A teraz wystroił się jak stróż na Boże Ciało i pojechał niby swoje sprawy załatwiac.wykompał się ,wypachnił, włosy nażelował-a ze mna jak gdzies wychodzimy do w wypchanych spodniach i nie ogolony z kogutami na głowie:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
i co ja mam sobie myśleć:no::no::no::no::no::no::no::no::no::no::no::no::no:
wszystkiego mi sie odechciało:-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(
 
hmm, Aguś, Krzysiek to kolejny "klasyczny facet"... nie wymagaj za dużo, oni już tacy są!!
i nie dołuj się bo nie ma o co, my życzymy Ci za wczoraj wszystkiego najcudowniejszego i najkochańszego!!! :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
andziaa, pogodziliśmy ale w między czasie znów była kłótnia, ale dziś rano dostałam okres (w końcu!!!!!!!!!!), więc Stasiu mowi że to dlatego ostatnio tak sie o wszystko czepialam... ehh... z nimi :wściekła/y::wściekła/y:
 
Agnieszko WSZYSTKIEGO NAJ Z OKAZJI WCZORAJSZYCH IMIENIN :-)
Spoznione, ale za to bardzo bardzo szczere...achhh Ci faceci- nie rozumiem dlaczego Krzysiek nie zlozyl Ci zyczen, tym bardziej ze wiedzial o Twoich imieniach, a Ty jakby nie bylo jeszcze wieczorem mu o tych zyczeniach przypomnialas:baffled: nie zrozumiem jego zachowania, bo wydaje mi sie niewiele wysilku trzeba wlozyc w to by zyczyc komus wszystkiego najlepszego, a jak ma jeszcze to komus sprawiac przyjemnosc to tym bardziej...nie wiem-jest to dla mnie niczym niewytluamczalne zjawisko, czasem wydaje mi sie ze faceci maja wieksze hustawki humorow i bardziej stroja fochy od nas- a to my podobno mamy byc od tego specjalistkami...szkoda gadac:wściekła/y: co do wystrojenia sie Krzyska i wyjscia z domu-hmmm... moze musial cos waznego zalatwiac, co wymagalo od niego schludnego wygladu-nie wiesz gdzie poszedl ?
a to ze z Toba wychodzi w pomietych ciuchach, nieogolony i nieuczesany-mysle ze to norma :-) Moj Maciek tez bardziej dba o wyglad jak idzie na zajecia do szkoly, niz jak ma ze mna np pojsc na spacer :-) mysle ze oni czuja sie przy nas luzno, datego tez tak bardzo nie o to nie dbaja, zwyczajnie nie lubia :-) pisaas kiedys ze jestes bardzi podejrzliwa i zazdrosna-sproboj nie myslec, ze skoro sie wystroil poszedl Cie od razu zdradzac...bo moze nieslusznie go w tym wypadku oceniasz, a to ze tak myslisz powodowane jest Twoja ogromna zazdroscia...a to niestety czesto okazuje sie zlym doradca, bo potrafimy z najmniejszej nic nie znaczacej drobnostki uknuc taka historie, ze w glowie sie nie miesci :-)
nie smutkaj sie kochana, bo czesto faceci nas nie rozumieja...i niestety nie chca zrozumiec naszych potrzeb...
dziuba ach te klotnie, moze rzeczywiscie troszke hormony Cie podburzaly :-) ? na szczescie dostalas juz okres :-) nie jestes zla ze nie napisalam maila ?
 
Czesc Mamuski:biggrin2:
No wkoncu zwitala wiosna chociaz slonce jakies niemrawe ale jest dobrze:-)

Ja w weekand mialam szkole wrr zaliczenia i nie jestem zadowolona a tylesiedzialam i kulam :-( trudno naszczescie juz po co ma byc to bedzie
Teraz siedzie tydzien na zwolnieniu bo cisnienie mi skacze.
A jutrzejszego dnia nie moge sie doczekac wkoncu ide na USG 3D/4D :biggrin2: dopiero na 18.30 wiec napisze co i jak dopiero wieczorkiem po cichutku licze na dziewczynke mam takie przeczucie, ale zobaczymy najwazniejsze zeby bylo zdrowe:biggrin2:
 
reklama
Do góry