reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))


Agnieszka
gratulacje dla Kubusia, maly ostatnio nie lada postepy Ci poczynia :-) kupa w nocnik, drzemka w ciagu dnia :-) moze przeszedl juz okres buntu i teraz rosnie istny aniol :-)
OBY....OBY.........:-D:-D:-D:-D
mam jednak wrażenie,że dzisiejsza drzemka spowodowana jest tą koszmarna pobudka o 5.40 rano:-D
mały jeszcze śpi a ja czytam i polecam wszystkim przyszłym;-)i obecnym mamom poradnik"Dyscyplina bez płaczu"Elizabeth Pantley:tak:
suuuper napisany, w ciagu godziny mam za soba połowę :tak:dużo pomysłów i porad dla mam zbuntowanych dzieciaczków:-)
Dokształcam się coby błędów wychowawczych nie popełniać;-)
andziaa gratuluje udanych zakupów(ciuszków nigdy dość:-))i trzymam kciuki za wizytkę u gina:tak:
 
reklama
no martka... ja również przejrzłam Twoje zdjęcia... no i stwierdzam, ze jesteś piękną kobietą.... jedyna rzecz jakiej Tobie brakuje... to maczugi na Darka:-)

andzia:niestety takie sa nasze "piekne" realia.... a ciuszki, Ty uważaj, bo jeszcze jak Tobie ludzie zaczną kupować w prezencie to sie nie wygrzebiesz, najlepiej to zacznij kupować jak Antosia bedzie juz na swiecie, wtedy bedziesz miała wieksze pole do popisu:happy:
 
OBY....OBY.........:-D:-D:-D:-D
mam jednak wrażenie,że dzisiejsza drzemka spowodowana jest tą koszmarna pobudka o 5.40 rano:-D
mały jeszcze śpi a ja czytam i polecam wszystkim przyszłym;-)i obecnym mamom poradnik"Dyscyplina bez płaczu"Elizabeth Pantley:tak:
suuuper napisany, w ciagu godziny mam za soba połowę :tak:dużo pomysłów i porad dla mam zbuntowanych dzieciaczków:-)
Dokształcam się coby błędów wychowawczych nie popełniać;-)
andziaa gratuluje udanych zakupów(ciuszków nigdy dość:-))i trzymam kciuki za wizytkę u gina:tak:
gratuluje postępów:tak:
kurcze a u mnie ta ksiażka leży na pólce, ale jak piszesz , że daje rezultaty , to zabieram sie do lektury, bo czasami juz z tym rozrabiakiem nie daje rady:szok:
 
mam takie pytanko... nie jest to mój dylemaat ale może któraś mi podsunie rozwiazanie...głupio o tym isać bo to sprawa bardzo bardzo przyziemna:-)hi,hi,hi

mianowicie...szukam tuszu do rzes, ktory je podkreci, juz torche ich sprawdzilam ale z marnym rezultatem, bo moje rzesy sa geste, dlugie, ale nie chca sie podkrecać.... może ktoras z Was uzywa jakiegos dobrego tuszu do podobnych rzes:-D

cholera, ale mam problem:rofl2::rofl2::rofl2::-D:szok:
 
witam Was popołudniowo,
my po długaśnym spacerku, mimo ze pogoda kiepska, głodna jestem jak cholera ale najpierw musiałam do Was zajrzeć! w sumie wstawilam ziemniaki i czekam na mięsko aż się zagotuje :laugh2:
Cris, ja od jakichś 2lat używam TYLKO L'oreal Intensifique, kosztuje co prawda 40zl ale dla mnie jest rewelacyjny, podkręca i wydłuża rzęsy i nie skleja
ciekawe co powie pan doktor andzii :laugh2:
o cholera, coś śmierdzi podejrzanie, lecę zajrzeć do jkuchni bo zaraz puszczę chałupę z dymem!! :szok::szok:
 
reklama
Do góry