reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

:-DCZEŚC DZIEWCZYNY, JA JUZ TEŻ OGARNELAM DOM , BYLAM NA SPACERKU , CEZARY W KONCU SIĘ WYLATAŁ TERAZ MAM LABĘ:tak:
ZOBACZNIE JAK U MNIE W KONCU JEST SLONECZNIE ,POGODA DA SIE LUBIC



 
reklama
Hej Dziewczynki ;-)
ja juz po dentyscie, trzymalyscie chyba za mnie kciuki bo nie bolalo :-) lecz niestety stan mojej jamy ustnej jest katastroficzny, ale tak to jest jak sie zapusci zabki :-( juz dlugo przed ciaza jakos daleko mi bylo do dentysty i teraz mam za swoje :wściekła/y:

minka co do imion :-) hmmm... mi sie podoba Marianka i Zosia, zreszta sami myslelismy o Zosi, ale jakos obstalo przy Tosce :-) Marysia tez jest ladnie, ale jak ma Ci sie kojarzyc ze zmywarka mamy, to rzeczywiscie lepiej sobie darujcie :happy: jak sie nie mozecie z mezem dogadac, to zrobcie losowanie :-) sposrod imion, ktore wstepnie dopuszczacie wybierzcie takie, ktore oboje jestescie w stanie przyjac, napiszcie na karteczkach, niech losuje Wiktorek :-) bedzie sprawiedliwie, a przy tym troszke zabawy :-) najwazniejsze by Malutka byla zdrowa i nie miala takich problemow jak jej straszy braciszek...
dziuba no to rzeczywiscie macie niefajna sytuacje z ta pania-kobieta taty Stasia:no: tym bardziej ze Wam potrzeba jest teraz wiecej miejsca, no ale coz sa ludze i ludziska, najwaznijesze ze macie jakis kat i dach nad glowa... :-) owocnego pisania :-)
agnieszka Ty to chyba masz jeszcze gorzej, 6m to rzeczywiscie bardzo niewiele-malo dla jednej osoby, a co dopiero dla trojeczki :-( jednak tak jak w wypadku dziuby, grunt ze macie gdzie mieszkac :-) a z czasem to kazda z nas bedzie mogla sie cieszyc urzadzaniem wlasnego mieszkanka :-)
ja tez mieszkam nie na swoim, tylko w mieszkaniu rodzicow...z tymze ja mieszkam jedynie z siostra, i mamy z Mackiem do dyspozycji 2 ogromne pokoje -wlasciwie ich laczny metraz to niejedno calkiem przyzwoite mieszkanko, tak wiec narzekac nie moge, ale o swoim tez marze, bo nie ma to jak wlasne :-)

gosiaczek pochwal sie co tam kupiles malemu Antosiowi :-)

Dobra babeczki ja na jakis czas znikam, zabieram sie za sprzatanie, bo caly weekend sie lenilam, i niestety jest to widoczne :-)
 
:-DCZEŚC DZIEWCZYNY, JA JUZ TEŻ OGARNELAM DOM , BYLAM NA SPACERKU , CEZARY W KONCU SIĘ WYLATAŁ TERAZ MAM LABĘ:tak:
ZOBACZNIE JAK U MNIE W KONCU JEST SLONECZNIE ,POGODA DA SIE LUBIC

Super zdjatka :-) widoki piekne, a jaki Czarus przeuroczy :-) ciesze sie ze pogoda u Was lepsza, bo pewnie i nastawienie masz od razu bardziej pozytywne :-) ale w Norwegii to i tak jest chyba chlodniej, nie ? ile macie stopni ?
 
POWEIM WAM , ZE POGODA JAK U NAS NA POMORZU , TYLKO ZIMA DUŻEJ I TEZ TAKA CHLAPA, I BARDZO DUŻO PADA W MOIM REGIONIE, A STOPNI TO NIE MAM POJECIA , ALE WCZORAJ TO KURTKA WIOSENNA POSZŁA W OBROTY:tak:, DZISIAJ SŁOŃCE , ALE NIE GRZAŁO.
masz tacje z tym nastawieniem , bo jak pada to nie wypuszczam sie w plener z mały , a potrafi nawet tydzień padac , czasem wyskocze do sklepu , tutaj dzieciaki to juz są zahartowane , i biegaja bez czapek i cały cza w ortalionkach:-D:-D:-Dnie ma żadnej mody:tak:wszystkie przeciwdeszczówki.....
najbardziej zadziaiaja mnie kobitki , które chodza z miesięcznymi dzidziami, może takimi nawet jak dziuby maleństwo bez czapeczek , i to zima jesień , zawieruch , ale co tam, szok:szok:
 
ana
ślicznie tam u was:)

andziaa
ja msze z 5 tys uzbierac na moje zęby..katastrofa..ale chce juz tak na ap zrobic..bo ma licówki, co zaczely mi po ciazy odpadac..koszmar

a ja siedze teraz sama:-:)-:)-( z małą na 144m2.wolała bym juz z Darkirm na 6 m2:tak:
 
ana
"mojego":-( Darka siostra mieszka w Szwecji..i tam jest tak samo..dzieckai biegaja bez czapek juz jak jest 10 stopni na plusie.....kombinezony na majtki i odkoszulki..a my......rajtki.....grube skarpety...golfy...ach....
chociaz moja jest zachartowana..dzis od rana po ogrodzie biega..sama...bez kurtki i czapki juz teraz bo slonko wyszło hehee
 
czesc Martka , piszesz o tych zębach to normalnie stresa mam , mi też poszly po ciąży , masakra wstyd sie uśmiechnąc , jka przyjeżdżam do nas to robie sobie na raty, ale to jest dopiero kosmos , wyobrażacie sobie kobitka robiła mi 3 zęby na raz , normalnie jak rzeźnik , a najlepsze jest to , że jak robiła mi kanałowe to myślałam , że umrę z bólu i poprosilam o znieczulenie a ona -dasz radę, wytrzmasz:szok::szok::szok: jeszcze chwilke , a mi łzy leciały,
emocje43.gif
nigdy więcej do niej:-(
 
ale macie bidulki problemy z ząbkami... ja byłam u dentysty w 5miesiacu ciąży i było wszystko ok tzn aż sie pani dentystka dziwiła że mam w tym wieku (jak bym cholera babcią byla. :baffled:) takie zdrowe zęby, a to był mój pierwszy raz u dentysty od jakichś 10lat :szok::szok: widocznie tak już mam i tyle!
kurcze dziewczyny ale mam problem... wypatrzyłam sobie spacerówkę dla Martyny za 1200zl, straaaasznie mi sie podoba, ale trochę dużo kasy, więc znalazłam jeszcze jedną, taką klasyczną: CHICCO SPACERÓWKA SIMPLICITY-3KOLORY+GRATIS @E@ (342306710) - Aukcje internetowe Allegro i ponad dwa razy tańszą, ale nie wiem jakie sa opinie na jej temat... no i nie wiem teraz co zrobić, bo w sumie teraz kasa potrzebna nam na wesele i chrzciny i żal wydać tyle na wózio...

matko, mam tyle nauki ze nie wiem za co się brać, błagam Was, każcie mi odejść od kompa i wziąć się za pisanie tej cholernej pracy o met. pracy socjalnej, potem czeka mnie jeszcze przeczytanie 2rozdziałów książki i zrobienie z nich notatek i jeszcze na jutro opracować wywiad i nauczyć się ustawy o samorządzie gminy bo w srodę zaliczam :szok: a za nic nie moge się wziąc! :wściekła/y::wściekła/y:
 
dziuba: jesli chodzi o chicco to nestety te wozki nie sa na nasze drogi i pogode, sa strasznie "twarde" w prowadzeniu i sa "podszyte wiatrem" już naprawde lepsze graco albo peg perego albo inglesina. po za tym jeśli chodzi o te firmy co wymieniłam to nie sa one produkowane w chinach, a chicco już tak. w zeszłym roku tak pani mi mowila jak spacerowke kupowalam, a ona sklep z wozkami ma 25 lat...wiec wydawala sie wiarygodna tymbardziej, że nie namawiala mnie do kupna u siebie w sklepie. w kazdym razie mowila, ze chicco bardzo szybko sie rozwala.
ja tez rozważalam chicco, ale jak sobie go w konu obejrzalam to stwierdzilam, że nie wart ceny jesst. njlepiej jedz do mama i ja i sobie tam zobacz te wozki, bo chico tam sa, i inglesina. a peg perego i graco sa w akpolu
 
reklama
ja też słyszałam ze chicco są do kitu..przede wszystkim dla tego ze u nas części brak....
Teraz z tańszych conecco i baby..cos tam (kiedys jedna firma) robi całkiem fajne i nie drogie..niby też chińczyk ale juz z częściami nie ma problemu...ja miałam coneco solar i byłam mega zadowolona..ale zminiałam za Inglesine Trip...bo mniejsza i lżejsza
 
Do góry