reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

kurcze, słońce macie?? w Gdańsku śnieg z deszczem pada i tak wieje, ze sie nawet parasola nie opłaca wyciagać, bo po pół minuty sie połamie!!
ehh... :errr:
 
reklama
Witajcie dziewczyny!!!
U nas też paskudna pogoda, pada i strasznie wieje,buuuu
martka, a dajesz córci jakieś syropki? Mój mały dzisiaj też cosik kaszlał aż sie schaftał biedaczek...
 
Witam się dziś trochę później :-)
Gosiaczek biedulko tak mi przykro:-( Ściskam mocno i tzrymam kciuki żeby ta rura była tylko zapchana:-) U mnie też jak robili tynki w łazience to sobie płukali narzędzia we wannie i nie opłukali i nie spłukali tej zaprawy dobrze a efektem tego jest to że w łazience kafelki mi wybija na podłodze i są już wszystkie luźne:-( A teraz jak chcemy rurę wymienić to trzeba wannę wyjąć a jest zabudowana kaflami i całą pogłoge kuć... jejku na samą myśł mi się niedobrze robi....:no:
Dziuba super torebka:-) Optimistyczna bardzo:-) I super że promocja była:-D
Ja dzis niewyspana bo Michał o 5:30 już mnie obudził:-( Wopjtas spał do 8:-)
Wiecei co moja dieta wzięła w łeb i to nie dlatego że ja nie wytrrzymałam tylko bałam się o własne dzieciaczki:-( Bo zero siły i zawroty głowy straszne rano myśłałam że zemdleję...:no: Muszę inną dietę zastosować...
 
Dziuba torebka extra i cena super!!!
gosiaczek trzymam kciuki, a pięknie na pewno będzie i w wannie będziesz się kapać niebawem :-)
Małgosiunia na diety trzeba bardzo uważać. A jak karmisz swojego młodszego synka? butelka czy pierś? bo jak pierś to masz szanse na odchudzanie bezstresowe hihi

U mnie wieje! sypie śnieg! okropieństwo, a ja znowu do ZUS'u musze jechać:angry: jak chłopaki zobaczyli wczoraj suszarki z ciuchami za głowe sie złapali hihi a oczywiście moje kochanie z pytaniem i ja za to płaciłem ? ;-)
 
Minka gdybym piersią karmiła nie przeszłabym na takią dietę:-) Karmię butelką więc mogę spokjnie się odchudzać:-) U nas taka sama pogoda jak u Ciebie:-( Powodzenia w zusie:-)
 
Małgosiunia, ale wiesz że jak przerwałaś kopenhaską to ponoc nie wolno drugi raz jej stosować przynajmniej przez rok??!!
 
No więc tak, kicha totalna, rura jest tak zapchana że panowie hydraulicy ze specjalną mechaniczną sprężyną nie mogli jej odetkać, trzeba kuć ściany i robić nowe przyłącze do kanalizy, ryczeć mi się chce.
 
o żesz ty w morde!! gosiaczek, strasznie współczuję, pewnie to dużo kasy pójdzie tylko przez głupotę robotników...



patrzcie jaki zestaw zrobiła Martynie ciocia Stasia - spodnie i paputki na drutach!! :laugh2:
 
reklama
Hej laseczki :-)

a mowilam kurcze ze z tymi dietami tak jest :-( ja proponuje taka sprawdzona,
moja mama ja stosowala kiedys i przyniosla efekty. Musisz tylko liczyc kalorie. W ciagu dnia limit do 1200 kalorii, pozniej po tygodniu przechodzisz na 1000 :-) moze efekty nie sa tak blyskawiczne jak w kopenhaskiej, ale sa :-) nie jedz slodyczy, najlepiej unikaj bialego pieczywa, smazonych rzeczy i laczenia miesa z ziemniakami. Zreszta Ty sama sobie ustalasz produkty, byle ich kalorycznosc zmiescila sie w tym limicie. Moja mama np slodzila napoje, bo tego nie umiala sobie odmowic, i jakos sie jej udalo :-) poza tym taka dieta latwo sie przyswaja i wchodzi w nawyk :-)

dziuba szczesciaro :-) rzeczywiscie mialas farta, ze akurat torebka zostala przeceniona, tym bardziej ze tak szybko :-) Zreszta jest naprawde bardzo fajna, i ma super kolorki :-) szkoda tylko ze pogoda taka paskudna i ze nie mozesz sie ja jescze pochwalic :-) ale miejmy nadziejem ze juz niebawem ruszysz na podboj Gdanska ze swoja nowa torebka :-)
minka Pogoda rzeczywiscie jest okropna :-( az nosa sie nie chce wystawiac...
gosiaczek tak to jest z tymi cholernymi fachowcami. Byl taki program "Usterka"-uwazam ze zyciowy. Kurcze teraz placisz ludziom za to ze spieprza Ci robote :wściekła/y:mam nadzieje, ze z ta rura wszystko pomyslnie sie skonczy. Ale wkurzyc to sie rzeczywiscie idzie nieziemsko...
martka i jak bylas z Misia u lekarza ? mam nadzieje, ze to zwykly kaszel, biedulka :-(
 
Do góry