reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

gosiaczek to szczescie w nieszczesciu, ze usterka okazala sie nie jakas bardzo skomplikowana i powazna, ale co sie stresu najadlas to Twoje...ja to bym takich partaczy normalnie zabila...
malgosiunia naprawde rozsadnie postapilas,ze przerwalas te diete. Jeszcze nie daj Boze jakies nieszczescie by sie stalo. Sprobuj tej ktora proponowalam w ktoryms z postow (1000-1200kalorii). Jak nie chcesz sama dobierac produktow, to na pewno znajdziesz jakies menu w necie :-) co koncertu, nie slyszalam o tej grupie, ale chetnie musze sie wybrac do muzycznego w Gdyni bo az wstyd sie przyznac nigdy nie bylam:zawstydzona/y:wiec jak pojdziesz z mezem i Ci sie spodoba, to napisz moze tez sie skusze :-)
dziuba spokojnie, moze to tylko chwilowy przestoj. A to ze chodzisz na okraglo glodna - to nic dziwnego, w koncu karmisz a taki maly ssak wszystko z Ciebie wyssa. Zreszta wystarczy spojrzec na wszelkie publikacje, zapotrzebowanie na kalorie w okresie karmienia jest duzo wieksze niz w okresie ciazy. W coazy wzrasta zaledwie o 300kalorii, a podczas karmienia az 700, a wydawaloby sie ze powinno byc na odwrot- w koncu w ciazy malenstwo sie rozwija tak intensywnie. Tak wiec glowa do gory i nie martw sie tym zbytnio. Zreszta to jest taka zlosliwosc losu, ze imbardziej czegos chcemy tym dluzej na to czekamy. Zaniechaj to na jakis czas, nie mysl o tym , a zobaczysz ze efekt bedzie szybszy :-) a tak jeszcze wpadlo mi do glowy, ze moze kg nie spadaja przez okres-w koncu to jest jakies zaburzenie gospodarki hormonalnej, byc moze zatrzymalo Ci sie troszke wody w organizmie. Ja podczas miesiaczki i pare dni przed i jeszcze po wazylam zawsze jakis 1-1,5 kg wiecej :-)
 
reklama
Witajcie. nie uda mi sie wszystkiego przeczytac co pisalyscie:( bardzo mi przykro. ja juz powoli dochodze do siebie. rana wyglada ok, choc przez ten kaszel strasznie boli. malutki rozwija sie dobrze-dzis bylismy na pierwszej wizycie kontrolnej. ma malego tetniaczka w mozgu-to male zmartwienie. no i wodniaczek na jąderku..pozdraiam wszystkie mamusie. zycze usmiechu w te smutne dni.pogoda okrutna!
 
Witaj Aniu, Antoś przesłodki, aż zaniemówiłam, jest cudny, u mnie dużo się dzieje, właśnie wróciłam do domu z jakimiś pierogami, padam z nóg, wciągne pierogi i zasuwam do roboty bo taki mam syf że szok.
 
O Aniu super ze piszesz :-) Rozumiem, ze Antos tak Cie zaabsorbowal- nic dziwnego- cudny z niego chlopczyk, taki slodziutki:blink:ciesze sie ze dochodzisz do siebie, pewnie juz niedlugo w ogole nie bedziesz odczuwac skutkow cc. Wnioskuje ze skoro masz kaszel, to zapalenie pluc Cie nadal meczy, choc mam nadzieje ze nie...Super, ze Malutki rozwija sie prawidlowo...i mam nadzieje ze ten tetniaczek i wodniaczek to nic powaznego i lada chwila sie wchlona. Masz racje pogoda paskudna, taka przygnebiajaca :-(
 
:-) co do zapalenia pluc-to juz duzo lepiej,ale kaszelek maly nadal zostal.. a synus jest przeslodki. na zdjeciach niestety brzydko wyglada. ale ma fajne doleczki w polikach- po tatusiu.



 
wild wind:cudny Was synuś:-):-)kurcze jaki on słodki:-D:-Dtrzymaj sie ceplutko

dziuba: mi też w pewnym momencie waga stanęła.....ale z wiadomej przyczyny:-D;-)
gosiaczek: dobrze, ze udało wam sie opanować sytuacje:happy2:odpocznij sobie dziś wieczorkiem:happy2:
małgosiunia: stomp fajna sprawa, chociaż ja za długo nie mogłabym ich słuchać:cool2:
a ja dzis na zakupach byłam, kupiłam staniki miseczka E:szok::szok::szok::szok:sama nie wierze:szok:wdałam na niego 80zl w triumphie ale.... nie czuje, że mam piersi i jest bez utwardzeń fiszbin itp, po prostu rewelacja:happy2::happy2:kupiłam małej spodniczke w h&m jeans za 20 zl a kosztowała 69:szok:, w manhatanie-ładne obniżki tam są.

potem znajomi wpadli i dzień minął , dzieci śpią :happy2:a my kolacyjke zjemy i jakis filmik chcemy obejrzeć.
dobra uciekam bo moje kochanie czeka z kolacją:-Ddobrej nocki:-D
 
reklama
Aniu Antos na zdj wyglada cudnie, skoro twoerdzisz ze nie, to musi byc po prostu niemozliwy na zywo :-) a i rzeczywiscie na jednej fotce uchwycilas doleczek-naprawde slodki. Zawsze chcialam miec takie :-)
mama w boju kurcze zazdroszcze Ci takiego biustu :-) ja to cale zycie mam male rodzynki,myslalam ze chociaz w ciazy bede mogla sie pochwalic wiekszym rozmiarem, ale sie mylilam :-( piersi urosly mi zaledwie o jeden rozmiar, z malego A na B :-) porazka :-) chociaz pocieszam sie tym , ze po porodzie moga jeszcze nabrzmiec, moja znajoma tak miala, ze najbardziej urosly jej wlasnie po urodzeniu dzieciatka :-) no i moze jeszcze troszke urosna podczas tych 4 miesiecy, choc watpie :baffled:
 
Do góry