reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

:)
i racja
dla mnie troszeczke za daleko Zaspa jest jednak - często będę jeździła sama bo Mąż wyjeżdża w delegacje często.
a trauguttta mnie zaciekawiła - zdam relacje :)
dziś mam wizytę u lekarza ;D super - nie moge sie doczeka c
 
reklama
Przypominam,że jutro jest 1 kwietnia PRIMA APRILIS! Jutro jedziemy z mężem na ostatnie trzecie USG do Doeringa. Nie wiem czy później około 36 tygodnia jest konieczne jeszcze jedno. Mąż ma małą nadzieję, że na monitorku zobaczy - jajeczka ;). Co prawda już dawno po świętach ale nadal się upiera,że "robił synka". :) Co prawda od stycznia wiemy, że zostaniemy rodzicami słodkiej dziewczynki ale ... naczytał się o schodzeniu jąderek i teraz nie daje mi spokoju tymi przypuszczeniami.
Tak dzisiaj ładnie,że chyba trzeba uskutecznik jakiś spacerem i oderwać się na chwilę od komputera i zajęć domowych.

Życzę wszystkim miłego i słonecznego dnia!  :laugh:
 
hej Trójmiasto

nie było mnie troszkę a Wy sie rozleniwiłyście i nic nie piszecie. Niedobrze bo spadłyśmy na 2 stronkę.

jeśli chodzi o szkołę rodzenia MAria to ja byłam na zajęciach 2 razy i zrezygnowałam - nie przypadło mi do gustu. ale może ... na pewno trzeba to zobaczyć na własne oczy bo babka jest specyficzna.

dobrze że już ciepełki się zrobiło.
ja przekonuję teraz mojego synka że czas już sie zbierać i wychodzić bo pogoda super i na spacerki połazimy ... ale on jakoś nie bardzo ma ochotę opuszczać inkubatorek :)

Smutne chwile nastały na całym świecie, mam nadzieję że nie przeżywacie za bardzo....

Buziaki
 
Mi też strasznie smutno!. Mały również w kościele szalał jak rzadko. I to jest moje jedynie pocieszenie, że noszę w sobie nowe życie...
 
Cześć dziewczyny :(
Mam pytanko czy któras wie cos o szpitalu na Zaspie, czy można zapłacic tam lekarzowi, za to zeby był przy porodzie i nie nacinał krocza. Moja siostra rodzi w maju i prosiła mnie zebym was zapytała.
Dziękuję
(* )(* )(* )
 
To trzeba za to płacić? Żeby nie nacinali?? Nie wiedziałam.. Ale w środę ide na zajęcia do szkoły rodzenia na Zaspie, to mogę zapytac. Może odpowiedzą..

Ewcia, strasznie mi przykro, że tak wyszło z tym USG "3D"..Co za typ! Przecież to można zgłosić do federacji konsumentów, albo nawet Izby Lekarskiej jako świadome wprowadzanie pacjentek w błąd.. Mam nadzieję, że chociaz powiedział Ci, że wszystko jest bardzo ok i dzidzia jak ta lala :)

Widzę, ze klimat Wam się udzielił.. Ze względów bezpieczeństwa, nie będę tego komentować >:D

Jestem po przerpowadzce i ciągle jeszcze sprzątam w szafach i pod nimi i końca nie widać.. Ale strasznie się cieszymy, bo mamy dużo więcej miejsca i pola za oknami i jajka od kury, co sobie dziobie w ogrodzie i w ogóle jest wszystko fajnie, gdyby nie te odległości... Bez samochodu to długo nie pociągniemy.. Ale pewnie na wszystko przyjdzie czas. W każdym bądź razie teraz jestem mieszkanką prawie albo jeszcze Gdańska :laugh: Bliżej mi jednak do wsi niż 3miasta ;) Na pewno dzidzi się spodoba werandowanie i śpiew ptaszków :)))
Pozdrawiam więc za wsi słonecznej :-*

 
ja jestem jak najbardziej za spotkankiem .... no chyba że akurat będę rodziła ;) bo już nie dużo zostało ;D

 
reklama
Ja bym chyba wolała nie w weekend,(weekendy mam dla męża - bo tak jest cały czas w pracy), i może lepiej spotkać się gdzieś w Sopocie żeby wszystkie miały troszkę bliżej.
 
Do góry