reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Mi również Sopot wydaje się odpowiedniejszy (choć ubolewam odległościowo, że już tam nie mieszkam). A dzień jakikolwiek, moze soboty rzeczywiście zostawmy dla rodzin. Chyba, że dużo z nas pracuje jeszcze w tygodniu...
Oby tylko pogoda dopisala, bo narazie za oknem pranie wiruje :D
Halo, dziewuszki - odzywajcie się z propozycjami, bo to pewnie potrwa zanim się dogdamy na szytywno 8)
 
reklama
A czy te z dziecmi i nie w ciąży też mogą przyjść?
Moje dwa >:D potrzebują duzo spacerków.

Wiecie coś o szpitalu na Zaspie, jakie sa wrunki i ile trzeba płacić za poród rodzinny, znieczulenie itd...
 
niunia, przejrzyj wcześniejsze posty (dużo wcześniejsze) tam są omówione szpitale trójmiejskie.. A poród rodzinny na Zaspie kosztuje 200 zł, tak jak im(n?)ersja wodna. Warunki ok. Najlepiej poczytaj opinii dziewczyn, które tam rodziły..

No to wymyślajcie jakieś miejsce do spotkania w Sopocie.. Czy spacerek najpierw, a potem gorąca czekolada? hm?

A tak apropo brzuchów - to ja mam chyba żabę w środku. .. Jeszcze nie rechocze, ale kto wie ;)


 
No coś cichutko się zrobiło u nas. Ja czekam na konkretnąpropozycję, ale widzę, że nikt jeszcze nie rzucił jakiejś propzycji. To może wtorek o 14???? Nie jest to wiążące , jak ktoś ma swoje propozycje to czekamy!!!!!!!
 
Dawidowa, ja w poniedziałek wyklady mam o 17.. Teraz niestety trochę opuściłam zajęć, ale mam nadzieję, że będzie można odrobić z inną grupą .Może Twoją?? :laugh:

Ej, dziewuszki! Umawiamy się na gorącą czekoladę w Sopocie?? Haaallloooooo ::)

Znacie moze jakiegoś dobrego ginka w Osowej? Czy tu w ogóle jest jakiś?? Zupełenie się nie orientuję :-[ a do Sopotu do średniej ginki, co i tak nic nie mówi to nie chce mi się drałować.. Zwłaszcza, ze teraz chyba trzeba będzie częściej niz raz na miesiąc.. Także poszukuję pomocnej wypowiedzi - plis...


 
ja niestety we wtorek nie mogę - wizytacja u ginka
a Sopot może być jak najabrdziej
tylko jakoś zimno ostatnio ja tam bym wolała w jakiś słoneczniejszy dzień.
 
Witam was kobietki z trójmiasta!!!
Mam do was małe pytanko. Czy wiecie może gdzie w 3mieście znajdują się jakieś fajne komisy z rzeczami dla niemowlaczków? Albo jakieś extra secondhandy, z ciuszkami ale takimi mało znoszonymi? Gdzie jest duży wybór takich rzeczy? Nie mam na myśli zwykłych lumpeksów,bo tam przeważnie są same szmaty,a nie ciuchy...Pytam ponieważ natknęłam się w Niemczech na takie superowe sklepy.Mieli tam sliczne ciuszki i akcesoria dla bobasków,prawie nówki,wyprane,wyprasowane i na wieszaczkach,aż pachnące :laugh: I oczywiście za śmiesznie małe pieniadze..Ja jestem z Kwidzyna,to 100 km od Gdańska ale często goszczę u was na większych zakupach dla siebie i męża.A teraz i dla naszego dzidziolka w brzuszku ;) Narazie byłam tylko w Akpolu na Jaśkowej Dolinie,ale może wy podsuniecie mi jakiś fajny sklep?? Czekam na odpowiedz i pozdrawiam serdecznie wszystkie mamusie :D
 
Dzięki serdeczne - Martyna i Dawidowa :) na pewno skorzystam z waszych propozycji,może jeszcze w tym tygodniu wyląduje w Gdańsku to napewno tam zajrze ;) i kupię cośkolwiek oczywiście dla mojego synusia ;D Trzymcie się!!
 
Witam!!!! Cos z tym spotkaniem , to widzę, że narazie kiepsko się zapowiada. Czekamy na lepszą pogodę czy nikt nie ma ochoty się spotkać??? W sumie troszkę zminawo jest, ale musimy się zmobilizować, bo tak ja niedługo urodzę i nici ze spotkania ;) pozdrawiam
 
reklama
Jak to kiepsko się zapowiada! Zapowiada się dobrze, tylko terminy jak widać nie chcą się z pogodą zgrać.. Ja tam chcę się spotykac, ale teraz seryjnie jest zimno. Dziś nawet w puchatym misiaku było mi zimno  ::) A jakie prognozy na przyszły tydzień? Kto ma program meteo?

A to babka z komisu nie ma przypadkiem strony internetowej? Można by zamawiać online  ;)
Ale z tymi sklepami, to dobry pomysł, bo chyba juz czas coś pozbierać, zwłaszcza, ze parę dni temu chyba pierwszy raz miałam skurczyki. Na szczęście wiem, że to nic takiego i nie panikuję, jak mój luby, który postanowił mnie odrazu na porodówkę wieźć  :D mi to tylko przyspieszyło myśli o rzeczach dla dzidzi...

Czy podczsa karmienia piersią daje się dziecku do picia coś ... innego?

Dawidowa, jak tam w SR? Przynudziła babka? Nie dałam rady dziś się wygrzebać, ale w przyszłym tygodniu nie popuszczę!
 
Do góry