reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

reklama
W sumie szpital ten cieszy się dobrą renomą, duzo osób znajomych tu rodziło. Lekarze i położne są w porządku. Mają bardzo dobrych specjalistów. A 1 kwietnia kończy się remont całej porodówki, więc będzie jeszcze przyjemniej.
 
Planowo rodzisz tydzień wcześniej! Super! :laugh: :laugh: :laugh: Majowe dzieci! Dużo słonka! Mniej kłopotów z ubieraniem słodkiego maluszka! :laugh: Będzie pięknie ! Oby tylko poród przetrwać. Zamiast sie uspokajać czytam opinie mam z opisów na stronie fundacji rodzić po ludzku. Opisują porodówki i szpitale - czasami mało pozytywnie.

Ps.Nareszcie mam suwaczek!
 
Żółwik - ale to chyba stare opisy są? NP Wojewódzki jest świeżutko wyremontowany
A ja sie nadal waham pomiędzy Zaspą a Wojewódzkim - i za diabła nie wiem ...
A co do szkoły rodzenia to tez nie wiem - bo na Zaspę z Ujeściska strasznie daleko ... a ponoć na Oruni jest jakas tylko ja nie wiem gdzie i ską i w ogóle nic nie wiem
Ale jedno wiem - Wiosna jest, jest ciepło i przyjemnie ...
 
ja też się wahałam między zaspą a wojewódzkim i w końcu wybrałam wojewódzki bo po prostu mam bliżej. byłam tam już 3 razy na wizytach (ktg) i jest czyściutko i milutko. poród rodzinny kosztuje 100 zł a sala jak się chce być samej po porodzie 200 zł.

mam nadzieję że w ciągu najbliższego miesiąca się rozdwoję to dam znać jak tam jest.

na razie buziaki przesyłam

WIOSNA W KOŃCU SOBIE O NAS PRZYPOMNIAŁA :)
 
Dziewczyny.Z tego co wiem, Zaspa ma dużo lepsze zaplecze medyczne, tzn, lepszych lekarzy , ale wiadomosc o tym, że w wojewódzkim mozna być samej na sali po porodzie strasznie mnie korci , bo kiedy urodziłam pierwszą córeczkę dzieliłam salę z kobietą, która strasznie chrapała.Nie jestem pewna , czy nie robię tego samego , ale mojej małej zdecydowanie przeszkadzało chrapanie obcej kobietki.
Szkoda , ze tak mało jest nowych opisów szpitali, bo te z akcji "rodzic po ludzku" są faktycznie (przynajmniej jeśli chodzi o warunki panujące w szpitalach.
Piszcie o swoich wrazeniach po zwiedzaniu :laugh:

 
Hello!
Muszę coś napisać bo nas na drugą stronę rzuciło.
Agula jak tam wrażenia po USG 3D??? Warto iść???
Ja wczoraj obkupiłam się w sklepie dla ciężarnych w Gdyni, a zostało mi tylko 8 tyg, ale tam gdzie byłam babka ma takie fajne ciuchy, że nie mogłam się oprzeć, a poza tym nie mieszczę się już we wcześniejsze ciuszki. A jak z tym u Was???
 
Ewcia, nie byłam, bo przeprowadzka mi wypadła i nie tylko :( Wściekałam się strasznie, ale już mi przeszło, bo pójdę później, jak sie ustabilizuje sprawa z mieszankiem i podatkami ::)
Gdzie ten sklep w Gdyni???

 
to szkoda, już sama nieweim czy iść, ale chyba się skuszę po świętach.
Ten sklep :GDYNIA

ANIMA STUDIO
ul. Świętojańska 128
pn.-pt. 11-18, sob. 11-15

tel. (058) 661 27 40
www.animastudio.com.pl

W sumie zostało mi tylko 8 tygodni, więc może daruję sobie to USG. NIe mam pojęcia co zrobić, czy to nie jest za późno, bo jak maluszek jest już za duży, żeby dobrze było widać.
Pozdrawiam serdecznie
 
reklama
W Anima byłam już - mam stamtąd 2 pary spodni :)
Właśnie bardzom ciekawa opinii Mamuś z pporodów w tych dwóch miejscach, ze zwiedzania i szkoły również ...
200 to bardzo niedużo za pojedyńczą sale ... Kuszące
Siunia - już niedługo :)
 
Do góry