reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

u nas spoko dzien mija za dniem ,dzis mam luzik z obiadem moja mama gotuje rosół to sie załapie z dziecmi ,a co ! a wieczorem przyjezdzają znajomi z Gdyni ,pierw była opcja żebym ja przyjechała z dziećmi do nich ale nie znam za dokładnie Gdyni Dąbrówki i mogłabym zabłądzic ;-)!!tylko troche głupio ze oni zawsze przyjezdżają wieczorem jak jest pora kładzenia dzieci spac ,oni dzieci nie mają więc im wsztstko jedno kiedy będą a u nas cały rytuał ze spaniem ,więc nie wiem jak DELIKATNIE im powiedzieć żeby byli wczesniej !!niekomfortowa sytuacja dla mnie z tego powodu !aaa i jeszcze przyjezdżają z duzym psem ,kosssmoss:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
agusia9915
hehe dzieki za sprostowanie, cos sie babeczki pospieszyły:-D:-D:-D
ale dziekujemy bardzo:tak::tak::tak:

A ja padam....wczoraj nie bylismy na zakupach...w nocy prad przez wichure wysiadl, amała sie obudziła z wrzaskiem, bo u nas zawsze jasno od latarni..koszmar, od rana na zakupach....potem przygotowania, juz cały dom w balonach i przemeblowany, już kurczaki wstepnie upieczone, leczo w garze, wedlinki i sery na talerzach pod folia w lodówce, sałatki rybne, ...grr..ile twgo wszystkiego hehehe....ale jutro juz mało roboty nas czeka:)

wiecie co rok tmu było to samo..szykowalysmy z mama 26 imprezke i zastanawialysmy sie czy goscie nastepnego dnia przyjada taka wichura była..
byle dzis w nocy prąd sie nie skończył:)hehehe

Michaska padła własnie, Darek degustuje co popadnie a ja usiadłam pierwszy raz od rana hehehee

musze odpocząć

Aga
mały jest boski

miłego wieczorku
 
wszystkie na sobotnich imprezach, czy co?????

no tak, tylko ja po nocach siedzę..mozecie spac przy takim wietrze???..w sumie to kwestia przyzwyczajenia..ja sie cieszę że koło mnie nie ma żadnych dużych drzew:tak::tak::tak:

miłej niedzieli)
 
Jeszcze raz najlepsze życzenia, dla Michaśki w dniu jej drugich urodzinek:-D:-D

:-):-):-):-)

Martka - jak u was po nocy? My zaraz jedziemy do Leśniewa zobaczyć jak po nocy.. aż się boję:baffled:
 

Załączniki

  • happy birthday.gif
    happy birthday.gif
    12,1 KB · Wyświetleń: 12
reklama
Do góry