reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

dobra to już ostatnie zdjęcie, bo jeszcze forum się zablikuje.. hi, hi, hi:-D
9s8ack.jpg
 
reklama
tak dlugo go nie widzialam...ale pamietam jeszcze kazda zmarszcze na jego twarzyczce:( chcialabym juz go dotknąc...i powąchac:( masakra jakas z tym czekaniem
 
Siemanko Laski, fajne fotki macie, ja swoich ze ślubu na kompie niestety nie mam więc nie wrzucę.
Właśnie pojechało Moje Kochanie aż do Opola i wraca dopiero w nocy z niedzieli na poniedziałek, buuuuu, znowu noce nieprzespane będę miała.
Jutro przyjeżdżają do mnie dwie kumpelki i zostają do niedzieli, muszę dziś jakieś zakupy zrobić i upichcić coś dobrego, i chyba jutro troszkę się upiję- taki mam plan, a co?? Tak szybciej mi czas zleci bez Roba.
Piękna pogoda dzisiaj u mnie, słońce i nawet ciepło, tylko wiatr okropny wieje.
Idę teraz z moimi psiulami na spacer na łąkę.
Trzymajcie się, narazie, papa.
 
witam!
Michalina wczoraj wieczorem pusciła pawia przy kolacji..bidulka sie poryczała, a ja miałam bekę (chyba po tym deprimie zlewka na wszystko hehehe)
obudzila sie po 23 na siku i wychlała jeszcze jedna butlę kako, bo głodna była i obudziła sie z mokra pieluchą przez to.

dziś o 15 będzie Darek i ruszamy od razu na zakupy urodzinkowe i na jakis obiadek. Podobno chwilowo jestesmy bogaci hehe..byli bysmy jeszcze bardziej gdyby nie to ze musi zaplacic za tą prace za podatek i inne te pierdoły zwiazane z działalnoscią gospodarczą ponad 8 tyś..makabra.........juz mi zapowiedziała ze pod koniec przyszłego tyg. jedziemy do Gdyni poszaleć..ale się cieszę, uwielbiam takie zakupy..a jest co kupować bo Michalina wyrosła z wszystkich spodni..a mi by sie jakies wiosenne kozaczki przydały:tak::tak::tak:..i mam myslec co małej na urodziny kupimy, bo z racji tego że kaska jest mała dostanie prezent jednak.(bo miał byc wózek z pod choinki jako prezent na urodzinki) kurcze tylko my jej dzisiaj kupimy w tym zapyziałym Pucku:confused::confused::confused:..a jeszcze moja babcia jej dała 100zł i mam cos kupic i zapakowac i dac babaci jak przyjedzie zeby dała małej.....a tu nic nie ma grrrrrrr.....niby sklepy są z zabawkami i ciuchami i to z 6 (chyba wiecej niz spozwczych hehe)..ale nie wiem czy cos znajde, nawet pomysłu nie mam......
A ja dostane w prezencie 2 tyś do mojej puli na ząbki.i juz mogę zczynać ..huraaaaaaaaaaa..jeszce tylko dobrego dentyste musze znaleść i za niedługo bedzie usmiech z Hollywood :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

uciekam pobawic sie moją terrorystką

miłego dzionka
 
cześć babeczki!!!!!!!!!!!!!!!!!
mama w boju piękne te zdjęcia ze slubu:tak::tak::tak::tak: masz urodę taką egzotyczną:tak::tak::tak::tak::tak::tak: latynoska troszkę czy cuś...śliczne!!!!!!!!!!!!!
martka ale suuuuper z tymi zakupami.............ach, pomażyć mozna:cool2::cool2::cool2::cool2: może jak mojego gdzies wyślę na miesiąc to też taki szczodry się zrobi:-D
muszę się powaznie nad tym zastanowić:-)
u nas szczerze mówiac finansowa katastrofa:-( Krzysiek od grudnia zrobił może z 5 kursów:confused: makabra, zero zleceń:no::no::no::no:, siedzi w domu i mnie wkurza ,:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

wieeeeeeeejeeeeeeeeee ze hej
 
Agnieszka
a jak z Twoją pracą?..pracujesz już?

Mama w boju
dopiero zobaczyłam fotki ślubne..piena z was para a jaka fotogeniczna....śliczna z ciebie kobitka na prawdę...tylko podziwiać, i ten usmiech...boski..pozazdroscic takiej slicznej buźki...a Aga ma racje, jak latynosi :tak::-D
 
reklama
nie marta, nie pracuję-pisałam juz o tym-wyrolowali mnie, babka sie umówiła ze mna na styczeń a potem przy okazji zakupów powiedziała mi,że juz kogos przyjeli-kogos kto moze zaczynać od 6 rano:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
ja do pracy bede mogła pójść dopiero od wrzesnia jeżeli Kubusia do przedszkola przyjmą....

a u mnie smutek-tesciowa zabrało pogotowie do szpitala...cos z ciśnieniem jej zaszalało.mam nadzieje,ze nic powaznego:szok::szok::szok: ale ten rok popapranie się zaczyna:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Do góry