reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Mój przystojniak:-);-)
 

Załączniki

  • Obraz 006.jpg
    Obraz 006.jpg
    15,6 KB · Wyświetleń: 15
  • Obraz 068.jpg
    Obraz 068.jpg
    19 KB · Wyświetleń: 12
  • Obraz 071.jpg
    Obraz 071.jpg
    20,6 KB · Wyświetleń: 11
  • Obraz 085.jpg
    Obraz 085.jpg
    14,8 KB · Wyświetleń: 17
  • Obraz 088.jpg
    Obraz 088.jpg
    19,7 KB · Wyświetleń: 11
reklama
witajcie...
ja dziś na pysk padam:-(
byłam z emanuelem na szczepieniu...z nim wzystko w porzadku, tylko ze mna coś się dziś dzieje, jakos mi słabo, duszno i w ogołe ręce i nogi mi się trzęsą:baffled:dziś mężuś na noc do pracy idzie- mam nadzieję, że nic sie nie stanie.

no a co do urody...hmm... no chyba inaczej się nie da wyglądać jak się ma matke Polkę a ojca Włocha, mój dziadek półlitwin, a mój mąż ma matkę Polkę a ojca Kubańczyka, a babcie pół hiszpankę?? jak tu inaczej wyglądać?:-Dciekawe jaką krew mają moje dzieci???
he,he,he nie dziwie się, że takie charakterki mają:sorry2:
 
Uff, ciężka noc była mnie, jedna córka u teściów a druga spała ze mną w łóżku, ja co chwilę się budziłam, ten wiatr taki okropny był że obok sąsiadom cały saiding ze ścian zerwał ,szok, wszystko to teraz fruwa po Przywidzu.
Teraz zabieram się za sprzątanie potem koło południa jadę po kumpelę.
A Moje Kochanie siedzi już na szkoleniu, pewnie Mu ciężko po wczorajszej kolacji integracyjnej, hihi, kurcze siedzieć tyle godzin i słuchać słodkiego pie.... szefa, ale potem znowu mają fajną kolację, ale nie zazdroszczę Mu.
No dobra, zmykam bo się nie wyrobię.
Mama w boju, faktycznie macie super mieszankę, i bardzo ładnie wyglądacie oboje, tak egzotycznie, ślicznie.
Aga a Twój Kubuś to normalnie szok, jak On urósł, ostatnie Jego fotki wstawiałaś wcale nie tak dawno a różnica jest kolosalna, rośnie jak na drożdżach, super.
Uciekam Dziewczynki, miłego weekendu dla Was wszystkich.Papapa
Buziaki
 
witam Was serdecznie:tak:
no, ja dziś nigdzie nie będę wychodzić z moją trzódką, za duży wiatr:no:mężus w szkole, więc ja sama dziś na stanowisku. jutro też sama:baffled: a w poniedziałek zostawiam dzieci i na badania wszelkiego typu, jadę zrobić, bo coś ostatnio ze mną się dzieje i moja lekarka nakazała mi zrobić wszelkie badania od rentgena po ekg:confused:
więc na pon zamieszkam w przychodni:baffled:
Rita właśnie wycisnęła soki z biedronki, która jest już nieżywa:-(tak,tak biedronka, bo one gdzieś sie u nas zatrzymały bo tej zimy to już 5 biedronka, ale sobie wakacje u nas zafundowały:cool2:

no dobra spadam...muszę pranie rozwiesić.
gosiaczek:życzę udanej babskiego weekendu:-D
martka:udanej imprezki urodzinowej no i oczywście wszystkiego najlepszego dla Michalinki, żeby rosła zdrowa i wesoła i miała cierpliwość do swoich rodziców:-D:-D

agnieszka: Kubus to chyba wyrośnie na niezłego przystojniaka.... tylko jak Ty od niego odpędzisz, te wszystkie adoratorki....hmmm...zastanów się już nad taktyka:-D:-D
 
To ja też dołączam się do gorących życzeń dla Michalinki, zdrówka, szczęścia, samych słonecznych dni i ślicznego uśmiechu na co dzień. Na pewno dziś wzniosę toast.
STO LAT!!!!!!!!!!!
 
he, he, he...dziewczyny, jutro tez musimy Michalinie życzenia złożyć, bo oona jutro ma urodziny a nie dzisiaj...pomyliłam się o 1 dzień:-D:-D
jutro też złożymy życzenia, a co se będziemy żałować:-)
 
reklama
Do góry