reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

zawsze mozna cos wymyslic;) choc ciezko mi juz sie poruszac.. brzusio spory no i sil mi brak..

dobrze,ze jest internet, bo bym zwariowala "sama" w 4 scianach..

moj Jan sie burzy na dziwne imienia, ale Janka juniora tez nie chce.. i jak tu dogodzic starcowi? buahahahahaha
 
reklama
Witam "psiary", "kociary" i pozostałe:-)
Ostatnio nasz trójmiejski wątek zmienił swoją formę z dyskusyjnej na wystawową. Pokaz dwunożnych piękności zastąpiły czworonogi. Koty mamy w boju są fantastyczne (uwielbiam koty), ale psie futrzaki są równie piękne:tak::tak::tak:
Gosiaczek i W.Wind zazdroszczę kwdransu na kawę.
Mama w boju
ja też chyba z buszu.
Mój mąż również narzeka na samopoczucie. Ptasia grypa czy co:confused:
 
Antoś mi sie tez bardzo podoba. po za tym juz sie przyzwyczailam.. nazywamy go po imieniu i tak jakos juz fajnie brzmi.. nawet dzis sie Janek pytal-czy Antos szaleje i nie daje spac mamusi?
 
ja juz przeszlam zapelenie zatok.. 2 antybiotyk w ciazy.. i juz podziekuje.. nawet moje szczenię bylo chore. coto sie porobilo.. ahh jooo...:(
 
Gosiu, dziekuje za mile spotkanie. poproawilas mi znacznie humor.. no i Janek do mnie napisal..ze mnie kocha i w ogole bla bla.. teraz mam sily na caly tydzien dzieki Wam:)
 
reklama
Gosiu jak juz zajdziesz w ciaze i bedziesz w gdyni na zakupach to dam Ci karte rabatową do sklepu z rzeczami dzieciecymi.. jest tam wszystko. i nawet ceny nie sa kosmiczne..:tak::tak::tak:
 
Do góry