reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

heheh.. dzięki Ola! Znaczy, Dawidkowi dziękujemy :laugh:
Maja z tej okazji urządziła nam independence day i błogosławię teraz chwile ciszy  ::)
Z tym spotkaniem to rzeczywiście kiepsko nam idzie, ale może do 3 razy sztuka?
Powiedzcie mi drogie Panie, skąd wiadomo, ze kolka to kolka? Pewnie czas ryku jest dłuższy, ale jaki? Sama juz nie wiem czasem, co tej małej jest...
Ja ubranka ciążowe (wszystkie 3 sztuki  ;D) kupowałam na allegro, z tym, że tam ryzyko niedoposowania istnieje duże..
 
reklama
kolka - dzidzia bardzo się napina, kopie nóżkami i ma twardy brzuszek, poza tym nie daje się uspokoić, nawet cycem... przynajmniej u nas tak było...

dużo uśmiechu i mleczka, Majeczko !
 
hmm.. to nie to.. pasuje tylko "nie daje sie uspokoic nawet cycem".. czyli co? zwykła złośnica??? :p
i dziękujemy za życzenia.. to bardzo miłe :)
 
może mieć swój zły dzień, jak każda kobieta ;D a może marudzi tak na pogodę? dzieciaczki bardzo odczuwają zmiany pogody, tak zapowiadają upały,, może jutro będziemy mieć te 36 stopni w cieniu, po dzisiejszym deszczu??? ;D mój też dzisiaj był bardziej marudny niż zazwyczaj...........
 
Dzięki babeczki za odpowiedź. Mała ma widac swój rytm, od dziś nie cycolimy za długo ciągiem, tylko robię jej krótsze sesje, a i cycki pełniejsze, więc jest ok. Tylko kupki nie bylo cały dzien, ale ponoć moż etak być. Za to siusianai dużo ;).

Martyna, do ktg mnie podłączali po wyjęciu z wody. było to mniej więcej tak, że po półgodzinnej sesji w wannie, szłam na fotel, sprawdzali rozwarcie i kilka razy miałam ktg.

liidka, co do szpitala wojewódzkiego, to najlepiej wybierz się tam na wycieczke, na izbie przyjęć, na ścianie, pisze, co wziąć dla siebie i dzidzi. I kup sobie od razu w sklepiku na dole majtki z siatki (po 4,60 są), jednorazowe bo lepiej się goi w nich, niż w jednorazowych. Ubranka można miec, ale są i szpitalne, konieczni etylko rękawiczki i skarpetki dla dzidzi. Pampersy, lewatywa dla ciebie, chusteczki do pupki, p[ieluszki flanelowe, pieluchy dla ciebie... jak coś mi przyjdzie jeszcze dop głowy, dopisze. Na razie idę spać. Nie ogę siedziec, bo mi się dupka jeszcze nie zagoiła, a na stojąco pisze się źle.
Buziaczki.
 
Damayanti ja też rodziłam w Wojewódzkim, więc pomogę Ci listę uzupełnić. Trzeba mieć:
-pieluszki i chusteczki do pupci dla dziecka
-rękawiczki "niedrapki" ;D i skarpeteczki (ciuszki szpitalne w dosyć dobrym stanie, swoje więc lepiej oszczędzać)
-lewatywka (chociaż to powtarzam tylko za Damayanti, mi nie zdążyli zrobić)
-podkłady
-majtki jednorazowe
-koszule nocne lepiej też mieć swoje, szpitalne są wprost fatalne
-koniecznie jakąś wodę mineralną, żebyście miały cokolwiek do picia
-nóż, widelec, kubek
-stanik laktacyjny
-laktator (przydaje się, jak maluszek nie może sutka złapać)
-maść na popękane brodawki (np. Bephanten)
-wkładki laktacyjne
-kapciochy i drugie klapeczki pod prysznic
To chyba wszystko....chociaż ja decyzję rodzenia w Wojewódzkim podjęłam w ostatnim momencie (już po pierwszych skurczach) i żadnej listy nie czytałam :p więc nie wiem co tam jeszcze wymagają.
Acha...możecie też sobie wziąć do szpitala Tantum Rosa, zapobieg powstawaniu stanów zapalnych i lepiej się wszystko goi.
 
reklama
Do góry