reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Aruna gratuluję córci ;) Ech mnie szaleństwo zakupów ogarnęło już od samego początku ::) Od początku też przeczuwałam,że będzie to synuś i sie nie myliłam!

A ja mam dołek,wiadomo,że z kasą nie najlepiej,myślałam że uda mi sie może coś zarobić na allegro,kupiłam prześliczne ubranka,właśnie dla dziewczynki.Wystawiłam jako zestaw,bo myślałam że tak lepiej pójdzie i cholera nic nie zrobiłam. :-[ Poszło za 40 pln.Tyle ślicznych ubranek,aż mi ich szkoda...Już chyba sobie dam spokój z allegro :mad:
 
reklama
dawidowa - az wstyd sie przyznac ale w tym roku wcale nie bylama na plazy nad morzem ... :) tylko raz nad jeziorem ... ale to dlatego ze samej z maluchami ciezko mi sie wybrac ( z kim ma sie pluskac michal skoro ja sie zajmuje kamila ... ) tak bylo u rodzicow bo moj maz byl w tym czasie w gdansku - pracowal; a jak bylismy na domku to pogoda nie nastrajala na kapiele :) ale tak to jest - morze pod reka a my nic :)

beatka - witam i gratuluje :)

ania_k - ale przynajmniej klimat zmieniliscie :)
 
betka17 pisze:
Dawidowa,a ktory to Bin Laden? :> tak na wszelki wypadek wolalabym wiedziec.

poznasz z wyglądu hihihi :p :p

hej babki !


u mnie tragicznie, od tygodnia walczę z ząbkiem, biorę antybiotyki i nic nie jest lepi... dziś podejrzewam skończy się rwaniem..
wczoraj zaliczyłam 2 pogotowia, jedno na Majewskich (TRAGIAAA !!!)- ale tam nic mi nie pomogli tylko zapisali 2 nowe antybiotyki i drugie o 22 na Miszewskiego- udrożnili mi kanały i powiedzieli, że jak za godzinę nie przestanie boleć to mam przyjechać na rwanie... dostałam ketonal i ból minął, ale chodzę od 2 dni z opuchniętą paszczą, jakbym śliwkę pod policzkiem trzymała...
kurde... zła jestem bo już w sobotę mam jechać na spotkanie lipcóweczek a tu ząb otwarty, bolący, antybiotyki, a znieczulać mogę się póki co tylko ketonalem.. :p ;)
 
KOMARKOWA GRATULACJE!!!
Chyba dzisiaj Cie wypisza ze szpitala??? Napisz cosik wiecej o wrazeniach ;) i o swojej slicznej corci Paulince!

Aruna i Tobie gratuluje coreczki! Macie juz imie?

Betka17 witaj w naszym gronie!

Musze zmykac, bo mam full roboty, dziennik, arkusze ocen itd... Pozdrowienia dla wszystkich!

e_mamo moze dac Ci namiary do dentystki u ktorej tesciowa pracuje? Rwa bezbolesnie i szybko (20 minut z zalozeniem znieczulenia- sprawdzialam na wlasnej skorze ::))
 
keterek pisze:
e_mamo moze dac Ci namiary do dentystki u ktorej tesciowa pracuje? Rwa bezbolesnie i szybko (20 minut z zalozeniem znieczulenia- sprawdzialam na wlasnej skorze  ::))

poproszę, nigdy nic nie wiadomo :)
co prawda mam dziś umówioną wizytę na Fieldorfa, miało być dziś zamknięcie kanałów, a tu wg mnie ząbek kwalifikuje się do usunięcia... zobaczę co mi dziś powie ta dentystka, do której zaczęłam chodzić...
ząb kosztował mnie już łącznie 250 zł (zdjęcie, leki, wizyty) a kompletnie nic nie jest zrobione i ciągle boli... antybiotyki nie działają... o straconym czasie i paliwie nie wspomnę...
 
Choć za często nie piszę, ale sledzę forum koleżanek z 3-miasta, pozwole sobie dołączyć się do WIELGACHNYCH GRATULACJI!!!!! dla Komarkowej. Córunię macie prześliczną i taka zdrowiutka!!!
Ja marzyłam o córeczce, ale będzie 100% chłopak, mąż wniebowzięty, ja przyznam byłam rozczarowana , ale już mi przeszło i kocham go nad życie:)
chyba już pisałam- termin na początek października, ja bym chciała żeby to był dokładnie 27 września:)
Witaj "nowa" Beatko!. Z tymi podróżami w egzotyczne kraje to też tak słyszałam, zdrowy może się rozchorować (woda, żarcie itp. itd.) Ale co do wojaży po Polsce to ja Wam powiem, że łaziłam po górach wysokich w 5 m-cu, potem w 6 m-cu, no i w 7 mcu byliśmy w jurze krakowsko-częstochowskiej i Zakopcu ale to już były spacerki. W tatrach na szlakach byłam niezłym zjawiskiem, wszyscy się na mnie gapili jakbym z księżyca spadła, ale fakt, że od lat z mężem łazimy intensywnie, wszyscy z rodzinki łapali się za głowę, bo sam dojazd do Zakopca to ok 10 godz. podróży. Jak wszystko jest z ciążą OK, lekarz nie widzi przeciwwskazań to uważam, że można wywarzyć fajny urlop.

p.s.

czekam też na opowieści Komarkowej, bo jak już wspominałam szykuję się do Wejherowa.
 
e_mama - wspolczuje ...

dziewczyny - a moze mozecie poradzic jakis dobry lokal na obiadek po chrzcinach ... chcemy za 3 tygodnie uswiecic nasza mala (juz najwyzsza pora :D ) a nie mamy pojecia gdzie przyjac gosci po mszy ... jakies pomysly ??? bede bardzo wdzieczna ;D
 
idzia pisze:
e_mama - wspolczuje ...

dziewczyny - a moze mozecie poradzic jakis dobry lokal na obiadek po chrzcinach ... chcemy za 3 tygodnie uswiecic nasza mala (juz najwyzsza pora :D ) a nie mamy pojecia gdzie przyjac gosci po mszy ... jakies pomysly ??? bede bardzo wdzieczna ;D

my robiliśmy przyjęcie po chrzcinach w "Pasibrzuchu" na Chełmie... W sumie to chyba nieźle wypadło, aczkolwiek zgodnie z przypuszczeniami, później i tak impreza przeniosła się do nas do domu ;) ;) ;)
 
reklama
e_mama - faktycznie - nawet bylismy tam na obiadku :) calkiem zapomnialam - dzieki za pomysl :)
u nas raczej skonczy sie w knajpie - bo to niedziela - a prawie wszyscy beda przyjezdni i beda wracad do domku - w poniedzialek do pracy :)
 
Do góry