reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

reklama
Moja Zuzia dzisiaj jadla nawet nosem :) wiercila sie i jak kopnela w reke to lyzeczka wyladowala na nosie. Czasami po jedzeniu tez robi brzuszki i za kazdym razem uleje, czasami zdarza sie ze uleje nawet po 4 - 5 godzinach po obiedzie jeszcze zupka :(
 
KETEREK i MAGDABIAL dziewczyny, Wy poważnie z tymi zapisami do szkół ? Czy ja dobrze zrozumiałam? Chcecie swoje 8-9 miesięczne maluszki już zapisywać do szkoły?
a moze ja zcegoś nie doczytałam, bo czasu mało i zmęczona jestem strasznie
nie śmiejcie się jak coś pokręciłam :(
 
SlonceZolte Ja pracuje od 21 listopada (Mati skonczyl wtedy 5 miesiac), a Aneczka tzn. Damayanti wraca pod skrzydla edukacji 13 lutego ;D No niestety musialam zostawic mlodego... :mad: :mad: :mad: Bylo ciezko przez pierwszy tydzien, teraz jest oki! Maly sie przyzwyczail i ja tez, mimo, ze tesknie okrutnie :mad: :( ::) Ale praca w szkole jest fajna, bo to tylko 18 godzin w tygodniu (+dojazdy, jakies zajecia dodatkowe, sparwdzanie prac w domu itd.), no ale sa ferie, przerwy swiateczne, WAKACJE... ech! Nie zamienilabym tej pracy na zadna inna. Chyba jestem malym leniuszkiem ;) Placa zadna, ale pracuje, bywam wsrod ludzi, zyje czyms innym. No i sie troche wredna zrobilam, jak dzieci mowia ;D Od kochania mam jedno dziecko, a reszta niech sie uczy ::)

Mati po kapieli nie chcial kaszki- wypil tylko 80 ml, ale olsnilo mnie, ze przeciez na szczepieniu byl!!! Wazy 8600 g i po zapalniue oskrzeli i pluc ani sladu na szczescie!!! Wedlug moich wyliczen bedzie w nocy pobudka, ale chyba z glodu. Coz, nastawiam sie na to i czuwam...
 
Foremki ja też bym chciała  zamontować tu fotki Ady ale nie wiem jak.Próbowałam według instrukcji na forum ogólne ale chyba jestem osioł.Może znacie jakąś wersję dla mniej kumających?
 
Mama_Asia, piszesz, że Twoja Gosia ma alergię na mleko krowie. Powiedz, czy teraz ma skórę gładziutką, czy cały czas ma jakąś wysypkę. Ty karmisz piersią, prawda? Czy wyeliminowałaś nabiał całkowicie ze swoje diety i czego jeszcze unikasz? Pytam, bo moja Amelka też ma skazę białkową (odziedziczoną po swoim tatusiu) i dlatego zbieram wszelkie informacje na ten temat.

Edytka, napisz potem proszę, co ci powiedziała pediatra w sprawie tej wysypki.

Ania K, ja też nie umiem wklejać tu zdjęć.

Keterek, kawał chłopa z tego Mateuszka. Super! :)
 
AniaK ja mialam ten sam problem, ale jakos mi sie udalo. Musisz najpierw zdjatko zmiejszyc (ja mam program, ktory dostalam z aparatem) i potem najwygodniej wejsc na http://www.imageshack.us/, tam przegladaj- swoje zdjecie, HOST IT! i czekasz! Jak sie otworzy, to kopiujesz ostatni adres, tj. direct link to image, wklejasz do odpowiedzi na BB i juz! Przed zdjatkiem dodajesz
bez zadnych spacji, albo uzyj drugiego okienka, w drugiej linijce przy odpowiedzi (to pod pogrubieniem i td.) i wklej adres zdjecia miedzy tym co Ci wyskoczy  ;)

oto synek mojej psiapsiolki, ma 2 miesiace  ;D
kaska19mv.jpg


Powodzenia Aniu! Nie jestem ekspertem, ale mi sie udalo, wiec Tobie tez sie uda!
 
reklama
Witam z rana?? Jak nocki? Ja dzisiaj padam bo mala nie dala mi pospac do 9 :( ale cwaniara teraz zasypia z powrotem a ja juz trzeci raz sie nie klade, najwyzej poloze sie w ciagu dnia. A jakie plany na dzisia?? Ja dzisiaj ide z meza siostrzenica pochodzic po sklepach bo mam urodziny i musze sobie prezenty poszukac a nie wiem co jeszcze bym chciala. Ostatnio chcialam ta sztruksowa spodnice ale jakios mi sie juz nie widzi. Kurcze no nie wiem co wybrac.
 
Do góry