reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

ufff... sprzatnelam ta diabelna lazienke. Szlag ,nie trafia za kazdym razem jak mam myc kabine prysznicowa. Mamy z pzezroczystego szkla i za diabla tego osadu nie da sie do konca sczyscic... No i poscielem w koncu zmienilam malemu.

Mikiemu naj naj naj....!!!

Ide mlodego na szczepienie. No i fryzjerka idzie ;D
 
reklama
dzięki ;D ;D ;D ;D

ja dzisiaj idę do lekarza z młodym na kontrolę....
ale i tak się cieszę, bo wczoraj przywalił głową o podłogę dość mocno dwa razy...
raz wstał sobie przy wózku, a ten odjechał i młody poleciał na prostych nózkach prosto głową na dechy
a drugi raz podobnie, ale chyba lzej bo na dywan, wstawał przy skrzyni na zabawki

kurde, wyrzucam sobie że to ja go nie pilnuję i on ma takie wypadki, ale nie da się go upilnować, musiałabym non stop się na niego gapić!

aha, no i w nocy bardzo marudził i dzisiaj marudzi strasznie, mam nadzieję że nie od tych upadków
lekarz obejrzy - podpowie...

właśnie robię zupkę z brukselkami dla młodego
ciekawe czy mu zasmakuje ;D
 
aha, mam pytanie do nauczycielek ;D ;D będziecie się bardzie orientować... kiedy mam składać cv do szkół? chcę zacząć od września, ale chyba jakoś powinnam już zacząć, co?! bo przyjmują wcześniej... chyba....
 
_Basia pisze:
Edytka, a może to jakiś kosmetyk lub proszek uczula Julkę? Ja też podejrzewam na początku pokarmy, ale teraz Amelka ma taką kaszkę na brzuszku i tak sie zastanawiam, czy to może nie mydełko. Ja do tej pory używałam mydła Oilatum lub A-dermy, ale ponieważ są to bardzo drogie mydła, to kupiłam teraz Nivea i od jakichś 3 tygoni myję ją tym mydłem. Może więc te pokarmy to u mnie tym razem zły trop? Spróbuję dzis kupić znowu inne mydło i zobaczę? Edytko, a ty zmieniałaś coś ostatnio?

Trzymam kciuki za mamę! Rozumiem, co teraz musisz przeżywać, ale wierzę, że wszystko będzie dobrze.

Raczej nie Basiu, od urodzenia młodej piorę jej wszystko w Loveli i zaznaczam, że ona ma wysypkę tylko na buzi, ciałko jest oki. Od kilku dni kąpię ją oilatum.  Dziwne ma te nowe krostki, takie wyraźne, duże i jest ich mało. Od wczoraj jakieś 3-4 nowe a te co wczoraj były zbladły nieco. Ja nie wiem, ona tego nie drapie, nie ulewa mi, co za cholera?
A może Wy znacie jakiegoś dobrego alergologa, który nie każe mi dziecka karmić serem i mlekiem acidofilnym?

Mikuś gratulacje z okazji rozpoczęcia nowego miesiączka !:)

Najważniejsze- przed chwilą miałam telefon, prześwietlenie płuc mamy OK !!!!
smile18flow.gif
jump.gif



 
Najlepsze życzenia dla Mikołaja z okazji ukończenia 9 miesięcy!!!

E_mama, bardzo się cieszę, że się u was wszystko wyjaśniło.
Co do alergologa, to ja byłam u dr Wilkowskiej w spółdzielni na Podbielanskiej. Moja pediatra powiedziała, że dobra jest i rzeczywiście bardzo nam pomogła, jak Amelka miała bardzo dużą wysypkę na całym ciele i to taką sączącą się. No i najważniejsze, nie było takich rewelacyjnych pomysłów, jak u lekarki, u której wy byłyście.
 
Witam
Małgosię ur. w Gdańsku w szpitalu na Zaspie ( cesarka). Mamy juz skończone 7 miesiecy i jemy : zupki, kaszki i pijemy soczki. Mama jeszcze karmi piersią. Gosia ma alergie na krowie mleko i je kaszke sinlac, którą uwielbia. Bardzo lubi siedzieć w chodziku i jeździc z mama, tatą i psem po domu. Nasz chodzik to raczej jeździk,- formuła I. Schowamy go jak tylko bedzie sama się chciala odpychać. Przeciwna jestem chodzikom, ale ten to prezent. moj nr gg : 3978560 zapraszam :D

 
Edytko bardzo sie ciesze, ze z Twoja Mama wszytsko w porzadku!!!

Magdabial juz skaldac i to szybciutko! Proponuje zajrzec i zlozyc wniosek w Wydziale Edukacji (nie pamietam jak sie dokladnie nazywa), a znajduje sie na 3 maja, jak jest Urzad Pracy, tylko wchodzi sie od podworka. Trzymam kciuki! Powodzenia!

Fryzjerka fajnie mnie obciela, ale robilam tylko balejaz z blondu, bez brazu i nie wiem sama... chyba mi za jasno :mad:
 
dzieki keterek :-*

właśnie wróciliśmy od lekarza, wszystko ok, ale musimy pobrać mocz na posiew (nie wiem czy opisywałam Wam jakie cyrki były przy pobieraniu na ogólne badanie, więc na posiew sobie nie wyobrażam!) bo młody ma ciężkie noce i nie wiadomo od czego.... ząbków kurczę nie widać, ale on tak się zachowuje... gryzie mnie non stop!!!
 
reklama
BUZIACZKI DLA MIKOŁAJKA Z OKAZJI 9 MESIĄCZKA! :-* :-* :-*

Edytko, super, że wyniki Twojej mamy ok :) :) :)

Magda - podania w szkołach składaj juz teraz, po feriach najlepiej. Na wiosne w szkołach zaczynają się przymiarki do zatrudniania, więc dobrze, jak chwile wcześniej cv leży.

Nasz plan jedzeniowy dnia wyglada chyba podobnie: 8 - mleczko, 11 - zupka/obiadek, 13 - mleczko, 16-kaszka/deserek, 20-mleczko. I spanko od 20.30 do 6 :)

A co powiecie na spotkanie w przyszłym tygodniu, w środę??
 
Do góry