reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

melodie gratki dla Adaśka:) ja Ci powiem, że mi było lepiej, jak mały zaczął się juz przemieszczać, więcej można z takim maluchem zrobić moim zdaniem:)
aga a z kim miałas zajecia? ja na patologii byłam od pt do pon, potem trafiłam na położnuiczy na tydzień..więc w szpitalu spędziłam 10 dni:(
marta jak samopoczuycie?
martynka, jeszcze 2 dwupaku?? :)
 
reklama
aga a z kim miałas zajecia? ja na patologii byłam od pt do pon, potem trafiłam na położnuiczy na tydzień..więc w szpitalu spędziłam 10 dni:(
pytasz o siłownię? a był jakis instruktor Maciek albo Marcin ....:baffled:nie pamiętam....bosze ja sie modliłam żeby nie trafić do szpitala...pewnie ten stres spowodował ze Zofik zdecydowała się w końcu wyjść w 41 tyg.
AgA, już nakręciłam filmik;p
:tak::tak::tak:super...te nieporadne kroki są najfajniejsze:tak:
 
Witajcie w ten szary dzień... myślicie, że doczekamy się w końcu słoneczka? Mnie już dołuje taka pogoda i poprostu na nic nie mam siły. Do tego wszystkiego pracy znaleźć nie moge, obłęd jakiś... Wysłałam już chyba ze 100 cv i nic :-(

Melodie gratulacje dla synka, trochę sobie teraz za nim pobiegasz :tak:

Dziuba chcesz chłopca czy dziewczynkę?
 
Hej
biggrin.gif

U mnie sie wszystko w nocy uspokoiło i teraz jest cisza, wiec to tylko treningi mojej macicy
laugh.gif
Ale dobrze bo jeszcze 2 prace mam do napisania
biggrin.gif
hihi
Ja wlasnie zjadłam obiadek i mysle jak tu sie z tesciowa dogadac czy ma mi przywiezc jutro Rafała czy mam tam jechac... Ehhh

Emka ale strzeliła... Dobrze ze nic Ci sie nie stało...
Natalia ja tez do gina w poniedziałek, jak sie nie rozpakuje... Hehe

Najgorsze ze znowu puchne... I te skurcze łydek wróciły, a juz magnezu brac nie moge... ehhh
 
rety, co za pogoda!!!! na niedz. chce zamówić stolik w jakiejś knajpie bo Gdańsk za pół ceny to chcemy sie z przyjaciółkami wybrać, no i gdzie zamowić? na zewn. czy w środku???????????

Beata - Boshe Ty kamikadze!!!! dobrze że Ty cała!! uważaj na siebie!

Aga - ja robię podyplomówkę, jestem po pedag. na UG.

Melodie - gratki dla Adasia, zuch chłopak!! teraz Ci sie zacznie w domu...

Kelebek - już mi wszystko jedno, żeby tylko było zdrowe... chciałam dziewczynkę i lekarz mi powiedział w 13tc że mam dziewuszkę, a na ostatniej wizycie nie potwierdził bo mi się dziecko wierciło, dlatego mam nadzieje że teraz bedzie coś widać!

Martyna - na Twoim miejscu wybrałabym się do teściowej na te pare dni, przeżyjesz, najwyżej jak zrobi się spięcie o niepozmywane naczynia czy cokolwiek innego to sie wściekniesz raz a dobrze i urodzisz od razu!
 
Hello,
wpadam na chwilę, mam już normalny net więc wrzuciłam na zdjęciowy z babycafe.
Melodie to się doczekałaś, mój jak miał 11 miesięcy to już się sam puścił i chodził, to dopiero było pilnowanie:tak:
teraz pilnuję żeby za szybko nie biegał,bo myśl szybsza od nóg:-D
Iza jutro postaram się wyjechać z domu ok.9.30 , napiszę smska jak wstaniemy, mały już śpi więc rokuję,że wstanie ok.8.
Dziuba masz już wolne tzn. już jesteś na zwolnieniu tym do porodu? jak tak to masz przekichane-będziesz mnie często widywać;-)
Kelebek chyba nie zdążyłam się przywitać :) witaj !
Magda co tam u Was?
Martynko u mnie na 3 dni przed porodem mały się totalnie wyciszył.
Marcia jak tam wyniki????????napisz na zamkniętym cokolwiek!!!!!
 
Ehhh jeszcze tylko jedna praca mi została do napisania, wiec nie tak zle... Ja rozmawiałam z tesciową i chyba jutro do nich pojade, tylko wtedy musze wziasc sobie jakies ciuchy i jeszcze torby do szpitala, a musze jechac 2 autobusami, wiec nie usmiecha mi się to, nie wiem jak bym sie zabrac miała... A u nich o spięcie to nie problem tyle, że z Patryka babcią, a nie z tesciową, bo ta akurat się fajna trafiła i nie wtrącająca w nasze sprawy :-D hihi
 
Melodie to się doczekałaś, mój jak miał 11 miesięcy to już się sam puścił i chodził, to dopiero było pilnowanie:tak:
teraz pilnuję żeby za szybko nie biegał,bo myśl szybsza od nóg:-D

Ja się cieszę, że brzuchem nie szoruje po podłodze. Raczkować może tyle ile chce. Do chodzenia mi się nie śpieszy:))

Właśnie koleżanka mi napisała, że do mnie zmierza. Ma szczęście, że już wstałam bo normalnie w życiu bym się nie podniosła;p

Magda, teraz jest większy spokój bo sam potrafi się przemieścić. Jak się czołgał i miał zły dzień to musiałam hrabiego przenosić z punktu a do punktu b;p
 
reklama
Martyna - Ty bierz taxe albo poproś kogoś zeby Cie zawiósł, a nie sie autobusami będziesz tłuc, jak Cie kierowca zobaczy to Cie jeszcze nie weźmie przestraszony biedny że zaczniesz mu rodzic!!!!

Beata - tak, już do porodu L4 i właśnie tak se planowałam że może w pon byśmy sie umówiły? ja małą odbieram o 12 z przedszkola i jestem wolna, akurat S jedzie do pracy, więc pasuje!! chyba że przed Świętami się spikniemy u jednej i razem będziemy w jednym garze sałatki robić itp. cuda :-D

wiecie co, mój S trzymał przez zimę kanapę na balkonie, właśnie ją zabrali z kumplem na działkę, choć mówiłam że sie nie nadaje nigdzie indziej niż na śmietnik skoro przez zime na nią padał deszcz śnieg itp., wilgoć, usiądzie ktoś to sie złamie!! no ale zabrał ją, podnoszą a tam pod wyrkiem gniazdo :cool2: normalnie hodowca gołębi ze mnie!
w ogóle jakoś dziś sie z dupy czuje, chyba ta pogoda... ale też żeby w połowie kwietnia w zimowej kurtce chodzić to chyba coś nie halo!!!!

Beata - jutro do Tesco dasz sie namówić? jade po szynke w promocji, aż sie sama sobie dziwie bo raczej unikam mięs z hipermarketów, ale wyniuchałam przepis na szynke z porzeczkami to na Świeta zrobie, a szyne już kupie i zamroże.
 
Do góry