reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Magda, hehe, czyli jednak dobrze, że mi nie prowadził ciąży Olszewski :-D

Iza, mój Maciek z opiekunką byli rano (10-13) w Loopym wykorzystywać kupony - minęliście się o włos!

:) każdemu inny lekarz pasuje, pewnie sa pacjentki, które sa z niego zadowolone. mi poprostu było przykro, że nie miał do mnie podejścia indywidualnego, a ja tego potrzebuję:)
 
reklama
melodie jestes:) miałam pytac o ciebie, myślałam, że jeszcze nie wróciłaś z piatkowej imprezy:p jak było?
martynka to mały dał wczoraj popalić..pamietam kiedys jak Damiano był mały miał pare dni, że zasypiał o 23 dla mnie to była masakra!! ja tez mam rozstepy:( mysle, że to uwarunkowane genetycznie.. niecierpie ich, ale co zrobić? pocieszam sie, że mam za to super synka, a to pamiątka po ciąży. trzymaj sie kochana i smacznej czekolady:)
cris ja też uważam, że filmiki sa masakryczne..nadal licze, że to lalka..
co do sprzatania to ja staram sie odkurzac codziennie, ale przy tylu zwierzakach trzeba:) i emka podobnie jak u ciebie wieczorem nie wydac ze było sprzatane..
Iza jeszcze raz dzieki za spotkanko i za fotki, ostatnia rządzi:p nie wiem co pan damian miał na myśli:p laseczki!! ale mamy odważną Izę, zjechała z tej najbardziej pionowej zjeżdzalni:D Domino sie zbierał chyba z 30 minut, ale tez dał rade:)
 
W końcu siadłam :) Dom błyszczy, Oliwka od godziny smacznie śpi.Jak dobrze,że nauczyła się zasypiać o normalnej porze.Ja zaraz zmykam pod prysznic i do wyrka,bo mi jak zwykle zimno.

Natalia mam już torebkę zielono mi :)

Iza Magda fajnie że się wyszalałyście :) Ja lubię tam chodzić szczególnie jak Grzesiek z Oliwką skaczą po tych wszystkich atrakcjach.Ostatnio byliśmy w niedziele i mega tłok był w dzień powszedni chyba mniej ludzi jest :)

Jeszcze się nie położyłam,a już lekko mi ręce drętwieją.Ja już się zastanawiam czy to jest normalne??

EDIT

Iza odważna jesteś :) Damianek też a ja nie bo bym chyba nie zjechała :)
 
Ostatnia edycja:
marcia Domino!! nie Damianek:p hihi juz widzę mojego 14miesięczniaka na pionowej zjeżdżalni:D

juz pisałam, mi nigdy nic nie dretwiało. mowiłaś o tym lekarzowi?
 
źle napisałam myślałam o Dominiku i Izie,bo do Izy pisałam :)

Ja z Oliwką miałam też te drętwienia i lekarz mi mówił,że tak moze być,bo w ciąży zmienia się gospodarka hormonalna woda zatrzymuje się w organizmie itd.Zresztą co do zatrzymywania wody to jem mniej niż przed ciążą,bo z apetytem różnie a już dzisiaj musiałam kombinować jak zdjąć obrączkę,bo palce mam jak serdelki i nawet mydło niewiele dawało dopiero jak nasmarowałam palca oliwką to z trudem ale zdjęłam.Nigdy najchudsza nie byłam a teraz jakaś napompowana chodzę :(
 
Może to zima :) Wiosnę chcę.Najśmieszniejsze jest to,że zapisałam się na fitness i siłownię w Klifie bo otwierają Pure i teraz klops bo niby są zajęcia dla ciężarnych,ale jak mnie tak będzie brzuch bolał to nic z mojej gimnastyki :////
 
Focie super:)
Marcia moim zdaniem powinnaś chodzić na te zajęcia, są spokojne i delikatne- wiem,bo moja przyjaciółka rehabilitantka takie prowadzi i sama do końca ciąży prowadziła. A bóle przejdą, poza tym no-spa i będzie git! ja w to wierzę!
Muszę się wybrać koniecznie z młodym do tego centrum, bo jeszcze nie byliśmy ;/
Dziuba to ja jutro jestem w domku i czekam z jagodami.
 
melodie jestes:) miałam pytac o ciebie, myślałam, że jeszcze nie wróciłaś z piatkowej imprezy:p jak było?
martynka to mały dał wczoraj popalić..pamietam kiedys jak Damiano był mały miał pare dni, że zasypiał o 23 dla mnie to była masakra!


co do sprzatania to ja staram sie odkurzac codziennie, ale przy tylu zwierzakach trzeba:) i emka podobnie jak u ciebie wieczorem nie wydac ze było sprzatane..

Dzięki za pamięć :-D Było super ale całość wieczoru przyćmiło jedno wydarzenie dlatego się nie chwaliłam zbytnio. Co do wieczoru to było super, zobaczyłam ludzi, których nie widziałam 2 lata, miło było porozmawiać z ludźmi z którymi niegdyś spędzałam całe dnie od rana do nocy. Liceum+imprezy po szkole itd ;p

Nasz też miał fazę na 23. Spał wtedy do 4 a później do 9/10 czasami nawet 12
Jak pojechaliśmy na wieś przestawił się na 19 do 6
Teraz panuje 20 do 4 do 6.. ale to przez ząbkowanie.

Ja posprzątam sobie rano, popołudniu mąż wróci i nabrudzi, wieczorem jakby tornado przeszło środkiem, przeważnie już śpię więc znowu sprzątam rano..


ze mna tez nie wiem co sie stało. waga jak przed ciążą, obrączka wchodzi normalnie, a pierścionek zareczynowy niebardzo..

Moja obrączka spada jak spuszczę rękę. Nie mogę jej nosić.
 
reklama
witam się z rana, jeny jak mi ciężko się z łóżka zwlec było dziś!! zaraz zawożę małą do przedszkola, muszę jeszcze włosy zrobić, ubrać Martynę bo w piżamie biega jeszcze, śniadanie, bank, masaaaakraaaa, jeszcze to sprzątanie w domu...

Marta - dziękuję Ci!!

Magda - wszystko się wyjaśniło :-D jaki to świat mały...

Beata - pojedziemy razem, myśmy też jeszcze tam nie byli!

miłego dnia Kobity!
 
Do góry