reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

reklama
to nie chodzi o sukienki czy spodniczki, to chodzi czy ktos wyglada ok i czy ciuchy do siebie pasuja, moja do rozwej koszulki z hello kitty tylko czarne rurki, etc etc hehe

ja chce dac do prywatnej podstawowej tej wiesz dziuba kolo mnie, STO, ty tam chyba chodzilas co
I tam to przedszkole, moge w pizamie odprowadzac
 
Ostatnia edycja:
ehh, moja niestety sama rano przywędrowuje do naszego łóżka z gotową kreacją w ręku na dany dzień, co się dzieje w jej szufladach z ubraniami - nie ogarniam :szok:
 
ANIA wiem , że to nie jest śmieszne dla tych staromodnych kobiet , ale mnie to ubawiło , he he Nadia to numerek pierwsza klasa, i śwadczy , że jest spostrzegawcza i ma dobry gust ,he he
zgadzam sie z tym co napisałaś !!!
no , ale mój Czarek za moda tez nie staje w tyle ...i jeszcze na dodatek jak cos ma guziki to tego nie ubierze nawet jak chce go przekupić ....pokój sobie sam zaprojektował
 
ja nie chodziłam do tej szkoły, ale w miarę polecam, zwłaszcza że będziesz miała pod nosem, tylko zbierz poważne opinie rodziców tamtejszych uczniów, bo u nas jak przychodzą rodzice oglądać szkołę to pewnie że każdy powie że super axtra, a tak naprawdę z iloma nauczycielami od nas rozmawiam to żadna by nie posłała dziecka do tej szkoły, oprócz dyrektorki, której synek w pierwszej klasie już się pokazał z najlepszej strony i np. wysmarował gównem kafelki w kiblu...
 
anja moja siostra ma tak jak twoja córa..teraz ma 9 lat i nawet dobiera gumki do włosów i skarpety pod kolor ubrania, ale tego nauczyła ją jej mama:) ja Damiana tez staram sie ubierac kolorystycznie, tzn jak mam szare spodnie od dresu i bluzke szarą lub bordowa, to wybiore szara, ale jak nie ma szarej to ubieram bordową:) i nie widze problemu.
mi sie wydaje, że już powoli kadra sie odmładza w przedszkolach. moja koleżanka- przedszkolanka podchodzi indywidualnie do dzieci, ostatnio byliśmy razem na urlopie i poznałam połowę jej grupy z opowieści:) dlatego moim zdaniem ważna jest kadra w przedszkolu a nie rodzaj przedszkola. niestety nie zawsze w prywatnym przedszkolu jest lepiej:(
 
dziewczyny gdzie się wybrać na 3D? i ile to teraz kosztuje? tak się zastanawiam czy w ogóle robić, z Martyną byłam tylko dlatego ze nie miałam zdjęć z USG, teraz dostaję, ale tak myślę i myślę i wymyśleć nie mogę... a chcę wiedzieć już teraz, najlepiej ponoć iść w okolicach 20tyg, a pamiętam ze do Invicty trzeba było się z 6tyg na przód umawiać...
 
reklama
najlepiej invitra ale 3d to dopiero 20-26tc.
widze,ze nie trzymasz cisnienia, ja nie bylam z gabi na 3d, widzilam, jak zaslania oczka na 2d wiec darowalam jej ta przejemnosc. mialam bardzo dokladne 2d i wystarczylo mi wiedziec,ze jest cala i zdrowa.

a tak dziuba to moze za wczesnie sie cieszysz,ze to dziewczynka, gabi miala w 11tc niezlego fredzla miedzy nogami, mial byc Sergiusz...
tylko moja intuicja mowila mi,ze chyba to nie chlopak
 
Ostatnia edycja:
Do góry