reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

no zobaczymy jeszcze może next time, następna wizyta dopiero 21marzec, z nadzieją że do tego czasu wiosna nie tylko kaneldarzowa przyjdzie :) ale chłopak też fajnie by było, mój tata strasznie chce chłopca teraz i się kłócą z mamą bo mama z kolei stawia na dziewczynkę, a ja tylko słucham i się śmieję... a jak tak widzę że w Invikcie to ma prawie 300zł kosztować to nara, wystarczy ze za wizytę u gin płacę 80zł za każdym razem, jeszcze badania... więc się jeszcze będziemy zastanawiać
 
reklama
Boshe, włączam małej dobranocke a tu Limahl na jedynce!!!! Boshe, jak ja go kochałam!! kiedy wszystkie dziewczyny szalały za Backstreet Boys to mi tylko w głowie Lady Pank i Limahl :zawstydzona/y:
 
Cześć Dziewczyny

Ja ledwo żyje jak Oliwka pójdzie spać to napisze więcej i poczytam dokładnie co u Was

Natalia jak nie chcesz torebki to ją od Ciebie odkupie albo kupie Ci zieloną a Ty mi dasz niebieską.Widziałam je w zeszłym tygodniu w Reserved :) jeszcze żółta mi sie podobała :)
W razie co często jesteśmy na Chełmie :)
 
moja zasnęła oglądając dobranockę... więc ponieważ mam gwarantowaną pobudkę max o 6 to idę priszi kakao i do łóżka...

Marta - jeśli naprawdę planujesz zakup jej to kup zieloną, ja Ci oddam moją :) więc jeszcze metki nie zrywam :-D a na herbacię i tak zapraszam jak jesteście na Chełmie, ja do końca tyg jeszcze siedzę w domu, Beatka też wpadnie bo ma rzut klopsem, to może jeszcze któraś się skusi :)

u mnie już na termometrze -16,6stopni, znowu będę się pół nocy zastanawiać czy cholera rano odpalę czy nie odpalę... ehh, z dymi dieslami... dobrej nocki dziewczynki!
 
ehh, nie mogłam się powstrzymać... to mój 3000 post :-D co nie jestem pewna czy jest dobrym czy złym objawem...

dobranoc!
 
Hej. U nas tez nie za wesoło... Patryk dalej robi fuche i wraca w srodku nocy, mały w dzien w miare ok, bawi sie, je i wszystko, a w nocy koło 3 od kilku dni mega płacz i tak jakby go brzuszek bolał, nie mam pojecia o co chodzi... Wczoraj P wrocil po 3, a mały po 3 sie obudzil z placzen i do 6 nie spalismy, do tego ma mega katar... ehhh
No i do tego mi sie tez w glowie kreci, niedobrze mi, wiec nie wiem czy to nie jakis cholerny wirus... No nic zobaczymy. Najgorsze ze mały mi padł o 17 i spi do tej pory, wiec bede miala niedlugo masakre... ehhh A najgorsze dla mnie ze musze go sama wykapac i ogarnac, a sie tak zle czuje :-(

Iza co do auta to chyba zadna specjalna okazja, z tego rocznika hondy tyle stoja, a jak popatrzysz to automaty wcale nie są dużo drozsze od manualnych(w tych starych rocznikach). Ja bym chyba wolała cos troche nowszego z manualna.
Dziuba ja robiłam połowkowe, wszystkie pomiary, wszystko sprawdzone od stop do głow, dodatkowo 3d, ful zdjec i płytka u dr Leszczyńskiej w orłowie. Płaciłam 200zł i jestem naprawde zadowolona. Z Rafałem robiłam u profesora Preisa, tez 200zł (teraz chyba 300zł) i nie byłam zbytnio zadowolona. Znaczy sie na pewno zrobił wszystkie pomiary itd, ale dr Leszczynska wszystko dokladnie opowiedziala, pokazała, pogadała, naprawde moge polecic :-)
Marta a co z Toba ze ledwo zyjesz??
 
Ja robiłam z Piotrkiem 3D u Preissa i było mocno nędzne, stanowczo go nie polecam - jakiś burales, a USG trwało 3 minuty. Głównie ustala on na nim płeć, a reszta jest marginalna. Albo jest wysoce zdolny i diagnozuje w nanosekundy ;-)
Leszczyńskiej nie lubię bo kiedyś jak była we Wrzeszczu w NFZcie wykończyła mi wątrobę zapisując hormony bez badań krwi ;-) ale być może do USG się nadaje lepiej
Ja do USG mogę polecić z Wrzeszcza Olszewskiego - kosztowało 120 zł więc na owe czasy tanio było (z Maćkiem byłam), gabinet nowiutki, sprzęt też, lekarz fajny, wszystko mówi i pokazuje, ma specjalny monitor osobny dla pacjentki. Aż w sumie żałowałam że mi ciąży nie prowadził. :D

A przedszkole - ja jakoś dużo bardziej jestem zadowolona z państwowego niż prywatnego, jeśli chodzi o Piotrka. Błogosławię dzień w którym go przeniosłam. Akurat u mnie jest indywidualne podejście, a przede wszystkim wychowawczyni widziała więcej niż 50 dzieci w życiu (a do mojego demona naprawdę wskazane jest doświadczenie pedagogiczne). W prywatnym fajnie, miłe ładne panie ale... fajnie jak dzieci są grzeczne, jak zaczęły się problemy wychowawcze to musiałam go zabrać, bo nie umiały sobie poradzić kompletnie.
 
Ostatnia edycja:
kasia mnie do 30 tygodnia ciąży prowadził Olszewski. niby wszystko ok, ale ja nie czułam z nim żadnego kontaktu. jak w tym 30 tygodniu wyszlo cos nie tak z przepływami (okazało się, że jednak ok wszystko) to nie potrafił mi wytłumaczyc o co chodzi. pracuje na klinicznej a ani razu nie zaproponował mi żebym tam rodziła..gabinet i usg naprawde spoko, ale dla mnie wazny jest przedewszystkim kontakt z lekarzem.
 
Oliwka dopiero usneła.Jakaś marudna dzisiaj była zresztą ja też nie najlepiej się czuje.Brzuch mnie boli wygląda jak bym była czwartym miesiącu.Raz mam apetyt raz nie mogę na jedzenie patrzeć nic mi się nie chce w dzień bym spała a nie mam takiej możliwości Oliwka wcześnie wstaje chodze nie wyspana w weekend nawet nam pospać nie da,ale chociaż dobrze,że wieczory mamy dla siebie :)

Natalia to ja jutro kupię zieloną :) i jakoś się umówimy,bo ja brałam pod uwagę niebieską albo żółtą :)

Ja miałam usg właśnie na zaspie tylko u świątkowskiej i tak średnio zadowolona jestem.Byłam tam dwa razy i po pierwszy usg się dowiedziałam,że Oliwia może mieć zespół downa,że to dziewczynka zapłaciłam 200zł i wsio.Za drugim razem nawet tam 5 minut nie byłam...Już tak raczej nie pójdę.

Ostatnio non stop mi zimno,mam już swoje humorki,dzisiaj się na Oliwkę wkurzałam nic mi się nie podobało,ale nie krzyczałam na nią tylko stwierdziłam,że nie będę się z nią bawić tak jak zwykle a jej się biednej nudziło i rozrabiała za dwóch.A jeszcze sobie powtarzałam Marta opanuj się co ona winna i d**a :( Później mi minęło,ale teraz mam wyrzuty sumienia

Idę się myć i do łóżka.Muszę się wygrzać.

Miłej nocki
 
reklama
Do góry