reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

emka widzisz ja absolutnie nie ufam samochodom kupionym w PL, po nast wiec jade do stanow, po toyote ofkors ale robiona dla usa , inna bajka, inny komfort a mam porownanie najdrozych samochodow kupowanych w PL i klasy sredniej kupowanych w stanach nie ma co porownywac:zawstydzona/y:.

takie moje skromne zdanie, kazsy ma jakies preferencje i prorytety, dla mnie automat jest bezdyskusyjny, ale fakt moj pali 12L, sam dojazd do przedszkola w zime wynosi 600-700zeta,:szok::szok::szok: to przedszkole nas zaje... wynosi,przenosimy mala od wrzesnia do publicznego bo mamy dosc jezdzenia:baffled:

i jak podliczylam 4lata przedszkola prywatengo dla 2ki dzieci to wyjdzie grubo ponad 120tys.:no: wiec ten poziom edukacji niech bedzie miala w publicznym zrekompensuje jej prywatnym angielskim i baletem jak bedzie chciala:tak:

a automatyczna skrzynie trzeba weidziec jak sie uzywa, keidys padl mi akumulator i mechanik przyjechal i chcial wziasc auto na hol, odeslalam go szybciej niz przyjechal

jak m sie Gaba wykuruje to moze w babycafe na cafcie sie spotkamy co:tak:

milego...niech sie w koncu ociepli co za syberia brrrr:confused:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Anja ja tez jestem za tym żeby juz było ciepełko!!
niezła cena za przedszkole..a czemu prywatne? przez dodatkowe zajęcia? czy z jakis innych względów?
jak bedziecie sie wybierały do baby cafe to dajcie znaka, tez z Damianosem wpadniemy:)
jolka wysłała mi kilka fotek:) hehe
 
Anja - spoko, ja też przenoszę małą od września do publicznego przedszkola,m tzn. jeśli się dostanie, ja mam i tak zniżkę w prywatnym jako pracownik oświaty 50% na czesne, a i tak wychodzi jakieś 500zł mies. z wyżywieniem!! :szok: i jeszcze dojazdy... masakra!! a na balet też chce małą dać, u nas na Chełmie babka prowadzi i pod koniec każdego semestru jest pokaz dla rodziców, więc spoko i nie drogo w miare.
 
dziewczyny problem mam... jak byłyśmy z mamą w niedzielę w Galerii to wyniuchałam sobie torebkę, no i mama mi wczoraj kupiła ale nie ten kolor wzięła, paragonu oczywiście nie może znaleźć no i klops. Wiecie czy można wymienić nie posiadając rachunku? tylko kolor bym chciała wymienić... albo jak coś odsprzedam i kupię drugą... jak coś to taka, Reserved

1474278057
 
Generalnie do zwrotu potrzebny jest paragon no i muszą być wszystkie metki na miejscu.. Ale jest szansa- jeżeli sklep ma towar wprowadzony ten towar czyli torebkę jako jeden niezależnie od koloru to dzięki uprzejmości personelu uda się wymienić, natomiast jeżeli torebki mają różne kolory i tak są wprowadzone na stan magazynowy to potrzebujesz paragon ,bo traktowane jest to jak inny towar.
Torebka fajna, kolor też super, ja bym nie zamieniała, na wiosnę jak znalazł!
 
hmm, to może podjadę do Bałtyckiej się zapytać... generalnie fajna jest, ale jak przejrzałam ciuchy wiosenne to stwierdziłam że przydałby mi się taki wiosenny akcent w mocnym kolorze... no i dlatego chciałam zieloną... no ale jak się nie uda wymienić to zostanie ze mną :)
 
Torebka jest bombowa! No i gratki z powodu małej rybeńki w brzuszku. Czy to na razie motylek? :)

Właśnie wróciłam z Pat z sanek, normalnie nie do zdarcia ta moja laska i nareszcie się przekonała do sanek, huraaa!

Z kolei na jazdach dowiedziałam się że jednak na następnych zajęciach w poniedziałek mam egzamin wewnętrzny z jazdy. Nie widzę tego nic a nic :p

Anja no to jak już sobie kieeeedyś tam znam to prawko i kupię automata to wpadnę do Ciebie po kilka dobrych rad odnośnie użytkowania oki?
 
dziuba nie zmieniaj, fajny kolor.

czemu prywatne bo poszla do niego majac 2.7mc do inego by sie nie dostala, a to podobno najlepsze swieckie przedszkole w gdansku, jest jescze fajne montessori, przenisesli wlasnie do wrzeszcza.

nie wiem czy jej sie spodoba w panstwowym ale trudno cos za cos, wiecej niz 500zeta /msc nie chce wydawac na jej edukacje przedszkolna, a teraz wychodzi 3 razy tyle przegiecie i to grube, boje sie czy sie dostaniemy do panswtowego.
 
reklama
Iza - mój mąż przedwczoraj taki sam model sprzedał, ten sam rocznik, tylko że czarny kolor, 130tyś. przebiegu miał, poszedł za 4700zł. Więc to zadna rewelacja. Widać że maska źle spasowana, czy lekko bity na pewno był.

o nie, sorry, to civic, a S sprzedawał Accorda!! ale to automat, autop prawie 20letnie, to normalna cena na stary automat, bo niepewnie dość w Polsce...
 
Do góry