reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

reklama
Madzia - żyjesz jednak? :) Fajny z Ciebie kompan imprezowy i piękna kobieta!

Pati swego czasu też próbowała psa za ogon ciągać, ale od razu staraliśmy się reagować, zabraniać, tłumaczyć, że boli, do znudzenia i podziałało, teraz raczej psa ignoruje, od czasu do czasu pogłaszcze. A jak niechcący nadepnie to tak słodko sepleniąc mówi :psieplasiam psieśku" :D Uwielbiam ją!

Wróciłam właśnie z 3 godzin jazdy. Ostatnia była na automacie i laskie wiecie co? NIE ISTNIEJE DLA MNIE JUŻ INNE AUTO! Never ever!!!
 
jamniczkę boxer?? no no, to pozazdrościć kondycji, jakoś nie wyobrażam sobie ich pozycji :szok:

pewnie w pozycji lotosu lol:-D

Wróciłam właśnie z 3 godzin jazdy. Ostatnia była na automacie i laskie wiecie co? NIE ISTNIEJE DLA MNIE JUŻ INNE AUTO! Never ever!!!

no automatyk jest dla mnie idealem, nigdy nie zrozumiem fanaberii europejskiej samochodow na biegi, bez sensu po prostu, amerykanie jednak wiedza co nieco wiecej na temat wygodny zycia;-)
 
Ostatnia edycja:
Iza to świetnie,że się "poczułaś":) ja kiedyś też chciałam automat ale niestety automaty więcej paliwa ssą i nie są takie ekonomiczne (przynajmniej te dostępne cenowo dla mnie, bo nówki sztuki z wyższej półki już nie na moją kieszeń) i się wyleczyłam. Ale wygoda jest, nie ma co! Szczególnie gdy stoisz w korkach. Coś za coś. To ja Tobie życzę 6tki w totka :)
 
hej laseczki:)
Dziuba zapomniałam wcześniej napisać, zapraszam na kawę, na razie umiem tylko espresso i latte, ale potrenuje:) hihi oczywiście inne chętne Panie również mile widziane:)
Anja szok..biedna jamniczka! dlatego jestem za sterylizacja niehodowlanych zwierząt:)
hehe moja wyobraźnia też nie daje sobie rady z pozycjami psiaków:p
Iza żyje, żyję:) hehe byłaś chyba po kilku głebszych zanim przyszłyśmy, dlatego takie wnioski co do mojej urody:) ale nie powiem zarumieniłam się:) pamietasz tego leśnego dziadka, jak wyszłyśmy z Jolą zapalić i typa który miał rozwalony łuk brwiowy, bo dostał od swojej zony Z GŁOWKI!! bo ja zdradzał?
u nas chata pełna zwierząt, więc mały musi jakos sie dogadywać z sierściuchami, też od małego słyszy, że można tylko głaskać, przytulać, bic nie wolno. jakoś kuma. jak nie zdąże zareagować, to dostanie po łapach od kota i potem przeżywa przez miesiąc, że miał ból:) ale widok Damiana przytulającego psa lub kota bezcenny:)
miałam dzis zrobić wołowine na obiad, ale sie nie rozmroziła, teraz jest w fazie duszenia, ale ciągle jest twarda..mam nadzieję, że nie jest ze starej krowy i niedługo zmięknie..
 
Madzia - trzeba było wcześniej napisać o tej wołowinie, to bym się wbiła na obiad, bo u nas dziś kanapki na śniadanie obiad kolację, jakoś czasu brak...

Anja, emka - automaty dobre wyjście w mieście bo korki, ale u nas jeszcze nie sprawdzone, jakoś się chyba Polacy durni boją wszystkiego co nowe, no i krąży plotka, że jak skrzynia siądzie to generalnie można kupic od razu nowe auto, bo się jeszcze u nas naprawiać nie opyla!

Iza - gratuluję postepów w jeździe, teraz to już tylko do przodu!

ja dziś odebrałam małą z przedszkola, niestety sama muszę ją wozić i odbierać bo S już w pracy do końca miesiąca na statku, przyjechałyśmy do domu, mówię ze spać mi się chce, położyłam się i przysypiam już, to młoda mnie zabawkami po buzi jedzie i mama nie śpij, to mówię że ma się położyć obok i baje oglądać, ok, położyła się i dalej mnie tam smyra, to ja na drugi bok i dalej przysypiam, 2min nie minęły a ta chrapie mi do ucha... to wyłączam tv, kręce sie z boku na bok i nic, zasnąć już nie mogłam, a mała 2godz przekimała... teraz pewno będzie do 11 mi wariować, a ja już najchętniej bym poszła do łóżka...
no i najważniejsze - S nie ma, trudno, więc moja dzidzia zrobiła mi prezent - bo dziś jesteśmy z S 7lat razem :-D - i pierwszy raz poczulam jak się rusza!!!!!!!
 
dziuba, dzis wołowina się dusi, jutro będzie na obiad- więc nic straconego zapraszam!:) super, że dzidziuś a właściwie dzidziusiowa:) hihihi niespodziankę zrobiła:) ja mojego poczułam w 19 tygodniu dopiero:) my dzis mamy 8 lat i 5 miesięcy a Damiano kończy 14 miechów:)
w środe będę na ujeścisku, więc kobitki z ujeściska i okolic może mały spacer?
 
gratulacje Dziuba! wspaniałe uczucie mieć rybkę w brzuszku!!! drugie bobo czuje się wczesniej :)
Nie znam się dużo na samochodach ale wiem,że żaden amerykanin ani składany w stanach w moim garażu nigdy nie stanie - no chyba,że jakiegoś gościa ;P
Magda ja byłam dziś może 15min,bo mróz był -8. sankami wokół domów i powrót więc ja się nie piszę, chyba,że mróz zejdzie ale nie zapowiadają....chyba,że dojadę autem do Ciebie hihi
 
reklama
my dzis nie byliśmy nigdzie, jakis dzień do dupy był.
laski w czwartek na 17:30 chodzimy (znaczy bylismy raz:) ) do baby cafe na rytmikę, może któras chętna?
emka, to jeżeli się rozpogodzi, to pójdziemy na spacer, jeżeli nie to zapraszam kiedyś do nas na Zaspę:)
 
Do góry