reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Ja nie slecze, tylko sie odprezam ;D Do pracy nie ide, dzieciak prawie zdrowy, maz cicutko pochrapuje... czego chciec wiecej? Zachlystuje sie stanem chwilowo "bezrobotnym" ;) Tylko przeraza mnie fakt, ze trza postrzatac jutro chate na blysk, bo koleda w srode. No, ale masz racje Edytko! Sio! Spadajmy do wyrka, bo bedziemy nerwa mialy jak sie dzieciaki obudza... DOBRANOC!!!
 
reklama
No i mi sie Matelek przebudzil... I po co bylo sie klasc wczesniej? Dostal smoka i spi dalej. Spi zapamietale druga noc z rzedu na boczku... beczka! bo nigdy tak nie spal ;D

A tak poza tym, to obiecalam mezusiowi lasagne na obiad... grrrrrrr... co mnie podkusilo? Myslicie, ze obrazi sie na cos szybkiego? jakies pierogi, albo rybki mrozone, bo tylko to mam w zamrazalniku? heh... chyba nie przejdzie... Znowu stwierdzi :"no co Ty caly dzien robisz?" Znacie to ;D
 
Za dwa tygodnie robimy Wiki kontrolne badanie moczu, i ogolne badanie kału mamy zrobic. Musze tez zadzwonic do IMMiT w gdyni, ale jakos mi sie nie spieszy. Wiki wazy 6400. Wedlug siatek centylowych to jest malo, ale ona miala niska wage urodzeniowa i jest ok.
Dzis Wiki po raz pierwszy sama siedziala bez podtrzymywania!!!! :)
Ale zrobila mi prezent na 8 miesiecy:)))
Teraz powoli przestaje mi sie budzic nad ranem na mleko tylko wytrzymuje do 8 rano :))))
 
Hejka!
U mnie dalej @ nie widać- już jestem przerażona na całego. Nawet nie staram się wyobrażać sobie tego jakby to było przy dwójce szkrabów. A jeszcze dziś śniłam mi się moja świętej pamieci babcia, coś wspominała, żebym się za nią pomodliła, ale najsmieszniejsze jest to, że trzymała niemowlaka na reku. Boże, czy to jakiś znak???
Edytko nie smuć się- my tu na pewno Cie pocieszymy.

Keterek ciesze się bardzo , że z Matim już lepiej. A sukni slubnej nie udało mi sie narazie sprzedać. Miałam wystawione na allegro- przyjechała jedna dziewczyna z Rumi mierzyc, ale była jej wąska w biuście. Teraz wystaiłam ja na weselniku. Fajnie byłoby jakby poszła, to jakis przypływ gotówki bym miała.

My wit. D3 dajemy prosto do buźki po 3 kropelki.

Olka mam nadzieje, że Dawidkowi szybko minie ta infekcja.

Basiu w kinie z takimi maluszkami jest w miarę ok. To zależy czy dziecko z natury jest płaczliwe czy nie. W kinie światło jest leciutko zapalone, dźwięk jest ciszej, są przewijaki z pampersami. Kubuś czasami nawet śpi w kinie, albo skacze po mamusi, czy jakąś koleżankę trzyma za rękę.= Da się wytrzymać. Najlepiej jak graja polskie filmy, bo ja czasami nie nadąże z czytaniem.

U nas dzisiaj nocka w miare ok, tylko 2 pobudki na cyca. Ale już tak jest, że od tej 24 Kubuś śpi z nami do rana.

jejku jak dostanę @ to pofatyguję się do gina po cerazette, bo mam dosyć tej stresówki co miesiąc. My też tylko prezerwatywy, i jakoś nie za bardzo im ufam. Tym bardziej jak się troszkę poszaleje.

To jak, ktoś reflektuje jutro na kino???

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA WIKI Z OKAZJI SKOŃCZENIA 8 MIESIĘCY!!!!!

POzdrawiam i buziaczki dla naszych forumowych skarbów od cioci Ewki ;D
 
Witam! Lasagne zrobiona, wiec mezus sie nie zasmuci :p Dzieciaczek spi teraz,a ja gonie do sprzatania.

Ewka na Weselniku juz probowalam kiedys, moze warto jeszcze raz? A no i sprobuje na Allegro.

Wszystkiego naj naj dla Wiki!!!
 
Również przyłączam się do życzeń dla Wiki i gratuluję nowych umiejętności :)
Ja planowałam iść jutro do kina, ale nie wiem jak to wyjdzie - jak się okazało dziś przyjeżdzają do mnie na 2-3 dni rodzice i mam wątpliwości, czy dadzą się namówić na kino. No ale kto wie, zobaczymy.
Basia - w kinie to tak jak pisała Ewka - zależy od dziecka. Ja byłam 2 razy. Za pierwszym razem przez pół seansu Majka siedziała u mnie na kolanach, podjadała itp. Potem była już padnięta, a nie za bardzo mogła zasnąć i przez następne pół godziny chodziłam z nią po kinie i usypiałam (najpierw płakała przez jakiś czas, a potem już nie). No i potem spała. Jak byłam drugi raz, to nawet nie musiałam wstawać, bo jak Majka zrobiła się marudna, to dostała smoka i zasnęła. Tak więc nawet jak dziecko płacze, to można sobie łazić po całym kinie, wchodzić po schodach, siadać gdzie sie chce, więc wydaje mi się, że zawsze da się jakoś dziecko uspokoić. Jakby co, to obejrzysz film na stojąco, chodząc z Amelką na rękach ;D A z napisami, to rzeczywiście czasem jest problem i się nie doczyta, ale generalnie jest ok ;)
 
Wszystkiego naj dla Wiki!
Cieszę się, że wam się foteczki Kingi podobały :)
Keterku, super, że Mateuszek zdrowieje :) Taki grzeczny na tych fotkach i fajniutki :) ;)
U nas też z Kingusiowym katarkiem lepiej, chyba zaleczymy same. Za to mnie bierze jakies paskudztwo, dziś rano drapało mnie gardło i nie mogłam mówić, katarek; no i na wieczór znowu gardło zaczyna mnie boleć... Zaaplikowałam sobie leki i hektolitry gorącej herbaty, może pomoże...
Nadszedł u nas ten, odwlekany długo, moment - kończymy cycolenie :( Przez weekend Kinga w ogóle nie chciała cycka, a nwet nie miałam na tyle dużo, żeby coś z tym robić, trochę mnie piersi pobolały i przeszło... No i od wczoraj postanowiłam, że rezygnuję. Mała i tak się lepiej z butli najada, je dużo zupek, a ja przynajmniej wreszcie wezmę się za siebie, bo nie mogę na siebe patrzeć. I tak od wczoraj dietka! I chyba sobie jakiś chrom czy coś kupię; jakiś dopalacz na odchudzanie. Tylko czasu na ćwiczenia jakoś mało :(
E-mamo, mam nadzieję, że Twoje przeczucia złe się rozwieją i wszystko będzie oki. Swoja drogą, tajemnicza jesteś bardzo :) ;)
Ewka, nie stresuj się tak mocno, z samego stresu @ może się spóźnić. :)

A ja po porodzie już mam @, można by powiedzieć, regularnie - tzn drugą dostałam 36 dni po pierwszej... a tak fajnie było bez ::)

 
NAJLEPSZE żYCZENIA DLA WIKI Z OKAZJI UKOńCZENIA 8 MIESIęCY I GRATULACJE Z OKAZJI NOWYCH UMIEJęTNOśCI

Dzięki dziewczyny za odpowiedzi w sprawie kina. Chyba się kiedyś wybiorę, choć pewnie jutro nie dam rady.

Bardzo cieszymy się, że Kingusia zdrowieje. A jak tam Dawidek? W ogóle to życzymy dużo zdrówka wszystkim dzieciaczkom.

Ewka, nie stresuj sie tak bardzo, bo to rzeczywiście może jeszcze opóźnić @, no i poza tym Twoje sny to też podświadomość pracuje, tak więc nie przejmuj się, że to jakiś znak.
 
reklama
ej, ludziska te dużo i te małe, nie chorować!!!!!

nas na szczęście choróbska omijają, jedyny raz Mikołaj miał katar we wrześniu... a tak nic, a codziennie chodzimy na spacerki, w mrozie,  deszczu , itp... i czasami nawet całkiem długie!!!!

e mamo, głowa do góry, nie smutać się, nic złego nie będzie !!!
Ewka, czy Ty już regularnie miałaś @? bo podobno po porodzie, przez jakiś czas są nieregularnie (nie wiem, bo jeszcze nie mam  ;D ;D) zanim to wszystko wróci d normy..... nie masz się czym martwić...

damayanti, koniec cycolenia, to nie koniec świata! nie przejmuj się! tym bardziej że mała nie chce... nie ma sensu przedlużać na siłę... a chociaż bezboleśnie uda Ci się to. Bo u mnie to chyba będzie awantura stulecia!!! młody ma 8,5 miesiąca a na życie patrzy przez cycki - moje  ;D ;D ;D ;D

keterek, ale narobiłaś mi smaku na lasagne!!!

ewka, dam Ci znać rano co do kina! bo miała do mnie przyjść kumpela ale nie odbiera telefonu i nie wiem czy przyjdzie
a dawno w kinie nie byłam

sto lat dla Wiki
 
Do góry